Treść opublikowana przez Szati 1991
-
Woda w bagażniku.
U mnie przyczyną była nieszczelna lampa.
-
Polecane opony letnie
Teraz mam 3 sezon na oponach Dunlop i porównując do Conti bieżnik leci wolniej, a parametry podobne.
-
Kratka zderzaka - zamiennik
Witam Czy któryś kolega posiadał taki zamiennik kratki w zderzak? Chce wiedzieć jak ze spasowaniem, czy nie wyleci po krótkim czasie Link do aukcji http://allegro.pl/atrapa-kratka-zderzaka-prawa-audi-a4-b5-94-99-i7021429597.html Pytam ponieważ, ciężko znaleźć używke z dobrym uchwytem ;/
-
co to za element
Dzięki wielkie Dave Pozdrawiam
-
co to za element
Witam Jak fachowo nazywa się wlot do intercoolera a następnie czy zaznaczony element z mojego samochodu jest kompletny czy ułamany? bo nie mogę doszukać się na etce ;/
-
Polecane opony zimowe
Mam Continentle TS850 od 3 lat, na suchym i mokrym zachowują się MEGA, natomiast gdy jest więcej śniegu opony znacznie gorzej wypadają, możliwe, że przeznaczone są do terenów miejskich a nie na tereny podgórskie.
-
Wibracja klapy bagażnika sedan
-
Wibracja klapy bagażnika sedan
-
Wibracja klapy bagażnika sedan
Witam Na biegu jałowym mam potężne wibracje klapy bagażnika, jest słabo dociągnięta. Istnieje możliwość dociągnięcia tego elementu? Od czego zacząć?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Mój ojciec przez pomyłkę nie popatrzył sobie i kupił Castrol 5W-30 LL zamiast zwykłego Castrol 5W-30 professional? Czy będą negatywne skutki zamiany tych olejów?
-
Regeneracja zacisków w Rzeszowie?
Zregenerowałem na Baczyńskiego, 160 zł za jeden zacisk. Pozdrawiam
-
Regeneracja zacisków w Rzeszowie?
Witam Szukam zakładu do regeneracji zacisków w Rzeszowie. Możecie coś polecić?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś o 15.55 na Piłsudskiego granatowa B5 sedan
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Obecnie mam Motul 10W-40 6100. Czy jest prawdą, że gdy zmienie na Valvo o podobnych parametrach silnik będzie ciszej pracował?
-
Zakup piły spalinowej.
Husqvarna ma mniej skomplikowany silnik jeśli chodzi o naprawe. Ogólnie Stihl i Husqvarna były dobre 10-20 lat temu, obecnie po 5 godzinach pracy codziennie przez 3 lata silniki nadają się do generalki.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Witam Biega może ktoś szybkie sprinty na odcinkach 1 km? Potrzebuje uzyskać czas 3:30 bo jak na razie to zdołałem wykręcić 3:45 a to wciąż mało. Czekam na cenne wskazówki
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś o 16 na Krakowskiej w Shellu grafitowa B5 kombi
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj niedaleko Shine Club Rzeszów widziana piękna czerwona B5 S4 kombi na blachach RKL. Pozdrawiam
-
Strefa biegaczy, triathlon
Panowie jestem w stanie kupić dobry pulsometr do 300 zł ? Potrzebuje go tylko do treningu w próbie Harvard step-up, ponieważ chce startować na strażaka zawodowego.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj o 14.20 srebna B6 kombi o blachach RZ widziana na Armi Krajowej
-
Strefa biegaczy, triathlon
Chwile mi zeszło ale w końcu zakupiłem http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/meskie-buty-do-biegania-air-zoom-structure-19/pid-10864821/pgid-11175727 Dla mnie bardzo miękkie ale takie chciałem. Zobaczymy co wyjdzie w praniu. Dzięki Dominik za pare wskazówek Pozdrawiam
-
Strefa biegaczy, triathlon
W przyszłym tygodniu postaram się kupić buty i zrobię tak jak piszesz, żeby przymierzyć w sklepie. Ale celować głównie w markę nike?
-
Strefa biegaczy, triathlon
Witam Biegam 3 razy w tygodniu po 7 km po asfalcie. Ale muszę kupić nowe buty w cenie do 300 zł. Mam coś na oku ale proszę was o opinie i co będzie odpowiednie http://allegro.pl/buty-nike-air-max-2015-granatowe-698902-402-r40-45-i6300461809.html Chciałbym aby amortyzacja była jak najlepsza ale niestety bariera pieniężna.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
11.15 na Rejtana widziany R7 JAREK Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Na Lwowskiej o 13 na wylocie na Łańcut widziana ciemna B6 RPZ Pozdrawiam