Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zeflik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zeflik

  1. Z pakietem zdecydowanie lepiej wygląda.
  2. Widzę że ogarniasz temat klimatronika. Odezwę się na PW żeby tutaj nie zaśmiecać koledze tematu.
  3. Sama część jest taka sama. Nr części 8E0. Dla części tylko na Europę numer zaczyna się 8E1, a na UK 8E2. Różni się to tylko wgranym programem. Tak jak pisałem wcześniej, nagrzewnica UK ma jeden silniczek mniej.
  4. Po numerze części nie dojdziesz do tego. Musisz zobaczyć co jest wgrane w klimatronik. Najprościej zapytać sprzedawcę.
  5. Klimatronik EU czy UK? UK nie będzie pasował, gdyż nagrzewnica UK ma jeden silniczek mniej(chodzi dokładnie o obieg otwarty/zamknięty). Przerabiałem ten temat jakiś czas temu. Kolega widzę z bliskich okolic. Również mam blachy KOL?
  6. Czyli jednak dobrze skojarzyłem. Piękny jest ten Avant.
  7. Naprawdę piękna A4. Gdzieś ją już widziałem. Nie brałeś odemnie kiedyś części ? Klapa tył z lotką do poprzedniego sedana ?
  8. Piękne auto. Wcale nie taki zwyklak i golas. Ile trzeba zapłacić za takie auto w UK? U nas za taki egzemplarz trzeba położyć ponad 20tys.zł.
  9. Widząc pokrywę zaworów, proponuję zrzucić miskę i wyczyścić smoka. Temat znany w 1.8T.
  10. Najpierw tuning, później LPG.
  11. Wrzuć fotki montażu. Jak to wygląda. Zbiornik mały, do B6/B7 wchodzą większe.
  12. Jak coś to posiadam komplet dekorów, szczotkowane aluminium z wersji UK ?
  13. Widziałem jeden zaślepiony króciec wody, właśnie w okolicach chłodnicy oleju. Myślę czy by go nie wykorzystać.
  14. Witam. Przymierzam się do założenia LPG do 1.8T. Chcialem zapytać w którym miejscu macie wpięty reduktor w układ chłodniczy?
  15. Trzeba mieć też na uwadze, że nieraz logo na stacji takie samo, a paliwo różnej jakości.
  16. Witam. Kto w Krakowie lub okolicach zrobi dobrze regenerację maglownicy A4 B6?
  17. Czyli jest tam jakiś magnesik. Nie spodziewałem się że działa to na takiej zasadzie.
  18. Panowie, na jakiej zasadzie działa czujnik poziomu płynu hamulcowego? Nie zauważyłem żeby miał jakiś kontakt z pływakiem. Świeci się komunikat "Brakes" i mruga czerwona kontrolka z wykrzyknikiem. Po odpięciu kostki od czujnika płynu problem znika. Stan płynu ok.
  19. zeflik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spróbuję wyczyścić iglicę w pompie, może po prostu jest zacięta. Jeśli to nie pomoże wyjmuje pompę i robię sekcje zwłok. Wymieniłem jeszcze raz płyn wspomagania, był brudny. Ponadto w oleju zauważyłem malutkie opiłki metalu. Wskazuje to na padniętą pompę?
  20. zeflik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witajcie! Wymieniłem maglownicę razem z przewodami w B6(BFB) na taką od 2.5TDI. Przed wymianą wszystko ładnie działało. Przy pierwszym odpaleniu wszystko przez chwilę było ok, później wspomaganie zanikło. Powraca przy wyższych obrotach silnika. Brak niepokojących odgłosów. Podczas kręcenia kierownicą na postoju nie widać aby obniżały się obroty silnika. Zamontowałem trefny magiel? Czy może pompa wspomagania z BFB nie będzie współpracować z maglem od 2.5TDI ?
  21. Panowie, czy magiel z 2.5 Tdi podejdzie zamiennie do 1.8t BFB? Czy pompa nie będzie dawać odpowiedniego ciśnienia? Byłem zmuszony wymienić oryginalną maglownicę wraz z przewodami. Na tym od 2.5Tdi brak wspomagania. Czyżby trefny magiel? Przy wyższych obrotach silnika wpomaganie jakby na chwilę wracało. Z góry dzięki za odpowiedzi!
  22. Ktoś zakładał instalację na śląsku/w małopolsce? Warsztat godny polecenia?
  23. Panowie, jak radzicie sobie z przepinowaniem kostek ? Macie jakieś profesjonalne przyrządy czy raczej korzystacie z jakiś patentów? Znajomy zakupi również panel sterowania szybami (tylko przód). Także jak komuś zostało po przerobieniu to pisać PW.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.