Treść opublikowana przez Gacek51
-
Przetwornica Valeo bi XENON
Do A4 pasuje,ale osobiscie proponuje przetwornice AL z małą rzeżbą. Do passata B6 też pasują i był tam bixenon na D1S,a D2S był w B5 FL.
-
Spryskiwacze reflektorów-czas załączania
Czasy są ustawione fabrycznie i nic z nimi nie zrobisz,mnie tez to nerwiło i przenioslem załączanie sprysków pod przycisk CLH ,którego nie mam i teraz Ja decyduje kiedy spryski działają i jak długo.
-
D1S czy D2S ? Czy ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę na alledrogo ?
Soczewka w B7 jest przystosowana do palników D2S,ale ori przetwornica moze ich nie obsłuzyc,a przetwornice pod D2S w tamtych latach nie obsługiwały lamp skretnych tak jak w B7 robi to przetwornica,dlatego pewnie audi postawiło na jednego producenta przetwornic i rodzaju palników i spokój.
-
Zamiana przetwornicy 12 pin na 4 pin
Przetwornice mozna zamienic,a kostki sie nie przerobi,trzeba wyciac ta co jest i przylutowac własciwą dla tej przetwornicy.
-
D1S czy D2S ? Czy ma ktoś sprawdzonego sprzedawcę na alledrogo ?
Do B7 idą tylko D1S.
-
Jak wyłączyć drl?
Szukaj w MCE czym to jest sterowane(przekaznik,tranzystor,uklad scalony)najlepiej po pinach,rozpiska pinow jest tu: http://a4-klub.pl/showthread.php?138327-ALL-B6-B7-Modu%B3-centralnej-elektryki-w%B3%B1cznik-%B6wiate%B3-czujnik-%B6wiat%B3a-CLH
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Moze 12.05 o tej samej porze.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
No tak ,spot sie odbył ,wszystko OK,ale nawet foty nikt nie strzelił:thumbdown:ale to nic nadrobimy,na nastepnym spocie.
-
Hamulce do b6 320mm
Przy przodzie 345mm z tyłu powinno byc 300mm,zbyt duza roznica midzy osiami bedzie za szybko włączac abs.
-
Jak wyłączyć drl?
Moze byc cos z tym wyłącznikiem lub w MCE chyba powinien być przekaznik od załaczania tych swiatelek dziennych i moze sie skleił.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Oczywiscie ze tak i niech nawet nikt nie pisze ze przeniesiony,bo bedzie to najwieksza porazka,kto ma być to bedzie,takze rezerwować czas na sobote i o 17.00 na lotnisko.
-
Jak wyłączyć drl?
Jesli wyłacznik drl jest w pozycji zerowej to dzienne powinny byc wyłaczone,a jak właczysz pozycyjne lub mijania to dzienne gasna?
-
Turbo BRD ZAKUP :(
Widze ze masz ten sam problem co ja ostatnio,kupowac uzywane turbo to zawsze ryzyko,chyba ze naprawde z pewnego zrodła,dlatego postawiłem na regenerowane,oczywiscie musi byc tez z pewnego zrodła,bo z tymi zestawami to bywa roznie,tak jak piszesz,ale wiem ze mozna zregenerowac takie turbo na oryginalnych czesciach.
-
Jaki dobrać rezystor
I te swiatła dzienne swieca razem z postojówkami?
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Witamy,oczywiscie ze sie odbedzie,myc fury i przyjezdzac.
-
Jakie sprzęgło, nowe czy do regeneracji??
To widze Łukasz ze mamy ten sam problem,bo mi tez juz pare razy sprzegło sie uslizgneło,dzisiaj dzwoniłem do Radzika i za wzmocnienie docisku i nabicie nowej okładziny na tarcze powiedział 1200zł i ok.3-4 tygodnie roboty,moim zdaniem lepiej wymienic kpl. sprzegło i skrzynie z BRD (ok.1100zł na czesciach uzywanych) ,ale moje A4 jest sprzed 08.2002r i mam problem z czujnikem predkosci,a najchetniej to włozyłbym skrzynie quatro,ale koszt juz rosnie(1600-1800zł)
-
Jakie sprzęgło, nowe czy do regeneracji??
Jakby mogł to pewnie by załozył,ale xDieselx ma AWX a tam jest tarcza 228mm i tak łatwo nie bedzie.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Witamy,kazdy mile widziany.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Dzien i miejsce OK ,ale godzina zdecydowanie za wczesna,proponuje 17.00
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
W sprawie terminu misisz dzwonić,cena 1200zł a ostateczna to juz na miejscu.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Mozna,dopisac? be!fer,najlepiej zadzwon,bedziesz wiedział na 100%.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
ustalmy jakis wstepny termin np.14 lub 15.04 ,chyba ze cos moze jeszcze przed swietami,jakis mini spot na dogadanie sie i poznanie.
-
Hamownia
Najblizej to TTC Kedziezyn-Kozle lub Ecu Wrocław.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Ceny sa podane na 1 stronie,ale termin dosc odległy,lepiej poczekac i umawiac sie po modach.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Tak,seryjne i ma sie dobrze,narazie.