Treść opublikowana przez borryz
-
Problem z otwarciem bagażnika
Z silniczkiem raczej jest podobnie, ale z cięgnem otwierającym klapę chyba jest coś inaczej. Sam naprawiałem silniczek wg wyżej podanego linka i działa, na słońcu i w cieniu
-
Szukam utworu
a to nie jest czasem bajla bajla bajla? hm możliwe:decayed: nie mogę namierzyć tego o co mi chodziło, ale jak wpiszesz w YT baila baila to wyskoczy Ci sporo propozycji, np taka: :polew:
-
Szukam utworu
a to nie jest czasem bajla bajla bajla?
-
Uszkodzony EGR?
Nie wiem czy wystarczy ściągnąć tą rurę, żeby tam zajrzeć ale na pewno warto spróbować bo roboty niewiele. A jak uda Ci się tam zajrzeć i zobaczysz tam taki obrazek: to na pewno trzonek zaworu reaguje na podciśnienie i otwiera zawór oraz zamyka gdy podciśnienie znika, ale czy działa w 100% poprawnie, tego nie wiem. Czysty egr z dociśniętym trzonem wygląda tak: w miejscu gdzie wskazuje strzałka widać, że zawór jest elegancko zamknięty.
-
Panel klimatyzacji B6
No tak, dobre uzupełnienie mojej odpowiedzi
-
Panel klimatyzacji B6
W moim rozumieniu, klima włącza się wtedy gdy ma schłodzić powietrze - czyli gdy temp. w aucie jest wyższa niż ta, którą masz ustawioną na panelu.
-
Poszukuję piosenki. Prośba o pomoc :)
Kolego Skyliner, jeśli jesteś posiadaczem smartphone'a to ściągnij sobie appkę, np. SoundHound. Jak będzie gdzieś leciał ten kawałek, odpalasz aplikację i zaraz będziesz wiedział co jest grane
-
Naprawa w ASO czy w warsztacie blacharsko-lakierniczym?
Ja też miałem tylny błotnik lekko porysowany więc tylko przypruszyli lakierem i jest cacy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z naprawy, bo zrobili bardzo dobrze. Jedyne czego nie przyuważyłem, a podejrzewam że to oni - porysowali mi chromowaną obwódkę na drzwiach pasażera.
-
Naprawa w ASO czy w warsztacie blacharsko-lakierniczym?
Wszystko zależy od tego jaki warsztat, czy z polecenia, czy nie kręcą wałków no i najważniejsze czy dobrze robią. Ja w podobnej sytuacji wybrałem naprawę bezgotówkową w AutoVivie na połczyńskiej i też nieźle wyszło - mimo, że nie musieli tego robić, wymienili mi dwie felgi na nowe. Ja byłem miesiąc po zakupie auta jak we mnie ktoś wjechał , więc nie chciało mi się bawić w szukanie warsztatów itp. chciałem żeby robota była dobrze zrobiona i tyle.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Też mam problem z tym zamkiem.... z tym, że u mnie pojawia się bardzo rzadko. Przez ponad dwa lata jak posiadam auto, musiałem otwierać bagażnik od środka z 5 razy.... W moim przypadku nie ma żadnej reakcji na wciśnięcie środkowego przycisku :eusathink:W wolnym czasie dobiorę się do ustrojstwa i zobaczę co tam siedzi. Pakotomaszu, jak zrobię to przed Tobą, to dam znać jak z tymi wymiarami. Pzdr. ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Widzę w innym wątku, że kolega pako chce jednak kupić ten silniczek..... Mogę zapytać czemu? Nie udało się naprawić?
-
Światła dzienne Hella Daylight - notorycznie przepalające się żarówki
U mnie w B6 notorycznie paliły się żarówki od postojówek, czasem nawet po dwóch tygodniach. Próbowałem różnych tanich i tych trochę droższych. W styczniu kupiłem w ASO, dałem chyba ze dwie dyszki za jedną małą żaróweczkę ale obie świecą do tej pory. Nie wiem jaki jest temat u Ciebie, ale u mnie ori działa jak należy.
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
No tak a więc może wystarczy jeszcze poszukać i zachomikować jakiś dodatek i będzie pan zadowolony:kox:
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
Ja też z ciekawości zamówiłem wczoraj taki moduł, może na piątek będzie i zobaczymy. letallec - a ściągnąłeś płatną wersję appki czy darmową? bo ta druga na pewno jest okrojona.
-
Folia chrom - oklejanie listew
Nie mam pojęcia co to jest - taki kupiłem, sprowadzony z Niemiec. Jak kiedyś będę zmieniał te listwy na ori 1NK to może zajrzę pod spód.
-
Folia chrom - oklejanie listew
Wczoraj, z racji meczu nie miałem za dużo czasu ale udało mi się zrobić kilka fotek ziemniakiem, oto one: wiem......... muszę wymienić przełącznik świateł
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Nie wiem czy ktoś z Was już testował, ale ja używałem czegoś takiego: Dostałem to w jednym z warszawskich ASO spod lady za 4 dyszki chyba:decayed: Spryskałem tym nagrzewnicę jakieś dwa tygodnie temu i jak do tej pory jest OK
-
Folia chrom - oklejanie listew
Hey Ja mam w swoim aucie taki pseudo 1NK oparty na jakiejś okleinie i powiem Ci, że dużej siary nie ma Gdyby nie to że w niektórych miejscach ktoś trochę schrzanił robotę to nie każdy by się poznał tak na oko Jak znajdę chwilę, to wieczorem zrobię foty i podrzucę. A tak na moje oko to to z linka jest dużo delikatniejsze (i generalnie inny rodzaj okleiny) od tego co ja mam.
-
Warszawa - Giżycko, jaka trasa najlepsza?
Dzięki Kolego, ta trasa wygląda najrozsądniej i pewnie ją wypróbuję, przynajmniej w jedną stronę
-
Warszawa - Giżycko, jaka trasa najlepsza?
Witam w sobotę muszę się dostać z Warszawy do Giżycka i zastanawiam się, którędy będzie najlepiej ten odcinek pokonać tak żeby było szybko i nie urwało przy tym zawieszenia:kox: Sam osobiście nigdy nie zapuszczałem się w tamtym kierunku więc nie mam żadnych doświadczeń z drogami. Macie jakieś sugestie, sprawdzone trasy? Warto lecieć 7mką do Olsztyna i dopiero stamtąd odbijać na Giżycko czy ciąć po linii prostej?
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Wygląda super. Gratulacje i szerokości
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Fajna niunia
-
Nie działa szyba od strony pasażera Audi A4 B6.Proszę o pomoc
Witam to chyba jedna ze standardowych przypadłości B6-tek. Miałem u siebie to samo.... Takie same objawy. Nie pamiętam jak to wyglądało dokładnie, ale jakiś plastyk się wyrobił, linka spadła tam gdzie nie trzeba i siała spustoszenie przy każdym nawiajaniu. Poszukaj, na forum masz sporo wątków na ten temat. Znajdziesz też instrukcję jak ściągnąć boczek tak żeby nic nie popsuć. Tak jak kolega wyżej pisze, kup kilka spinek i do roboty. Ja miałem mało czasu, więc żeby nie rozbierać tego dwa razy od razu kupiłem ori mechanizm w ASO i się nie pomyliłem bo mój był do wymiany. Są też zamienniki i ludzie sobie chwalą. Powodzenia.
-
Świeci airbag, nie wyświetla otwartych drzwi
Na początek ja bym sprawdził bezpieczniki oraz wiązkę kabli która wystaje z drzwi, może coś się przetarło/złamało...
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
A felgi proste? Może zmieniałeś ostatnio na jakieś używki albo wziąłeś jakąś dziurę pod koła?
-
Palniki D1S.
Hmmm... no o tym wszystkim co piszesz nie miałem pojęcia. Kupowałem je w zaufanym sklepie, nie na allegro, ale skąd sklep je ma ile mają lat - nie wiem. Zgadzam się, że fajnie mieś wszystko ORI z serwisu i jeszcze z ich obsługą, ale opcja o której piszesz wyniosła by mnie grubo ponad 1000zł, a tak zapłaciłem 360.....