Treść opublikowana przez zeflik
-
Błękitny Władca Pierścieni staje do prezentacji:-)
Z pakietem zdecydowanie lepiej wygląda.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Widzę że ogarniasz temat klimatronika. Odezwę się na PW żeby tutaj nie zaśmiecać koledze tematu.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Sama część jest taka sama. Nr części 8E0. Dla części tylko na Europę numer zaczyna się 8E1, a na UK 8E2. Różni się to tylko wgranym programem. Tak jak pisałem wcześniej, nagrzewnica UK ma jeden silniczek mniej.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Po numerze części nie dojdziesz do tego. Musisz zobaczyć co jest wgrane w klimatronik. Najprościej zapytać sprzedawcę.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Klimatronik EU czy UK? UK nie będzie pasował, gdyż nagrzewnica UK ma jeden silniczek mniej(chodzi dokładnie o obieg otwarty/zamknięty). Przerabiałem ten temat jakiś czas temu. Kolega widzę z bliskich okolic. Również mam blachy KOL?
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Czyli jednak dobrze skojarzyłem. Piękny jest ten Avant.
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Naprawdę piękna A4. Gdzieś ją już widziałem. Nie brałeś odemnie kiedyś części ? Klapa tył z lotką do poprzedniego sedana ?
-
[B6] S-line avant 257 bhp 1.8t quattro
Piękne auto. Wcale nie taki zwyklak i golas. Ile trzeba zapłacić za takie auto w UK? U nas za taki egzemplarz trzeba położyć ponad 20tys.zł.
-
Audi A4 B6 1.8T AVJ Avant 2001
Widząc pokrywę zaworów, proponuję zrzucić miskę i wyczyścić smoka. Temat znany w 1.8T.
-
Co pierwsze. Chips czy LPG
Najpierw tuning, później LPG.
-
Gaz do oceny :)
Wrzuć fotki montażu. Jak to wygląda. Zbiornik mały, do B6/B7 wchodzą większe.
-
Reduktor do mocy 225km
Stag R01 250KM
-
1.8t amb avant quattro tiptronic
Jak coś to posiadam komplet dekorów, szczotkowane aluminium z wersji UK ?
-
Podpięcie reduktora w układ chłodzenia.
Oki, dzięki za pomoc.
-
Podpięcie reduktora w układ chłodzenia.
Widziałem jeden zaślepiony króciec wody, właśnie w okolicach chłodnicy oleju. Myślę czy by go nie wykorzystać.
-
Podpięcie reduktora w układ chłodzenia.
Witam. Przymierzam się do założenia LPG do 1.8T. Chcialem zapytać w którym miejscu macie wpięty reduktor w układ chłodniczy?
-
Brudne filtry
Trzeba mieć też na uwadze, że nieraz logo na stacji takie samo, a paliwo różnej jakości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam. Kto w Krakowie lub okolicach zrobi dobrze regenerację maglownicy A4 B6?
-
Czujnik poziomu płynu hamulcowego
Czyli jest tam jakiś magnesik. Nie spodziewałem się że działa to na takiej zasadzie.
-
Czujnik poziomu płynu hamulcowego
Panowie, na jakiej zasadzie działa czujnik poziomu płynu hamulcowego? Nie zauważyłem żeby miał jakiś kontakt z pływakiem. Świeci się komunikat "Brakes" i mruga czerwona kontrolka z wykrzyknikiem. Po odpięciu kostki od czujnika płynu problem znika. Stan płynu ok.
-
B6 DIVISION
Spróbuję wyczyścić iglicę w pompie, może po prostu jest zacięta. Jeśli to nie pomoże wyjmuje pompę i robię sekcje zwłok. Wymieniłem jeszcze raz płyn wspomagania, był brudny. Ponadto w oleju zauważyłem malutkie opiłki metalu. Wskazuje to na padniętą pompę?
-
B6 DIVISION
Witajcie! Wymieniłem maglownicę razem z przewodami w B6(BFB) na taką od 2.5TDI. Przed wymianą wszystko ładnie działało. Przy pierwszym odpaleniu wszystko przez chwilę było ok, później wspomaganie zanikło. Powraca przy wyższych obrotach silnika. Brak niepokojących odgłosów. Podczas kręcenia kierownicą na postoju nie widać aby obniżały się obroty silnika. Zamontowałem trefny magiel? Czy może pompa wspomagania z BFB nie będzie współpracować z maglem od 2.5TDI ?
-
czy sa różne rodzaje pompy wspomagania
Panowie, czy magiel z 2.5 Tdi podejdzie zamiennie do 1.8t BFB? Czy pompa nie będzie dawać odpowiedniego ciśnienia? Byłem zmuszony wymienić oryginalną maglownicę wraz z przewodami. Na tym od 2.5Tdi brak wspomagania. Czyżby trefny magiel? Przy wyższych obrotach silnika wpomaganie jakby na chwilę wracało. Z góry dzięki za odpowiedzi!
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Ktoś zakładał instalację na śląsku/w małopolsce? Warsztat godny polecenia?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie, jak radzicie sobie z przepinowaniem kostek ? Macie jakieś profesjonalne przyrządy czy raczej korzystacie z jakiś patentów? Znajomy zakupi również panel sterowania szybami (tylko przód). Także jak komuś zostało po przerobieniu to pisać PW.