Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lejek a4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lejek a4

  1. lejek a4 odpowiedział(a) na lejek a4 temat w 2.0
    Witam. Razem z mechanikiem zamknąłem sie w 1.000 zł.
  2. lejek a4 odpowiedział(a) na lejek a4 temat w 2.0
    Witam. Jutro daje do mechanika a jak zdemontuje to odesle do Beny4...Dam znać jakie rezultaty. pozdrawiam Wymieniłem wariator od kolego Beny i nastanik faz rozrządu. Na razie wszystko działa i jest cisza. Dzięki Beny
  3. lejek a4 odpowiedział(a) na lejek a4 temat w 2.0
    No prosze!!! Czytałem o tym ale nie wiedziałem, że to ogłoszenie jest Twoje. Odezwe sie na pewno..
  4. lejek a4 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Jak w temacie znalazłem takie coś: http://allegro.pl/wariator-alt-a4-b6-passat-audi-awa-fsi-kupie-i4707387715.html Robił ktoś coś takiego?
  5. Witam. Wymieniłem nastawnik faz rozrządu na używany ale sprawny. Kontrolka zgasła błąd nie wyskakiwał rewelacja...do czasu...chyba w zależności jak się ustawił to kontrolka sie zapalała i zaczynał warczeć na rozgrzanym silniku.. jak sie dobrze ustawił to cisza i kontrolka gasła...ale zdecydowanie częściej warkotał...nie pozostało nic jak tylko zmienić na stary zepsuty...teraz kontrolka świeci a silnik nie terkocze...brak słów...
  6. mazure...wymieniłeś i znowu gra...mi sie pali kontrolka i wyskakuje na kompie zmiennik faz rozrządu...opłaca się wymieniać...przejechałem już 5000 na takim...ehhh
  7. ale czy jak na kompie wyskakuje błąd nastawnika faz rozrządu to też można na tym jeździć...i czy można zakupić używana cześć??/gdzie tego szukać na allegro nie ma...
  8. po pierwszym klekocie pracuje rewelacyjnie...ale co z tym zaworem?
  9. pojawił się taki błąd.. 17927 - d cylindrów 1, przestawienie faz wałka rozrządu: brak funkcji...MIL zapalona... może ma ktoś jakieś pomysły?
  10. jeszcze jedno pytanie ??czy może się tak działać przez gaz?teraz spróbuje skasować i będę jeździł na benie i zobaczymy co będzie...
  11. Witam.Mam taki problem:zapaliła się kontrolka silnika a na kompie wyszło nastawnik fazy rozrządu...mechanik mówi o jakiejś cześć za 1500 zł...masakra...ktoś może ma jakieś pomysły...dodam , że świeżo założony rozrząd ale jest już podjechany...jestem już po wymianie całego dołu silnika...oprócz głowicy (pękła panewka)...mam już dosyć wydatków...
  12. jestem po wymianie silnika...(dołu) głowica została...dalej bierze olej n a półsyntetyku...ehhh chyba do ludzi...a jeździ się za***iście...pozdrawiam walczących z wiatrakami...
  13. Mi tak tez klekotało 2 dni.Na początku na wolnych była cisza przy lekkim gazie zaczynało klekotać (tez tak z tyłu) przy wejściu na większe obroty cichło. Później zaczęło klekotać już cały czas. Pękła panewka. Teraz jestem na etapie szukania bloku i wału (głowica cała)oraz orientacji co do szlifu.Przy okazji proszę o poradę czy warto jest szlifować.Audi a4 2001r 2,0 typ silnika ALT.
  14. witam wszystkich milosników AUDI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.