Treść opublikowana przez honda
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Kurcze szkoda, że nikt nie używał
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Chodzi mi też o odparowanie przedniej szyby, co do aku to ogrzewanie tylnej szyby tez ciągnie dużo prądu i można go nie używać razem z tym ustojstwem, wiem że to nie jest szczyt techniki ale mogło by pomóc
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
Witam z racji tego, że dojerzdam do pracy ok. 2 km to ja wysiadam a moja niunia dopiero zaczyna grzć zastanawiam się nad zakupem takiego użądzenia http://moto.allegro.pl/nagrzewnica-farelka-termowentylator-dmuchawa-150w-i1924487240.html czy może ktoś z was miał coś takiego, czy do czegoś się nadaje Pozdrawiam
-
Fani czterech kółek
Ja tez poproszę
-
[B5 ACK] Problem przy zarejestrowaniu auta z LPG
Kolega jeździ już trzecim samochodem bez wbicia gazu w dowód ale są oszczędności
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
Mam u siebie RE-8S4 8" glośnik wymaga małego litrarzu ok 9 L gra maprawdę bardzo fajnie i skrzynie można zmieścić w boczek
-
[B5 AEB] Czujnik pod filtrem oleju - wyciek 1.8 T AEB
Myślałem, że czujnik spalania stukowego powinien być bliżej głowicy
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy rolety bagażnika A4 Avant
Ceny niektórych rzeczy powalają
-
[B5 AEB] Czujnik pod filtrem oleju - wyciek 1.8 T AEB
Wydaje mi się, że wyciek jet tam gdzie zaznaczona strzałka czyli z pod czujnika a nie z pod chłodnicy oleju.
-
[B5 ADP] Sekwencja a zwykły gaz.
Tylko, że przy II generacji regulacja ca miesięc lub co tankowanie
-
[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...
Valteki żółte nie są takie złe
-
[ALL B5] Avant - dedykowana skrzynka basowa
Skrzynia jak skrzynia zależy jaki głośnik w niej siedzi i czym jest napędzana
-
Piwko - konkurs
również poszło
-
[ALL B5] Moje auto ma okres.. (audi A4 97r.)
Ale koleżnanka pisze że podsufitka się odkleiła ta znaczy że może wina relingów
-
[ALL B5] Wyjecie kabla od zmieniarki B5 avant
Trochę cierpliwości i mniej szarpania bo można coś uszkodzić
-
[B5 AEB] Pytanie o turbo
Wszystko da się przerobić tylko czy jest sens
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ciekawi mnie co mówią niektórzy użytkownicy, że jakość MS się pogorszyła
-
[ALL] Wpływ jazdy na krótkich odcinkach na ubytek oleju
Na krótkich odcinkach silnik nie zdąży się nagrzać tak jak uszczelniacze na trzonkach zaworowych, a wiadomo twarda guma jest nie wskazana
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
fajnie, można kontrolawać na bieżąco podczas przyśpieszania
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
Potwierdzam u mnie też wyłącza klimę skrzynia manual
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Koledzy mam pytanie do Was odnośnie wskazań. Zamontowałem u siebie manonetr w celu sprawdzenia ciśnienia i tak: 1) jak jadę i powoli wciskam gaz to nawet przy 4 tys. nie pokazuje doładowania 2) jak baz w podłogę to ciśnienie wstaje przy ok. 2 tys. 3) może manometr jakiś lipny 4) max. 0,4 bar Wydawało mi się, że ciśnienie powinno rosnąć stopniowo od 0 do 0,6
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
Trzeba jeszcze porządny piec do tego, no i rejestracje uciszyć
-
[ALL B5] Jaki subwoofer?
Klubowa należy do szybszej muzyki, zamknięta będzie lepsza. Zależy też z jakim głośnikiem 8", 10" czy 12".
-
Ile pali Wam gazu?
10 -12 L średnio
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
Kurcze teraz to i ja się zastanawiam czy u mnie jest wszystko ok.