Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hager84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hager84

  1. hager84 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    moja 4 jest z końca 2005 i napęd ma na kołach zębatych
  2. hager84 odpowiedział(a) na alcapone86 temat w 2.0TDI
    ja w bre mam 190tys przy 140tys padł egr poza tym leje dobre paliwo często wymieniam filttry leje dobry olej jak narazie od 4 lat nic poważnego sie nie dzieje jak przekroicze 200tys jade na wymiane tego feralnego imbusika
  3. hager84 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam kolegów. Chciałbym zwiekszyć moc w mojej a 4 z silnikiem jak w tytule. Mam gościa który wgra mi nowa mape silika, nasuwa mi sie pytanie o ile można bezpiecznie podnieść moc w tym silniku interesuje mnie ok 170 koni i jak taki zabieg wpływa na żywotność silnika. Auto z grudnia 2005 przebieg 185 tys.
  4. ok dzieki za jakikolwiek punkt zaczepienia
  5. Koledzy jak w temacie chce zrobic Likwidacje wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 12:04 ---------- Ponawiam prośbę. Robił ktoś SWAP POMPY OLEJU na podkarpaciu ? ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 15:14 ---------- SWAP pompy oleju NA PODKARPACIU CZY TO MOŻLIWE ?
  6. Zrobi ktoś na Podkarpaciu SWAP?
  7. hager84 odpowiedział(a) na tomasm64 temat w 2.0TDI
    u mnie te plastikowe czarne zębatki były kompletnie wytarte
  8. ja kolego nalałem 50 l Pb na 15-20 On i ujechałem 3-5 km auto zgasło i wtedy zorientowałem sie że coś nie tak spuściłem cały bak od razu siadła wymiana filtra od tego czasu zrobiłem 60 tyś km.
  9. hager84 odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    Dokładnie ulega uszkodzeniu zabierak ale na allegro po regeneracji dostępne są do BRE i nie tylko całe pompy z grubszym imbusem. Koledzy a jak jest z przerzutką pompy od silnika BKD do BRE obydwa maja napęd zębatkowy trzeba coś modyfikować w silniku BRE . Pytam dlatego że na tym zadupiu gdzie mieszkam nie ma porządnego warsztatu który by to wykonał rzetelnie a z poczty pantoflowej mam mechanika który twierdzi że wymieni pompę za pompę, a przeglądając wczoraj allegro i inne strony natrafiłem na używaną pompą właśnie z BKD w której nie ma żadnych wałków.
  10. kolgo jak jest z pompa w bkd może w moim brd na kołach coś takiego da sie zrobić. Ogólnie szukam jak najwięcej informacji na temat rożnych rozwiązań przed wizytą u mechanika
  11. koledzy i ja sie podepne do tematu myślał ktos z Was o wymianie pompy oleju np tych po regeneracji z allegro np z firmy TMA ?
  12. hager84 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam kolegów. Zastanawiam się nad wymiana pompy oleju i teraz nie wiem czy kupować nowa z allegro za ok 1500 zł czy regenerowana za ok 900 zł w której użyto lepszej jakości materiałów? A powiedzcie mi jaszcze przed wizyta u mechanika jak się do niej dobrać, co trzeba jeszcze rozebrać oprócz miski . Z góry dzięki za info
  13. w okolicach rzeszowa ktoś by sie podjął takiego zabiegu na motorze BRE ?
  14. wielkie dzięki kolego SotoM za info
  15. no cóż nie każdy jest alfą i omegą w dziedzinie motoryzacji za brak odpowiedniej wiedzy trzeba płacić cos czuje że jeszcze raz będzie trzeba ściągać michę i zobaczyć co z tym zbierakiem. Są jakieś objawy uszkodzonego zbieraka ?
  16. 3 dni roboty z wymiana rozrządu oleju i płynu w chłodnicy części ok 1200 pln robocizna 750 zł. Mogłem szybciej poruszyć temet ale naprawde to sie spodziewałem tego słynnego imbusika albo kół zębatych.
  17. Dzięki kolego za info niestety autko już złożone a mechanik nic nie stwierdził wiec chyba ok ale po następnej wymianie rozrządu za 60 000 zaglądnę czy tam nie ma luzów może napęd wytrzyma
  18. Witam kolegów. Przy okazji wymiany rozrządu powiedziałem mechanikowi aby zaglądnął do napędu pompy olejowej bo czytałem o feralnym napędzie i chciałem sprawdzić jego stan. Po zdjęciu michy jak na foto. Moje pytanie czy te zachodzące na siebie koła zębate to swap pompy oleju, jeżeli tak to czy serwis audi prowadził jakaś wymianę na gwarancji? Auto ma przebieg 180tyś rocznik grudzień 2005
  19. Witam wszystkich . Mam takie pytanie nie w swojej a 4 b6 nie mam podgrzewanych lusterek .Chciałem wymienić wkładki w lusterkach na te które maja maty grzewcze ale zbadałem miernikiem kable które podłącza sie do lusterka i niestety nie ma w nich napięcia jak włącza się podgrzewanie, pytanie moje brzmi, co mam zrobić aby było w nim napięcie czy jest bezpiecznik za to odpowiedzialny czy powinienem zakupić jakiś przekaźnik za to odpowiedzialny? No i oczywiście czy gra jest warta"świeczki" Dzięki z góry za odpowiedz.
  20. ja na trw mam nalatane ponad 60 tyś (os przednia) teraz na tył też założyłem trw
  21. hager84 odpowiedział(a) na hager84 temat w Audi A4 B7
    podaje vin WAUZZZ8E16A174421
  22. hager84 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Wita kolegów. Padł mi jeden z fabrycznie zamontowanych czujników cofania wyczytam że jak kupie inny niż pozostałe to to mogą nie działać prawidłowo. Jak sprawdzić jakie mam zamontowane czujniki?
  23. moja potrafi łyknąć nawet przy ciężkim bucie 1,5l na 10 tyś a tak średnio to ok 0.5-0,7 l na 10 tyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.