Treść opublikowana przez hager84
-
2.0 tdi BRE
moja 4 jest z końca 2005 i napęd ma na kołach zębatych
-
2.0 tdi BRE
ja w bre mam 190tys przy 140tys padł egr poza tym leje dobre paliwo często wymieniam filttry leje dobry olej jak narazie od 4 lat nic poważnego sie nie dzieje jak przekroicze 200tys jade na wymiane tego feralnego imbusika
-
a 4 b7 2.0 tdi bre
Witam kolegów. Chciałbym zwiekszyć moc w mojej a 4 z silnikiem jak w tytule. Mam gościa który wgra mi nowa mape silika, nasuwa mi sie pytanie o ile można bezpiecznie podnieść moc w tym silniku interesuje mnie ok 170 koni i jak taki zabieg wpływa na żywotność silnika. Auto z grudnia 2005 przebieg 185 tys.
-
dobry warsztat na Podkarpaciu który zrobi SWAP pompy oleju
ok dzieki za jakikolwiek punkt zaczepienia
-
dobry warsztat na Podkarpaciu który zrobi SWAP pompy oleju
Koledzy jak w temacie chce zrobic Likwidacje wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju ---------- Post dopisany 28-04-2014 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 12:04 ---------- Ponawiam prośbę. Robił ktoś SWAP POMPY OLEJU na podkarpaciu ? ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 15:14 ---------- SWAP pompy oleju NA PODKARPACIU CZY TO MOŻLIWE ?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Zrobi ktoś na Podkarpaciu SWAP?
-
Czy to coś z EGR-em !?
u mnie te plastikowe czarne zębatki były kompletnie wytarte
-
[ALL] Straszna pomyłka - błędne paliwo!
ja kolego nalałem 50 l Pb na 15-20 On i ujechałem 3-5 km auto zgasło i wtedy zorientowałem sie że coś nie tak spuściłem cały bak od razu siadła wymiana filtra od tego czasu zrobiłem 60 tyś km.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
pompa z BKD wejdzie do BRE?
-
wymiana pompy oleju
Dokładnie ulega uszkodzeniu zabierak ale na allegro po regeneracji dostępne są do BRE i nie tylko całe pompy z grubszym imbusem. Koledzy a jak jest z przerzutką pompy od silnika BKD do BRE obydwa maja napęd zębatkowy trzeba coś modyfikować w silniku BRE . Pytam dlatego że na tym zadupiu gdzie mieszkam nie ma porządnego warsztatu który by to wykonał rzetelnie a z poczty pantoflowej mam mechanika który twierdzi że wymieni pompę za pompę, a przeglądając wczoraj allegro i inne strony natrafiłem na używaną pompą właśnie z BKD w której nie ma żadnych wałków.
-
Jaki moze byc koszt wymiany rozrzadu a przy tym jednoczesnej wymiany zabieraka?
kolgo jak jest z pompa w bkd może w moim brd na kołach coś takiego da sie zrobić. Ogólnie szukam jak najwięcej informacji na temat rożnych rozwiązań przed wizytą u mechanika
-
Jaki moze byc koszt wymiany rozrzadu a przy tym jednoczesnej wymiany zabieraka?
koledzy i ja sie podepne do tematu myślał ktos z Was o wymianie pompy oleju np tych po regeneracji z allegro np z firmy TMA ?
-
wymiana pompy oleju
Witam kolegów. Zastanawiam się nad wymiana pompy oleju i teraz nie wiem czy kupować nowa z allegro za ok 1500 zł czy regenerowana za ok 900 zł w której użyto lepszej jakości materiałów? A powiedzcie mi jaszcze przed wizyta u mechanika jak się do niej dobrać, co trzeba jeszcze rozebrać oprócz miski . Z góry dzięki za info
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
w okolicach rzeszowa ktoś by sie podjął takiego zabiegu na motorze BRE ?
-
niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej
wielkie dzięki kolego SotoM za info
-
niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej
no cóż nie każdy jest alfą i omegą w dziedzinie motoryzacji za brak odpowiedniej wiedzy trzeba płacić cos czuje że jeszcze raz będzie trzeba ściągać michę i zobaczyć co z tym zbierakiem. Są jakieś objawy uszkodzonego zbieraka ?
-
niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej
3 dni roboty z wymiana rozrządu oleju i płynu w chłodnicy części ok 1200 pln robocizna 750 zł. Mogłem szybciej poruszyć temet ale naprawde to sie spodziewałem tego słynnego imbusika albo kół zębatych.
-
niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej
Dzięki kolego za info niestety autko już złożone a mechanik nic nie stwierdził wiec chyba ok ale po następnej wymianie rozrządu za 60 000 zaglądnę czy tam nie ma luzów może napęd wytrzyma
-
niespodzianka po ściągnięciu miski olejowej
Witam kolegów. Przy okazji wymiany rozrządu powiedziałem mechanikowi aby zaglądnął do napędu pompy olejowej bo czytałem o feralnym napędzie i chciałem sprawdzić jego stan. Po zdjęciu michy jak na foto. Moje pytanie czy te zachodzące na siebie koła zębate to swap pompy oleju, jeżeli tak to czy serwis audi prowadził jakaś wymianę na gwarancji? Auto ma przebieg 180tyś rocznik grudzień 2005
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
ma ktoś namiary na TOMa77
-
lusterka elektryczne( podgrzewanie)
Witam wszystkich . Mam takie pytanie nie w swojej a 4 b6 nie mam podgrzewanych lusterek .Chciałem wymienić wkładki w lusterkach na te które maja maty grzewcze ale zbadałem miernikiem kable które podłącza sie do lusterka i niestety nie ma w nich napięcia jak włącza się podgrzewanie, pytanie moje brzmi, co mam zrobić aby było w nim napięcie czy jest bezpiecznik za to odpowiedzialny czy powinienem zakupić jakiś przekaźnik za to odpowiedzialny? No i oczywiście czy gra jest warta"świeczki" Dzięki z góry za odpowiedz.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ja na trw mam nalatane ponad 60 tyś (os przednia) teraz na tył też założyłem trw
-
Jaki czujnik cofania ?
podaje vin WAUZZZ8E16A174421
-
Jaki czujnik cofania ?
Wita kolegów. Padł mi jeden z fabrycznie zamontowanych czujników cofania wyczytam że jak kupie inny niż pozostałe to to mogą nie działać prawidłowo. Jak sprawdzić jakie mam zamontowane czujniki?
-
Zółta kontrolka poziom oleju..??
moja potrafi łyknąć nawet przy ciężkim bucie 1,5l na 10 tyś a tak średnio to ok 0.5-0,7 l na 10 tyś