Treść opublikowana przez hager84
-
Zółta kontrolka poziom oleju..??
do czasu jak ci się zapali czerwona
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
Wiocha czy nie każdy ma idiwidualne zdanie mi sie podoba taki bajer
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
Witam kolegów. Panowie jade dzisiaj sobie na trasie i przedemną jedzie audiczka chyba b5 i patrze a tu znaczek audi świeci sie razem ze światłami STOPU. Ma ktoś takie emblematy? Jak sie je montuję?
-
kupie zbiornik do plynu spryskiwaczy
ok dzieki odezwe sie po 16
-
kupie zbiornik do plynu spryskiwaczy
jak cos to pisz na poczte [email protected] lub mozemy sie zdzwonić
-
kupie zbiornik do plynu spryskiwaczy
kolego co to OE za ta cene mozemy sie dogadać daj znać co i jak
-
kupie zbiornik do plynu spryskiwaczy
dokladnie to cześć nr 8 i 14 jest to dostepne ?
-
kupie zbiornik do plynu spryskiwaczy
koledzy jak w temacie potrzebuje najlepiej nowy zbiornik na płyn do mojej a4 b7 2.0 tdi tel 669306858 aktywny po 16
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dzieki kolego i o takich właśnie zbliżonych parametrach myślałem a tak po za tym to sprawdzałem na wlepce to piszą J1D
-
Dziwne zachowanie
stawiam na egr miałem podobne objawy ---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- wytarły sie plastikowe zebatki
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam kolegów. W swojej A4 2.0 tdi jest napisana na bateryjce 12v 380A 72Ah Din (MOLL) oraz 8E0915105L . O co chodzi z tym pradem rozruchowym na starym aku 380 a nie za mało? Ewentualnie jaka bateryjka była by optymalna do mojego auta? Dodam ze robie krótkie trasy ok 10 km ( dojazd do pracy)
-
Dziwny dzwięk na jalowym biegu! pomocy
u mnie sie zębatki wytarły i odcinało turbo jakby 100 hp poszło na łąkę
-
padły wycieraczki prośba o pomoc
witam kolegów. Faktycznie macie racje w mojej b7 z końca 2005r wystarczyło użyć wd40 i trochę siły fizycznej i wycieraczki puściły
-
padły wycieraczki prośba o pomoc
Witam kolegów. Objawy jak w temacie, już kilka tygodni temu coś mi nie grało z prędkością wycierania szyby przez wycieraczki ale później problem ustal aż do wczoraj kiedy mi stanęły w połowie szyby ale na szczęście opadły i załączają sie jak chcą ale chodzą bardzo wolno. Co mogło sie zepsuć coś przy kierownicy jakaś kostka, jak sie tam dobrać żeby to sprawdzić bo jak by silniczek padł to by nie chodziły wcale?
-
zamiast mineralnego zalany stntetyczny
Witam kolegów. Przy wymianie płynu od wspomagania kierownicy dowiedziałem się że mam zalany nie taki płyn jaki ma być a mianowicie zamiast mineralnego był syntetyczny na którym zrobiłem ok 50 000 km. W związku nasuwa mi się pytanie jakie mogą powstać usterki złym dobraniem płynu ?
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
no wlasnie u mnie (bre) 160 tyś i też i egr do wymiany
-
Turbo przerywa w trasie, czy jechać dalej?
a mi sie egr posypał a dokladnie wytarły sie plastikowe zebatki kolego pukko ile masz nalatane tak z ciekawości
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
czy ktoś w tym dziale oferuje sprzedaż aku Moll 72 ah 380A do a4 b7
-
Jakie amory wybrac
mobilki znalazłem coś takiego SACHS AMORTYZATOR AUDI A4 8EC SEAT EXEO (3083825038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś użytkował te amorki ?
-
Jakie amory wybrac
koledzy podłącze sie do tematu Jakie amorki byly montowane w A4 B7 bo jak dla mnie one sa dobre i najchętniej to bym je kupił, ewentualnie które sa lepsze gazowe czy olejowe może ktoś na forum oferuje sprzedaż.
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
100 gramów ostrego pisaku na cały bak ON
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
w B7 2.0 tdi też mi trzesie już 3 rok i sie nic nie dzieje po takim czasie jak by co miało sie zepsuc to by sie padło dawno przebieg niecałe 170kkm
-
Jak zrobić "dobrze" mojemu audi.
lej dobre paliwo pilnuj wymian płynów , nie "wściekaj" sie na zimnym silniku, wymień rozrząd jak trzeba, wymieniaj co najmniej raz na rok filtry ja to robie 2 razy w roku
-
Przydlawienie przy odpalaniu na minusowej temp
spokojnie mi tez tak samo sie zachowuje po nocnym lub dłuższym postoju
-
[ALL] Dodatek do paliwa
lać dobre paliwo osobiście leje verve i nigdy nie miałem jakich kolwiek problemów z odpalaniem przy - 20 trzeba kilka razy zakrecic