Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. bo mam w domu dwie A6 o takich samych silnikach tylko w mojej jest pompa od AHU bodajze i ojca idzie o niebo lepiej a moja jest zamulona i ciekawi mnie czy jakbym wrzucil pompe od 110 to czy by to tak samo jechalo
  2. nie wiem jakie ma cisnienie ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 12:57 ---------- a moze ktos zmienial pompe w 90km na pompe od 110km?
  3. odswieze troche temat bo mam problem. Zalozylem ta pompe od AHU bodajze i samochod jedzie jak 90km w A4 a moze gorzej. Czy moze to robic az taka roznice? Dla porownania mam A6 1.9 110km ojca i to jedzie jak marzenie. Czy pompa od 90km jest az taka slaba?
  4. Mam i A4 jeszcze i juz A6. Sam sobie swapa zrobilem i bede smigal A6 teraz. Kat wtrysku mysle ze dam rade sam ustawic w warsztacie jest fotostory wiec to nie problem. Wszystko co potzrebne chyba mam tylko musze termostat wymienic bo mi temp nie lapie
  5. Kupilem silnik bez pompy bo w A6 zmienialem z 2.5 na 1.9. Tak myslalem ze glupoty plecie bo nawet w warsztacie jest jak ustawic kat wtrysku
  6. Witam koledzy. Zakladalem do silnika AFN pompe wtryskowa bo nie mialem i teraz chcialem zeby mi mechanik ustawil kat wtrysku i dawke ale jak pojechalem do niego to mowi ze komputer sam sobie ustawia kat wtrysku o jakies 15 stopni prawda to? Nie musze ustawiac nic? Dodam ze ladnie odpala tylko czasami nie rowno pracuje
  7. Testowalem zmieniarke od kolegi Tommy01 i musze powiedziec ze rewelacja. Szybko przerzuca piosenki i jakosc tez jest ok. Jedyne ograniczenie to to ze moze byc tylko 6 folderow ale to tez raczej nie problem takze polecam
  8. ok pomoglo dzieki za info mozna zamknac
  9. ok a jak to zrobic?
  10. Witam koledzy. Zmienilem w A6 silnik z 2.5 na 1.9 i teraz zle mi pokazuje obroty co z tym zrobic?
  11. ok a papiery jakie zastosowac?
  12. ok to teraz powiedzcie mi jak z nimi zrobic. Najpierw scansolem pojechac pozniej papier (jaki) i farba (kompresor mam)
  13. Asr

    Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Układ Jezdny
    czyli pompa ze sterownikiem dobrze rozumiem?
  14. najchetniej to bym ich sam zrobil ale ta polerka jest strasznie pracochlonna a wogole nie wiem czy w kazdym miejscu dam rade to ladnie spolerowac
  15. dowiem sie ile czyszczenie z malowaniem folia nie wchodzi w gre
  16. tylko gdzie tu zawiezc do czyszczenia. Ostatnio zawiozlem alu i powiedzial ze sie nie da i oddal takie jak byly i kase wzial
  17. Asr

    Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Układ Jezdny
    a EDS da sie jakos zalozyc?
  18. to jeszcze nie tak drogo myslalem ze wiecej to bedzie kosztowac
  19. ile moze kosztowac wypiaskowanie 4 takich felg?
  20. no piaskowanie ok tylko jak ostatnio oddalem fele do piaskowania to koles powiedzial ze sie nie da ba zabiera aluminium i nie dalo rady nic zrobic wiec jak to wypiaskowac zeby bylo dobrze?
  21. no wlasnie myslalem o polerce albo ewwntualnie malowanie tylko nie wiem czym to wyczyscic zeby to zedrzec wiec prosze zeby ktos podpowiedzial jak sie za to zabrac
  22. Asr

    Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Układ Jezdny
    no niby tak ale kolego ma w golfie i na lodzie szybciej ruszy niz ja bez ASR zreszto mozna go wylaczyc przyciskiem przeciez a dodatkowe wyposazenie jest to niech dziala:wink:
  23. Witam koledzy. Mam felgi w bardzo kiepskim stanie ale szkoda ich na zlom wywozic wiec pomyslalem ze sie nimi zajme i na zime beda. Co z taka felga mozna zrobic? Polerka czy jakies malowanie. Jak sie poleruje felgi i czy taka da rade wypolerowac na lustro?
  24. Asr

    Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Układ Jezdny
    jesli mozesz to prosze zapytaj. ABS dziala a ASR sie swieci i nie dziala a chcialbym uruchomic tez ASR
  25. Asr

    Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Układ Jezdny
    A6 C5 99r silnik zmieniony na 1.9

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.