Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz1528

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz1528

  1. Taak jak w temacie Linki nizej http://allegro.pl/audi-a4-a6-felgi-oryginalne-komplet-stan-bdb-5x112-i1246584609.html i http://allegro.pl/audi-a4-a6-felgi-oryginalne-komplet-stan-bdb-5x112-i1246584656.html
  2. Super !
  3. No i tak zrob i to bedzie najlepsze rozwiazanie.
  4. Jezeli ci sie podobaja to bierz. Ale na zime lepiej kupic stalowke za 25zl zamiast krzywic lub lakier ma odchodzic z alu..
  5. Musisz zobaczyc co pisze na oponie. Zazwyczaj jest napisane czy to kierunkowa czy nie. Jest strzałka albo Outside i Inside.
  6. mateusz1528 odpowiedział(a) na andy_sky temat w Audi A4 B5
    Moze poprostu zabraklo im na Twoj model ?
  7. Tak jak kolega wyzej.. Tylko caly komplet z 4 szybami.
  8. Ja mam to samo. Wywala mi ABS i trakcje i ten wykrzyknik na srodku jak jade tak powyzej 160,170km/h. Felgi mam proste,zadnych bic itp.
  9. To nie ten dział. Napisz tego posta w dziale Diagnistyka VAG. Pozdro
  10. Ja tez mam taki sam problem. Niektore piksele mi nie swieca i to nie zawsze.. 10 razy wszystko ladnie a raz nie. Wie ktos co to moze byc i jak to ewentualnie naprawic ?
  11. Kozak jest co ? Nie pogadasz
  12. Ja dzisiaj u mechanika i tez miałem przepływkę do wymiany. 370zl oryginalna nowa BOSCHa i autko jedzie jak nowe
  13. Poszukaj moze cos w ustawieniach radia.. Ja w swoim Soniaku mam tak ze czy radio czy cd to jak mam ustawione basy i tony na radiu na max i jak na cd ustawie inaczej to tak juz zostanie. Tzn jak przelacze na radio to mam wszystko na full a jak wlacze cd to automatycznie zostaja wartosci takie jak dalem wczesniej. Zobacz moze masz cos nie tak. Albo sprobuj wyciagnac ten adaper i podlaczyc jeszcze raz.
  14. Ja mam ten sam problem co w temacie. Ostatnio przy tych upalach jak auto stalo na sloncu to je zapalilem i wlaczylem klime zeby sie troche schlodzic. I tak samo: chwile chłodzi i za chwile sie wylaczy ( widac i czuc po obrotach silnika) i tak w kolko ale podczas jazdy jest wszystko ok nawet przy tych upałach. Chłodzi bardzo dobrze. Co to moze byc ?
  15. No powiem wam ze ja go wyciagnalem.. Ale meczylem sie chyba z 15 zeby to wyciagnac.. Ja go wyciagnalem w taki sposob ze podważałem go do góry od środka drzwi. Wyszlo bardzo ciezko ale wyciagnalem. Wkladalem go od srodka i od dolu. Juz nie od gory tylko od dolu.
  16. Sory ze odgrzewam kotleta ale to dla kolejnych kto bedzie chcial wymieniac zarowki w polifcie Ja mam nie do konca podswietlone zegary i ostatnio wykrecilem licznik i chcialem zobaczyc jakie tam mam zarowki.. I ku mojemu zdziwieniu nie bylo ich tam.. :| W polifcie licznik podswietlaja diody wlutowane w płytke. I teraz lipa.. Skad mozna je wziac ?
  17. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 959 655 J Component and/or Version: Airbag FrOnt+Seite 1001 Software Coding: 00106 Work Shop Code: WSC 63351 6 Faults Found: 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-10 - - - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 07-10 - Signal to Low - Intermittent 01213 - Belt Tensioner Igniter: Rear Middle (N198) 36-10 - Open Circuit - Intermittent 01217 - Side Airbag Igniter: Driver Side (N199) 32-10 - Resistance too High - Intermittent 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200) 32-10 - Resistance too High - Intermittent 00588 - Airbag Igniter: Driver Side (N95) 42-10 - Speed Deviation too High - Intermittent Panowie pomożcie.. Prałem sobie tapicerkę i wyciągnąłem wszystkie siedzenia. Wiedzialem ze mam nie właczać zapłonu jak nie są podpięte poduchy ale zapomniałem i przekręciłem kluczyk.. I nie moge teraz tego skasować.. Kostki odłączałem i podłączałem i nic. Wsadzone są na pewno dobrze.. Prosze o pomoc.
  18. Czesc. Powiedzcie mi ktos jak to wyciagnac ? Odkrecilem ze środka już jedną śrubkę ale jak to teraz wyciągnąć ? Chodzi oczywiście o ten mały trójkąt na drzwiach A tak to wygląda od środka..
  19. mateusz1528 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Panowie a moze powiecie mi ile jest wszystkich żaróweczek do podświetlenia licznika ? Wskazówki mają osobne żarówki ?
  20. Moja AJM 2000r 280 tys pewne i na razie smiga i posmiga jeszcze dlugooo.
  21. Panowie.. Opony są dobre. Im starsze tym lepsze. To ze opona ma 8 lat to nie znaczy ze sie nadaje do jezdzenia. Te Michaly sa dobre. Mozesz je spokojnie brac. Na starszych mozna pojezdic wiecej niz na tych nowych. Teraz kazdy patrzy na rocznik ale to nie znaczenia. Duzo ma do znaczenia jak opona byla chowana. Chodzi o warunki składowania jej. Uzytkownika tego z allegro znam takze polecam go spokojnie.
  22. Ok jak zabiore autko od mechanika to zrobie to Bo narazie wymieniam rozrząd i przuby bo padły.. No wkoncu ma juz 280tys
  23. A czym moge zrobic te logi ? Mam kabelek i Vaga. Wystarczy ? A co do tych żaluzji to można to przeczyścić ?
  24. Witam. Mam pytanie do użytkowników seryjnego AJMa. Mam ten silnik i wydaje mi sie jakby mial małą dziurę w przyspiszeniu.. Normalnie, tak mi się wydaje, ze turbina powinna łapać tak +/- od 2000 RPM no nie ? A u mnie zakres jest taki: do 2000 RPM ciagnie, pozniej delikatnie spada i tak 2700-2800 zaczyna znowu ciągnąć. Coś jest nie tak czy ten silnik tak ma ? Proszę o wypowiedź użytkowników tych silników. Dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.