Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gacek51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gacek51

  1. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem obostrzeń kolegi . nie chce takiego rozwiązania , które i tak opisał wyżej .
  2. Jest takie jarzmo , pasuje na styk pod 330 na adapterze.
  3. Plastitube z ATE , CeraTec z Textara lub co tam będą mieć w sklepie do wyboru.
  4. NIE i nie , smar grafitowy jest dobry,ale gdzie indziej. Są specjalne smary do prowadnic,kosztują parę złoty i są dobre do takich elementów.
  5. 20cm spokojnie starczy,stalowe będą kosztować parę złotych więcej od miedzi ,jak nie chcesz miedzianych.
  6. Na pewno są inne ,w B8 jest głębokość 36mm a w A6 C6 mają 49mm.
  7. Wielokrotnie w tym wątku było pisane że tylne hamulce w B6 to porażka, najlepsze zestawy to 320/300 lub 288 , 345/324 lub 300. Osobiście mam 320/300. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  8. Powiedz najpierw czy masz ori lampy xenon czy H7, jeśli xenon to sprawdź czy masz czujniki na wahaczach lewych przód i tył od samopoziomowania. DRL w B6 to tylko S4 miały z czujnikiem zmierzchu ,dlatego nie działa. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  9. 1.tak 2.tak Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  10. To są całkiem inne systemy regulacji,sprawdz vagiem błędy i sterownik czy działa. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  11. DRL to światła dzienne,regulacji lamp tu nie widzę,musisz mieć xenon i samoregulacji która nie działa lub coś było mieszane. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
  12. Wymiana ogólnie jest prosta,ale widze że pytania są z zakresu B5 , a tu jest B6 ,klocki ,tarcze i wymiana. 1.Nie 2.Nie 3.255mm , jarzma trzeba wymienić. 4.taki sobie,ale jak ci pasuje to bierz.
  13. Nie , są inne , z literką Q na końcu są do quatro i pasują też do ośki , ale na odwrót już nie.
  14. Dziękuję Przyjacielu jaki rozmiar ma s4 b6 230? Tarcza w S4 B6 ma 345mmx30mmx46,5mm
  15. Tarcze z A6 C6 mają za duże odsadzenie i nie siadają do A4 , zmiana tarcz z S4 B6 załatwia sprawę bez wymiany piast i innych tam.
  16. Mam u siebie ori sprzeglo z tarcza obita kevlarem i trzyma 190km i 380Nm , a seryjna tarcza sie poddala. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
  17. Oslony od B7 288mm idealnie pasuja pod tarcze 300mm i sa na 3 sruby, te od RS4 i S4 B7 sa podobno takie same i na 4 sruby ,tak samo jak od A6 C6 ,ale 1 otwor pasuje a 2 trzeba nawiercic. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
  18. Panowie ,kończą mi się klocki z przodu ,miałem jeszcze ori audi i tarcze ferodo 320mm.Setup ok,myslałem nad wymianą na ferodo ds,ale na allegro znalazłem klocki ori audi w niezłej cenie,co o nich myslicie? http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-audi-a6-c6-a8-przod-4e0698151m-or-i5371696459.html http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-audi-a6-c6-2-4-2-8-3-0-4-2-i5484303499.html
  19. Lusterka zawsze dzialaja z tylna szyba i temperatura niema tu znaczenia,beda dzialac nawet przy +30 st. Ogrzewanie lusterek dziala inaczej niz dogrzewanie silnika tylko do +5st. Do sprawdzenia wiazka przy slupku i do zasilania. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
  20. Nie opłaca się naprawiać,każda inna bedzie lepsza ,ma tylko się zmieścić w miejsce po starej i dobrze zaslepić dziure po tamtej.
  21. Kazda lampa ma swoj bezpiecznik.Przetwornice zeby sprawdzic trzeba wyjac.Jak nie bylo tego drutu zatrzaskowego na deklu najprawdopodobniej woda zalala przetwornice. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
  22. Robisz to oczywiscie przy przekreconym zaplonie I wlaczonych swiatlach,jesli tak to sprawdz czy dochodzi napiecie do regulatora,bo to on steruje silnikami,a zeby padly oba to raczej niemozliwe. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
  23. Taki film z ich działania:
  24. Ta lampa z ledami to moja robota,w sklepie raczej takich nie kupisz.
  25. Gacek51 odpowiedział(a) na dawid12 temat w Audi A4 B6/B7
    Przeczytaj to co napisales,teraz zamien ponizej na powyzej i bedzie wszystko jasne i prawidlowo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.