Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gacek51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gacek51

  1. Do A4 pasuje,ale osobiscie proponuje przetwornice AL z małą rzeżbą. Do passata B6 też pasują i był tam bixenon na D1S,a D2S był w B5 FL.
  2. Czasy są ustawione fabrycznie i nic z nimi nie zrobisz,mnie tez to nerwiło i przenioslem załączanie sprysków pod przycisk CLH ,którego nie mam i teraz Ja decyduje kiedy spryski działają i jak długo.
  3. Soczewka w B7 jest przystosowana do palników D2S,ale ori przetwornica moze ich nie obsłuzyc,a przetwornice pod D2S w tamtych latach nie obsługiwały lamp skretnych tak jak w B7 robi to przetwornica,dlatego pewnie audi postawiło na jednego producenta przetwornic i rodzaju palników i spokój.
  4. Przetwornice mozna zamienic,a kostki sie nie przerobi,trzeba wyciac ta co jest i przylutowac własciwą dla tej przetwornicy.
  5. Do B7 idą tylko D1S.
  6. Szukaj w MCE czym to jest sterowane(przekaznik,tranzystor,uklad scalony)najlepiej po pinach,rozpiska pinow jest tu: http://a4-klub.pl/showthread.php?138327-ALL-B6-B7-Modu%B3-centralnej-elektryki-w%B3%B1cznik-%B6wiate%B3-czujnik-%B6wiat%B3a-CLH
  7. Moze 12.05 o tej samej porze.
  8. No tak ,spot sie odbył ,wszystko OK,ale nawet foty nikt nie strzelił:thumbdown:ale to nic nadrobimy,na nastepnym spocie.
  9. Przy przodzie 345mm z tyłu powinno byc 300mm,zbyt duza roznica midzy osiami bedzie za szybko włączac abs.
  10. Moze byc cos z tym wyłącznikiem lub w MCE chyba powinien być przekaznik od załaczania tych swiatelek dziennych i moze sie skleił.
  11. Oczywiscie ze tak i niech nawet nikt nie pisze ze przeniesiony,bo bedzie to najwieksza porazka,kto ma być to bedzie,takze rezerwować czas na sobote i o 17.00 na lotnisko.
  12. Jesli wyłacznik drl jest w pozycji zerowej to dzienne powinny byc wyłaczone,a jak właczysz pozycyjne lub mijania to dzienne gasna?
  13. Widze ze masz ten sam problem co ja ostatnio,kupowac uzywane turbo to zawsze ryzyko,chyba ze naprawde z pewnego zrodła,dlatego postawiłem na regenerowane,oczywiscie musi byc tez z pewnego zrodła,bo z tymi zestawami to bywa roznie,tak jak piszesz,ale wiem ze mozna zregenerowac takie turbo na oryginalnych czesciach.
  14. I te swiatła dzienne swieca razem z postojówkami?
  15. Witamy,oczywiscie ze sie odbedzie,myc fury i przyjezdzac.
  16. To widze Łukasz ze mamy ten sam problem,bo mi tez juz pare razy sprzegło sie uslizgneło,dzisiaj dzwoniłem do Radzika i za wzmocnienie docisku i nabicie nowej okładziny na tarcze powiedział 1200zł i ok.3-4 tygodnie roboty,moim zdaniem lepiej wymienic kpl. sprzegło i skrzynie z BRD (ok.1100zł na czesciach uzywanych) ,ale moje A4 jest sprzed 08.2002r i mam problem z czujnikem predkosci,a najchetniej to włozyłbym skrzynie quatro,ale koszt juz rosnie(1600-1800zł)
  17. Jakby mogł to pewnie by załozył,ale xDieselx ma AWX a tam jest tarcza 228mm i tak łatwo nie bedzie.
  18. Witamy,kazdy mile widziany.
  19. Dzien i miejsce OK ,ale godzina zdecydowanie za wczesna,proponuje 17.00
  20. W sprawie terminu misisz dzwonić,cena 1200zł a ostateczna to juz na miejscu.
  21. Mozna,dopisac? be!fer,najlepiej zadzwon,bedziesz wiedział na 100%.
  22. ustalmy jakis wstepny termin np.14 lub 15.04 ,chyba ze cos moze jeszcze przed swietami,jakis mini spot na dogadanie sie i poznanie.
  23. Najblizej to TTC Kedziezyn-Kozle lub Ecu Wrocław.
  24. Ceny sa podane na 1 stronie,ale termin dosc odległy,lepiej poczekac i umawiac sie po modach.
  25. Tak,seryjne i ma sie dobrze,narazie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.