Treść opublikowana przez Gacek51
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie przeczytałeś ze zrozumieniem obostrzeń kolegi . nie chce takiego rozwiązania , które i tak opisał wyżej .
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jest takie jarzmo , pasuje na styk pod 330 na adapterze.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Plastitube z ATE , CeraTec z Textara lub co tam będą mieć w sklepie do wyboru.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
NIE i nie , smar grafitowy jest dobry,ale gdzie indziej. Są specjalne smary do prowadnic,kosztują parę złoty i są dobre do takich elementów.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
20cm spokojnie starczy,stalowe będą kosztować parę złotych więcej od miedzi ,jak nie chcesz miedzianych.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Na pewno są inne ,w B8 jest głębokość 36mm a w A6 C6 mają 49mm.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wielokrotnie w tym wątku było pisane że tylne hamulce w B6 to porażka, najlepsze zestawy to 320/300 lub 288 , 345/324 lub 300. Osobiście mam 320/300. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Brak Regulacji świateł
Powiedz najpierw czy masz ori lampy xenon czy H7, jeśli xenon to sprawdź czy masz czujniki na wahaczach lewych przód i tył od samopoziomowania. DRL w B6 to tylko S4 miały z czujnikiem zmierzchu ,dlatego nie działa. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
1.tak 2.tak Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Brak Regulacji świateł
To są całkiem inne systemy regulacji,sprawdz vagiem błędy i sterownik czy działa. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Brak Regulacji świateł
DRL to światła dzienne,regulacji lamp tu nie widzę,musisz mieć xenon i samoregulacji która nie działa lub coś było mieszane. Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
-
Przygotowania do wymiany tarcz i klocków tył
Wymiana ogólnie jest prosta,ale widze że pytania są z zakresu B5 , a tu jest B6 ,klocki ,tarcze i wymiana. 1.Nie 2.Nie 3.255mm , jarzma trzeba wymienić. 4.taki sobie,ale jak ci pasuje to bierz.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie , są inne , z literką Q na końcu są do quatro i pasują też do ośki , ale na odwrót już nie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dziękuję Przyjacielu jaki rozmiar ma s4 b6 230? Tarcza w S4 B6 ma 345mmx30mmx46,5mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze z A6 C6 mają za duże odsadzenie i nie siadają do A4 , zmiana tarcz z S4 B6 załatwia sprawę bez wymiany piast i innych tam.
-
zamach i sprzeglo z 1Z
Mam u siebie ori sprzeglo z tarcza obita kevlarem i trzyma 190km i 380Nm , a seryjna tarcza sie poddala. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Oslony od B7 288mm idealnie pasuja pod tarcze 300mm i sa na 3 sruby, te od RS4 i S4 B7 sa podobno takie same i na 4 sruby ,tak samo jak od A6 C6 ,ale 1 otwor pasuje a 2 trzeba nawiercic. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie ,kończą mi się klocki z przodu ,miałem jeszcze ori audi i tarcze ferodo 320mm.Setup ok,myslałem nad wymianą na ferodo ds,ale na allegro znalazłem klocki ori audi w niezłej cenie,co o nich myslicie? http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-audi-a6-c6-a8-przod-4e0698151m-or-i5371696459.html http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-audi-a6-c6-2-4-2-8-3-0-4-2-i5484303499.html
-
Brak grzania w lustrach i niedziałające lędźwie
Lusterka zawsze dzialaja z tylna szyba i temperatura niema tu znaczenia,beda dzialac nawet przy +30 st. Ogrzewanie lusterek dziala inaczej niz dogrzewanie silnika tylko do +5st. Do sprawdzenia wiazka przy slupku i do zasilania. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
-
Xenony w B6 - Brak samopoziomowania - błędy V49 i V48
Nie opłaca się naprawiać,każda inna bedzie lepsza ,ma tylko się zmieścić w miejsce po starej i dobrze zaslepić dziure po tamtej.
-
Xenony w B6 - Brak samopoziomowania - błędy V49 i V48
Kazda lampa ma swoj bezpiecznik.Przetwornice zeby sprawdzic trzeba wyjac.Jak nie bylo tego drutu zatrzaskowego na deklu najprawdopodobniej woda zalala przetwornice. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
-
Nie działa elektryczna regulacja świateł.Pomocy
Robisz to oczywiscie przy przekreconym zaplonie I wlaczonych swiatlach,jesli tak to sprawdz czy dochodzi napiecie do regulatora,bo to on steruje silnikami,a zeby padly oba to raczej niemozliwe. Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka
-
Porada odnośnie świateł oraz chromów
Taki film z ich działania:
-
Porada odnośnie świateł oraz chromów
Ta lampa z ledami to moja robota,w sklepie raczej takich nie kupisz.
-
lusterka
Przeczytaj to co napisales,teraz zamien ponizej na powyzej i bedzie wszystko jasne i prawidlowo.