Treść opublikowana przez Maras
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
bo mam w domu dwie A6 o takich samych silnikach tylko w mojej jest pompa od AHU bodajze i ojca idzie o niebo lepiej a moja jest zamulona i ciekawi mnie czy jakbym wrzucil pompe od 110 to czy by to tak samo jechalo
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
nie wiem jakie ma cisnienie ---------- Post dopisany 08-03-2013 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 12:57 ---------- a moze ktos zmienial pompe w 90km na pompe od 110km?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
odswieze troche temat bo mam problem. Zalozylem ta pompe od AHU bodajze i samochod jedzie jak 90km w A4 a moze gorzej. Czy moze to robic az taka roznice? Dla porownania mam A6 1.9 110km ojca i to jedzie jak marzenie. Czy pompa od 90km jest az taka slaba?
-
Kat wtrysku AFN
Mam i A4 jeszcze i juz A6. Sam sobie swapa zrobilem i bede smigal A6 teraz. Kat wtrysku mysle ze dam rade sam ustawic w warsztacie jest fotostory wiec to nie problem. Wszystko co potzrebne chyba mam tylko musze termostat wymienic bo mi temp nie lapie
-
Kat wtrysku AFN
Kupilem silnik bez pompy bo w A6 zmienialem z 2.5 na 1.9. Tak myslalem ze glupoty plecie bo nawet w warsztacie jest jak ustawic kat wtrysku
-
Kat wtrysku AFN
Witam koledzy. Zakladalem do silnika AFN pompe wtryskowa bo nie mialem i teraz chcialem zeby mi mechanik ustawil kat wtrysku i dawke ale jak pojechalem do niego to mowi ze komputer sam sobie ustawia kat wtrysku o jakies 15 stopni prawda to? Nie musze ustawiac nic? Dodam ze ladnie odpala tylko czasami nie rowno pracuje
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Testowalem zmieniarke od kolegi Tommy01 i musze powiedziec ze rewelacja. Szybko przerzuca piosenki i jakosc tez jest ok. Jedyne ograniczenie to to ze moze byc tylko 6 folderow ale to tez raczej nie problem takze polecam
-
licznik z 2.5 do 1.9
ok pomoglo dzieki za info mozna zamknac
-
licznik z 2.5 do 1.9
ok a jak to zrobic?
-
licznik z 2.5 do 1.9
Witam koledzy. Zmienilem w A6 silnik z 2.5 na 1.9 i teraz zle mi pokazuje obroty co z tym zrobic?
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
ok a papiery jakie zastosowac?
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
ok to teraz powiedzcie mi jak z nimi zrobic. Najpierw scansolem pojechac pozniej papier (jaki) i farba (kompresor mam)
-
Asr
czyli pompa ze sterownikiem dobrze rozumiem?
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
najchetniej to bym ich sam zrobil ale ta polerka jest strasznie pracochlonna a wogole nie wiem czy w kazdym miejscu dam rade to ladnie spolerowac
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
dowiem sie ile czyszczenie z malowaniem folia nie wchodzi w gre
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
tylko gdzie tu zawiezc do czyszczenia. Ostatnio zawiozlem alu i powiedzial ze sie nie da i oddal takie jak byly i kase wzial
- Asr
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
to jeszcze nie tak drogo myslalem ze wiecej to bedzie kosztowac
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
ile moze kosztowac wypiaskowanie 4 takich felg?
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
no piaskowanie ok tylko jak ostatnio oddalem fele do piaskowania to koles powiedzial ze sie nie da ba zabiera aluminium i nie dalo rady nic zrobic wiec jak to wypiaskowac zeby bylo dobrze?
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
no wlasnie myslalem o polerce albo ewwntualnie malowanie tylko nie wiem czym to wyczyscic zeby to zedrzec wiec prosze zeby ktos podpowiedzial jak sie za to zabrac
-
Asr
no niby tak ale kolego ma w golfie i na lodzie szybciej ruszy niz ja bez ASR zreszto mozna go wylaczyc przyciskiem przeciez a dodatkowe wyposazenie jest to niech dziala:wink:
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
Witam koledzy. Mam felgi w bardzo kiepskim stanie ale szkoda ich na zlom wywozic wiec pomyslalem ze sie nimi zajme i na zime beda. Co z taka felga mozna zrobic? Polerka czy jakies malowanie. Jak sie poleruje felgi i czy taka da rade wypolerowac na lustro?
-
Asr
jesli mozesz to prosze zapytaj. ABS dziala a ASR sie swieci i nie dziala a chcialbym uruchomic tez ASR
-
Asr
A6 C5 99r silnik zmieniony na 1.9