Treść opublikowana przez Gacek51
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Tyle wyszło po włozeniu nowej turbiny,ale to nie jest zwykła BRD,tylko hybryda BRD z wirnikiem CAHA.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Dzieki,tobie równiez.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Tak,turbo jest z BRD,wrazenia oczywiscie na plus,wynik pewnie byłby lepszy,ale moje pompki nie sa juz pierwszej swiezosci.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Proponuje 31 sobota lub 1 niedziela ,bo 8 sa swieta.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Tez proponowałbym sobote lub niedziele,w tygodniu to roznie bywa.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Nie powinno byc problemu. Ja jestem umówiony na sobote. Noto juz jestem po wizycie,z silnikiem wszystko ok,a oto wynik Uploaded with ImageShack.us
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Niestety,cały tydzien siedze w robocie na ii zmianie.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Witam sąsiada,z tym spotem to OK,ale na tłumy to bym nie liczył,jak bede wolny to napewno się zjawie.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Dzieki. Teraz z tym nowym wygladem forum przegapilem wiadomosc. W kazdej chwili moge to zrobic czy musze umowic termin???? Trzeba sie przyzwyczaic do forum,najlepiej to dopisac sie do listy i pozniej umówic sie na termin.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Ok,dopisany Dzisiaj była walka z audi,termostat cały czas zamkniety,wymieniony na nowy z serwisu i zalany G12,jutro troche potestuje.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Jutro coś bede działac,a dzisiaj jeszcze zamówilem olej do visca,to przy okazji doleje i pod koniec tygodnia powtorka jak wszystko bedzie ok.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Odpowiedziałem na PW w sobote,tylko chyba tam nie zaglądasz,cena 1800zł
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Niema takiej potrzeby,zawsze mozna wgrac oryginalny soft,ale nie wiem czy bedziesz chciał po chipie. Lista jeszcze otwarta,do kiedy to niewiem,ale jak sa jeszcze chetni to bedzie otwarta,oska czy quatro to bez roznicy,a cennik masz na 1 stronie.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Bez strachu,to tylko tak groznie wygłada. A u mnie,miejmy nadzieje ze to nie uszczelka tylko pompa lub termostat i visco do sprawdzenia.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Zaczął sie przegrzewać na rolkach i wywalać błedy,wczesniej czegos takiego nie miałem,dlatego dalsze czynnosci zostały przerwane do czasu usuniecia awarii,w drodze powrotnej przegoniłem auto i temperatura rosła do 110 st.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Rowniez pozdrawiam kolege xDieselx i dobrze ze sie udało cos dzisiaj zrobic,bo niezłe zamieszanie tam było. Ja tez byłem ,ale niestety silnik zgrzał sie na rolkach i powrót do domu,ale wynik tak niezły 148KM i 316Nm
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Liste uzupełniłem. Widze panowie ze cos sie ruszyło,wyniki całkiem niezłe. Ja jestem umówiony na jutro,zobaczymy co wyjdzie.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Lista otwarta,dopisany,mozesz sie umawiac.
-
Uszczelka anteny
Dzięki bardzo,ale to prawie archiwum.
-
Uszczelka anteny
Mogę prosić o numer uszczelki,osłony gumowej anteny dachowej do avanta.
-
[B5 AFN] Gdzie tanio czip dolnośląskie
800zł.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Jak chcesz w tej cenie to raczej byłoby wskazane o tym powiedzieć.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Telefon jest podany,musisz się pytac.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Myśle ze te 2-3 moze 4 tygodnie to potrwa zanim wszyscy się ustawią,także masz jeszcze troche czasu,oczywiscie listy nie zamykamy mozna się dopisywać. Noto panowie zaczynamy tel.513399363 i mozna się umawiać.
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Sorki za głupie pytanie... To ta cena obowiązuje do AVFa : 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł ?? Jesli masz taki silnik i takie graty w nim to tak.