Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Arek Masz jakies 17-tki letnie na zbyciu tanio?
  2. No racja Ale żescie najeba.i tych postów masakra :evil:
  3. chciałem ,żeby było jak w tych o.z. z allegro do mojego modelu http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-i1602470492.html -bedzie tyle samo dziur tylko w linii prostej,bardziej z ukosa tył coś takiego http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-tyl-audi-a6-c5-1-8-2-8-i1603883573.html tylko zamiast 10x4 będzie 9x4 ,bo się pierdoln.ł w liczeniu :polew: ale luz
  4. Napisze na forum Tył tak jak Tomik pisze dla efektu wizualnego ,żeby było tak samo jak z przodu [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 22:08_________________________________________________ U mnie było mniej kombinowania nad pomiarem ,bo tyły mają 10x4 dziury-przód 5x4 i 5x5 a co do wiercenia czy robienia kresek na obwodzie,to musiał zawozic tyły znajomemu,bo jakis tam problem miał z zamocowaniem tarczy przez łożyska czy cós w tym stylu,grunt,że jutro czy pojutrze skończy wiercenie i toczenie :>
  5. o k.rwa 1200 za 4 tarcze Drogi Jestes O połowę taniej ori [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 00:12_________________________________________________Kileeer załatwie Ci taniej :> chyba...bo jeszcze nie płaciłem :gwizdanie: Moj mechanio odwala robote w godzinach pracy na firmie a resztę na warsztacie
  6. [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 23:06_________________________________________________ lepiej zapobiegac niż leczyc [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 23:07_________________________________________________Sobota,niedziela dni zdrowia Wiesław,Robert
  7. Jo tyż jak zwykle [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 21:12_________________________________________________ Za mało ,żes gardło przepłukoł Roz w tydniu trza sie odkazic
  8. Dodatkowo bardzo czasochłonne ,teraz to juz na serio boje sie ceny za wiertanie ...Już mi narzekał,że miałby w tym czasie wiele innych rzeczy ,aut porobionych
  9. Na razie leżą u kumpla jakies 30 km ode mnie.Jak dokończy robotę porobię fotki [po toczeniu] Teraz bierze się za tyły -łatwiejsza robota po 4 dziury :> A z wiertłami to poszło kilka,ale przeważnie w pracy firmowe,za które nie płaci :>Aż się boję jak podliczy mnie za całą robotę.Wymiana wszystkich tarcz i klocków,malowanie zacisków,wiercenie,przy okazji wymiana wahacza,gałki,przegubu-wszystko przy jednej robocie Tomik ile Ty kasujesz za wiercenie 4 tarcz ? Bedę miał porównanie ile mi zaspiewa
  10. po robocie [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 07:49_________________________________________________Krzycho Pokoż tym w Radomiu kaj raki zimują
  11. Ok Przód nawiercony , Po zamontowaniu będzie jednakowo wizualnie po prawej i lewej .Tomik ile wierteł Zużywałes na 1 tarcze
  12. Z tego co widac to "z prądem" Dzięki Jak patrzyłem na allegro po fotkach z 288mm o.z. to miały na zdjęciu jednakowo wiercone dziury-Czyli jedna musiałaby byc inaczej niż druga,No chyba,że to tylko foto ? http://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-i1602470492.html
  13. oj ciężkie czasy nastały ,żeby kupic pewniaka to chyba juz tylko szczęście potrzebne nawet po konkretnym przetrzepaniu bryki
  14. Jak montowane są te tarcze z foty-ta lewa na stronę kierowcy?Dziury mają iść "z prądem"?czy "pod włos"?
  15. Jak byscie wiedzieli cos o jakims mieszkaniu do wynajecia M2 M3 w Rybniku ,a najlepiej w okolicach Elektrowni to Dajcie znac.Do konca czerwca musze zmienic lokum [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:50_________________________________________________Moze byc nieumeblowane ,w sumie obojetnie byle tanio
  16. Rozrząd w moim był wymieniany przed moim zakupem,jak i inne rzeczy które wymienia się po sprowadzeniu wozu z zagrabanicy Rozrząd,klima nabita itp,świece,kpl wahaczy dół,oliwa z filtrami.Auto było w momencie zakupu 1,5 roku w Polsce z DE
  17. e tam ... tylko troszkę większy od mojego Tomasz Mosz większego od Roberta??? :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 07:06_________________________________________________
  18. po robocie[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 06:37_________________________________________________ Chłopie jak nawet okleisz folią imitacją carbonu to będzie super i jak inni to zobaczą to też tak będą chcieli, to masz pewne. Ajo se dupna pod kolor nadwozia Carbon mo co drugo :>[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 06:55_________________________________________________ Tomasz spoko luz nic na siła Najlepiej to od razu 3 komplety zakupic
  19. mi sie podobują te wiatraki lorinser-a i te ciemne borbety,te pierwsze ewentualnie tez [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:45_________________________________________________Tak jest Wiesław ni ma sie co pier.o.ić [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:46_________________________________________________Ażescie sie na te porsche uparli :gwizdanie: Ori p.mają tyły szersze ,a różne szerokosci na tyle i przodzie przerabiałem-trakcja swirowała na winklach
  20. tu nawet nie chodzi o moc lecz o kulturę pracy silnika, V to V i to nie ważne czy to 2,4 2,6 2,8 czy 2,7 biT AAA to o to chodzi
  21. Artur,Wiesław Wiesiek dosadnie tłumaczy o co kaman w życiu :polew:
  22. Roberto i wszystkim [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:01_________________________________________________http://allegro.pl/felgi-alutec-shark-7-5x17-mazda-nissan-toyota-i1601496907.html -nowe http://allegro.pl/alufelgi-audi-vw-vredestein-17-i1589469199.html - te same używki,prawie nowe, z logo audi ,śruby i śruby zabezpieczające [br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:10_________________________________________________http://allegro.pl/lorinser-ms3-17-do-mercedes-a-5x112-amg-oz-i1614153142.html[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:13_________________________________________________albo te http://allegro.pl/borbet-rs-idealne-passat-a6-a4-17-5x112-i1615322805.html[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:13_________________________________________________tu jest tani pakiet o.z. ale jakos mi sie nie widzą http://allegro.pl/oz-titan-17-5x100-5x112-continental-215-45-235-40-i1614126800.html[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 15:16_________________________________________________te ori są tanie ino pozdzierane z deka http://allegro.pl/alufelgi-audi-a3-a4-a5-a6-vw-komplet-8jx17h2-5x112-i1618385369.html
  23. Tak można by było się domawiac w górę-ktos z RS4 powiedziałby,że moja tęż nie jedzie
  24. może tak być a jakie są objawy u Ciebie? Zwłaszcza na zimnym trzepie trochę autem ,odczuwalne na kierownicy .Tak jakby na jednym cylindrze nie całkiem pracował
  25. zapraszam do mnie a zmienisz zdanie Dokładnie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.