Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 1Z] A4 TDi
To po cholerę dłubać w padle jak ciągle borykasz się czy sprzedać czy nie? Nie rozumiem
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Pewnie Jest tak jak u Ciebie było czyli elegancko.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177214.0 Toś się nacieszył felgami... Czemu sprzedajesz?
-
[ALL B5] Zabudowa stożka :)
Jak ty to tam założyłeś jak to silnik na mechanicznym wtrysku ?
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Ty to masz blisko to jedź osobiście. Daniel dalej chcesz do niego jechać jak czytasz ile koksu wciągnął Musimy zebrać pół wsi i tam jechać
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Miło Wiesz taki zderzak to koszt około 200zł ( wysyłka + zaspawanie dziur po parktorniku swoją drogą ) + malowanie 300zł. Za S4 trzeba dać 500-800zł + malowanie to już wychodzi zupełnie inna kasa i dlatego stąd mój wybór.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Ostatnio ja też dowiedziałem się, że na forum BMW też sporo namieszał, także nie jesteśmy pierwszym forum wystukanym przez tego Pana. Daniel ja też dostałem przelew z tych danych co Moskal podał.
-
s4 b5 sedan
Biorę ten z S4, daje 200zł może być z satynową ramką
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
sanki, takie kultowe drewniane Z allegro, 150zł z wysyłką utargowałem - cena w miarę okej Somes ja mam do Ciebie pytanie, bo widzę że używasz tego. Jak z uszczelkami? Nie odkształcają Ci się bardzo po montażu bagaja?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Oryginalny bagażnik na dach do B5 i mocowanie na narty. To teraz tylko nauczyć się jeździć na owych nartach Lece montować.
-
[B5 1Z] A4 TDi
To nie paczka, to list dlatego tyle idzie
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Proszę bardzo, czyli co chwila to dochodzą nowi poszkodowani w interesach z tym Panem.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dobrze, że za marzenia się nie płaci.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Dostałem przed chwilą pieniądze na konto, została jeszcze paczka z kratkami która już podobno wysłana.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Dzisiaj od rana jestem bombardowany sms`ami czy już jest kasa na moim koncie, bo podobno wczoraj wysłana z banku...
-
[B5 AGB] S4 - rodzinne kombi :)
Nawet nie wiedziałem, że u Nas na wsi takie coś jeździło.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ok, trudno. Sory za OT w temacie.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Też sie dobijam na PW, ale bez odzewu...
-
[ALL] Sprzedający 312MC
On ma podobno jakąś umowę z kurierem, także tutaj to juz chyba sprawa indywidualna. Ale nie wiem i nie znam się jak to dokładnie jest. Lepiej napisać sms
-
[ALL] Sprzedający 312MC
I zwróćcie uwagę na jeszcze jedno, moje zaciski zaginęły w akcji... kupiłem je za 100zł, zaś kolega fusse kupił takie same ( już w grudniu, czyli wiedział że dalej nie mam zacisków ) za 120zł. Mi oddaje pieniądze, zaś koledze wysyła zaciski...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kiedyś jak dorwę jakiegoś ogryzka trójramiennego to wyślę do Raggi Długo mu z tym schodzi?
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Dzwoniłem i telefon faktycznie wyłączony. Po 15 minutach sms " kasa i kratki w drodze! " ...
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Pewnie to te które miał wysłać mi. Szkoda, że nikt nie mieszka w jego okolicach, bo można by mu zrobić wizytę.Panowie jeszcze jedno nie blokujcie go całkowicie, bo jak bedzie wiedział, ze już ma lipę na tym forum to napewno nie odda tych pieniędzy nikomu.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Ja jeszcze nic nie dostałem. Wg. mnie nie można tu mieć pretensji do nikogo, prócz sprzedającego. Dział sprzedam jak dla mnie jest okej, ale wiadomo zawsze jakieś pojedyncze wpadki będą się zdarzać, oby nie za często.
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Świętokrzyskie Mój przelew miał niby wyjść dzisiaj, zobaczymy czy do końca tygodnia dojdzie...