Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gacek51

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gacek51

  1. Tyle wyszło po włozeniu nowej turbiny,ale to nie jest zwykła BRD,tylko hybryda BRD z wirnikiem CAHA.
  2. Tak,turbo jest z BRD,wrazenia oczywiscie na plus,wynik pewnie byłby lepszy,ale moje pompki nie sa juz pierwszej swiezosci.
  3. Proponuje 31 sobota lub 1 niedziela ,bo 8 sa swieta.
  4. Tez proponowałbym sobote lub niedziele,w tygodniu to roznie bywa.
  5. Nie powinno byc problemu. Ja jestem umówiony na sobote. Noto juz jestem po wizycie,z silnikiem wszystko ok,a oto wynik Uploaded with ImageShack.us
  6. Niestety,cały tydzien siedze w robocie na ii zmianie.
  7. Witam sąsiada,z tym spotem to OK,ale na tłumy to bym nie liczył,jak bede wolny to napewno się zjawie.
  8. Dzieki. Teraz z tym nowym wygladem forum przegapilem wiadomosc. W kazdej chwili moge to zrobic czy musze umowic termin???? Trzeba sie przyzwyczaic do forum,najlepiej to dopisac sie do listy i pozniej umówic sie na termin.
  9. Ok,dopisany Dzisiaj była walka z audi,termostat cały czas zamkniety,wymieniony na nowy z serwisu i zalany G12,jutro troche potestuje.
  10. Jutro coś bede działac,a dzisiaj jeszcze zamówilem olej do visca,to przy okazji doleje i pod koniec tygodnia powtorka jak wszystko bedzie ok.
  11. Odpowiedziałem na PW w sobote,tylko chyba tam nie zaglądasz,cena 1800zł
  12. Niema takiej potrzeby,zawsze mozna wgrac oryginalny soft,ale nie wiem czy bedziesz chciał po chipie. Lista jeszcze otwarta,do kiedy to niewiem,ale jak sa jeszcze chetni to bedzie otwarta,oska czy quatro to bez roznicy,a cennik masz na 1 stronie.
  13. Bez strachu,to tylko tak groznie wygłada. A u mnie,miejmy nadzieje ze to nie uszczelka tylko pompa lub termostat i visco do sprawdzenia.
  14. Zaczął sie przegrzewać na rolkach i wywalać błedy,wczesniej czegos takiego nie miałem,dlatego dalsze czynnosci zostały przerwane do czasu usuniecia awarii,w drodze powrotnej przegoniłem auto i temperatura rosła do 110 st.
  15. Rowniez pozdrawiam kolege xDieselx i dobrze ze sie udało cos dzisiaj zrobic,bo niezłe zamieszanie tam było. Ja tez byłem ,ale niestety silnik zgrzał sie na rolkach i powrót do domu,ale wynik tak niezły 148KM i 316Nm
  16. Liste uzupełniłem. Widze panowie ze cos sie ruszyło,wyniki całkiem niezłe. Ja jestem umówiony na jutro,zobaczymy co wyjdzie.
  17. Lista otwarta,dopisany,mozesz sie umawiac.
  18. Gacek51 odpowiedział(a) na Gacek51 temat w Audi A4 B6
    Dzięki bardzo,ale to prawie archiwum.
  19. Gacek51 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Mogę prosić o numer uszczelki,osłony gumowej anteny dachowej do avanta.
  20. Jak chcesz w tej cenie to raczej byłoby wskazane o tym powiedzieć.
  21. Telefon jest podany,musisz się pytac.
  22. Myśle ze te 2-3 moze 4 tygodnie to potrwa zanim wszyscy się ustawią,także masz jeszcze troche czasu,oczywiscie listy nie zamykamy mozna się dopisywać. Noto panowie zaczynamy tel.513399363 i mozna się umawiać.
  23. Sorki za głupie pytanie... To ta cena obowiązuje do AVFa : 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł ?? Jesli masz taki silnik i takie graty w nim to tak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.