Treść opublikowana przez hager84
-
regeneracja pompy oleju
Regenerujecie pompy przy przebiegać 200k -250 na seri tyle wytrzymują to regenerowane powinny wytrzymać śmiało taki sam przebieg przecież są wzmocnione w obydwu firmach które je regeneruja. Przy 400k przebiegu nasze dwulitrowki podejrzewam będą już padaczki
-
Turbo po regeneracji
https://megawrzuta.pl/download/4892bb7c4252aed515ad3663d723d224.html https://megawrzuta.pl/download/921f336b1ea9357415e4c5aa126e28de.html Moja po regeneracji w Mielcu
-
[BRE] Toruń wymiana napędu pompy oleju
zregeneruj smiało wytrzyma nastepne 150tyś
-
Swap silnika 2.0 tdi BRE
kolego, czego zamierzasz zrobić swap silnika pytam z ciekawości bo mam taki sam silnik jak piszesz 7GN i nie ma w mim DPF
-
potrzebny zawias schowka
Ok dzięki kolego wiec przystępuje do demontażu
-
potrzebny zawias schowka
Witam. Jak w temacie potrzebny numer ewentualnie prawy zawias schowka. 2,0tdi
-
[BPW] pytanie odnośnie pompy oleju.
Dokładnie też tak myślę, że śmiało można śmigać na regenerowanym imbusie ponad 200 tyś. Ja też jestem 3 miesiące temu po regeneracji i zobaczymy ile taki zabieg wytrzyma
-
[BPW] pytanie odnośnie pompy oleju.
śmiało możesz śmigać jeszcze jakieś 50-70 tyś
-
A4 B7 2.0 TDI Rozkodowanie informacji z wlepki do książki serwisowej
szkoda kasy a różnicy dla mnie nie ma wole co rok go wymienić węglowy coś ok 60 zł zwykły 20
-
A4 B7 2.0 TDI Rozkodowanie informacji z wlepki do książki serwisowej
knecht mann jeżeli chodzi o paliwo i f. powietrza, filtron kabinowy zwykły nie jakiś tam węglowy i olej motul oczywiście z twoją normą
-
[BPW B7] rozrząd, pompa oleju- pomoc
kolego zregeneruj pompę oleju dają 3 lata gwarancji wiec śmiało powinna wytrzymać 150tys km sprawdź turbinę czy kierownice lub sztanga się czasami nie zacina
-
[BPW] Co powinienem zrobić w silniku 2.0 tdi od nowości nic nie robione
jak nie występuje przeładowanie nie wyłącza turba nie puszcza ojeju to bym to zostawił a jak do czyszczenie turba to mielec Pan Bogdan jade do niego w styczniu czyścić turbine z objawami zacinającej się geometri. Siła wyższa po przejechaniu 200tyś auto to już skarbonka bez dna
-
[BPW] Co powinienem zrobić w silniku 2.0 tdi od nowości nic nie robione
Daj pompe do regeneracji powinna śmiało wytrzymać 150 tyś
-
regenerować czy wymieniać
dzięki kolego musashi za konkretna odpowiedz.
-
regenerować czy wymieniać
Witam. Koledzy regenerować turbine czy wymieniać. Znalazłem aukcje http://allegro.pl/nowa-turbosprezarka-turbina-audi-038145702g-2-0tdi-i5331898241.html 2.300 coś chyba za tanio za nową turbine. I tak sie zastanawiam czy nie lepiej dodać troche więcej i mieć nową częśc ewentualnie polecacie jakieś warsztaty, prosiłbym o opinie osób które mają regenerowana turbine.
-
Pomoc w ocenie - dwumasa?
kolego ja też szukałem objawów lekkiego bujania byłem skłonny przy 120tyś wymienić sprzegło dwu mase tez jeździłem od mechanika do mechanika. Teraz dobijam do 200 tyś i te objawy są takie same jak wcześniej no może troche bardziej telepie ale to bedzie wina kończącej sie poduszki pod silnikiem. Jaki masz przebieg?
-
Dioda w podłokietniku nie świeci...
u siebie wszystkie podświetlenia z wyjatkiem kratek nawiewu zrobiłem na paskach led dioda 2835 nie 3528 bo te po miesiącu szlak trafił
-
Pomoc w ocenie - dwumasa?
Miałem uszkodzony egr ( wytarły sie plastikowe elementy) i na początku zachowywał sie że po zgaszeniu auta wszystko wracało do normy ale później to ni hu nie chciał załapać diagnoza komputerowa potwierdziła ze to egr i nie potrzebnie go zmnieniałem a mogłem go zaślepić
-
Pomoc w ocenie - dwumasa?
ad 2 Wyglada na przeładowanie turbawki.
-
Który silnik 2.0TDI wybrać do Audi A4 B7 2006-2007r
kolego ja mam 140 bre kupiłem zadbany egzemplarz z ori przebiegiem120tyś przy 160 tyś pał mi egr po za tym oprócz wymian płymów filtrów i oleju klocków do 195 tyś nie nie dokładałem nic teraz zrobiłem przy niecałych 200 tyś regeneracje pompy oleju ale w każdej 2-litrówce predzej czy później napęd padnie
-
jaki silniczek do opuszczania szyby
Dzieki kolego za pomoc, lusterka są składane czyli musze szukac modułu z 16 pinowa złąćzką
-
jaki silniczek do opuszczania szyby
Witam kolegów. Kumplowi padł prwadopodobnie przekaźnik na płytce drukowanej który jest odpowiedzialny za podnoszenie przedniej szyby od kierowcy. Szukajac po allegro natrafiłem na kilka różniących sie od siebie numerami modułów a mianowicie o oznaczeniu 11B sw4.1 taki mi jest potrzebny oraz 21B i zmienny parametr sw. Co oznaczją te parametry czy moge kupić jaki kolwiek od 10 zł aby tylko był do przednich drzwi.
-
2.0 TDI Żywotność silnika jakie macie przebiegi
BRE z 2005 rok modelowy 2006 kupiony w 2010 z przebiegiem niecałe 120tyś przy 140tyś padł egr jak narazie 190tyś i zero problemów olej wymieniany co rok bo od wymiany do wymiany robione jakies 8 tyś. Teraz przymiarka do zmiany pompy oleju i feralnego imbusa
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
kolego jaki miałeś przebieg ?
-
[B7 BRE] drgania przy 2k obrotów
ja mam bre z końca 2005 i tam są koła