Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
pompuj-trzymaj czyli stara metoda, zaraz idę kombinuje dalej
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Wpada, nie idzie odpowietrzyć. Jutro walczę dalej, spróbuje przepłukać nowym płynem cały układ.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
sprzedam zestaw na przód 288mm... :gwizdanie: kurde albo jestem debilem i nie umiem odpowietrzyć zacisków albo się nie da
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zwykła taśma dwustronna, trzymał się ale pomogłem mu odpaść
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
jakieś padaki
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
zwracam Ci honor, wywaliłem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
25km
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Pucek , jeden taki wiejski dźiapetto czyt Nosb miał klapę na gładko i przy jego wiadrach w bagażniku nic nie popękało także raczej powinno być dobrze- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
mam, mam trzeba będzie pomyśleć, bo przecież ori to w życiu nie dostanę...- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
toś ty taki lakiernik? myślałem, że doktor/lekarz- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Narazie nie czas na takie zabawy- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
przyklejone na próbę w tym samym miejscu co znaczek audi, może wyleci może przesunę niżej nie wiem jeszcze- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
na allegro są dostępne- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
oj stary nie wiem którędy bo jeszcze nie patrzyłem na mapę. Będę się starał jakimiś dobrym drogami co by się dało jakoś dojechać w miarę a jadę chyba w piątek, albo w sobotę rano się zobaczy- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
szafa bez flaszki się nie pokazuj- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie nie mi chodziło o zwykłe czarne, w aso wychodzi jeden ciul co na allegro, może parę zł taniej także nie ma co kombinować[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:22_________________________________________________Dupeczka Listwy boczne zamówione w ASO, pomalować listewkę w klapie i zebrać resztę gratów pod które będę jechał na ręcznym z tydzień , ale o tym później. Trza się wyrobić do pierwszego lipca- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hamowanie z przodu masz już zrobione ? bo nie w temacie jestem dobra edit przejrzałem zdjęcia i widzę że już tak- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
zmień że to kółko- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nie wiem, nie mierzyłem. Napewno jest mniej niż było w bordowym, bo jest tragicznie nisko. Z wielkimi trudnościami poruszam się po wsi- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
avant i sedan ma to samo, dzięki michał mam tą maszynkę, mam- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie wiem nie liczę tego w cm, tylko biorę pod uwagę to czy mogę wyjechać z podwórka ja swoich nadkoli nie robiłem, nie czuje narazie takiej potrzebykółka zostają na ten sezon napewno podajcie jak ktoś ma na wierzchu nr , nosb bedzie zamawiał ćwiary z dobrymi upustami to i by mi to badziewie wziął- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
daj prawie 500zł za 4 listewki ale nie chce się pchać w używki, bo a to nie ma uchwytu, a to pęknięta, a to to, a to sramto...- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
naprawdę wszystko prócz dolnych listw i listewki z zamkiem w klapie ( trza odmalować ) jest w jak najlepszym porządku, ale lekarstwo wisi na allegro http://allegro.pl/nowe-oryginalne-listwy-dolne-audi-a4-komplet-i1635949572.html- a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
spoko spoko wykasowałem posta, bo przejrzałem zdjęcia i widzę że masz małą tablice - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2