Treść opublikowana przez Szati 1991
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś po godzinie 12 na Białej na placu MPGK widziana czarna B7 z ramkami klubowymi
-
Sezon Rowerowy 2016
Witam. Chciałbym kupić kobiecie rower, zaciekawiła mnie marka Cossack. Celować w ta markę czy coś innego polecacie? Cena do 1300zł
-
Poduszki silnika,skończyły sie?
Potwierdzam, u mnie poduchy skrzyni również powodowały drgania
-
Światła mijania, jakie wybrać?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/675-jakie-zarowki-polecacie-do-swiatel-mijania-a4-b5-b6-b7/
-
Najlepsze teksty handlarzy ;)
Rozmowa dwóch handlarzy na giełdzie samochodowej: -Jaki przebieg w tym Golfie? 289 tyś. - E to dopiero silnik dobrze dotarty
-
Cieknący olej z czujnika ciśnienia oleju
Sytuacja opanowana, czujnik wymieniony i wreszcie sucho Pozdrawiam
-
Cieknący olej z czujnika ciśnienia oleju
Zapomniałem dodać, że to nie z gwintu wydostaje się olej tylko z tego plastikowego krućca. Jutro sprawdzę chłodniczkę oleju
-
Cieknący olej z czujnika ciśnienia oleju
Żadnej podkładki nie było jeśli chodzi o nowy i stary czujnik. No już sam nie wiem co może być nie tak
-
Cieknący olej z czujnika ciśnienia oleju
Witam Ze starego czujnika cieknął olej więc wymieniłem na nowy lecz już nie ORI tylko zamienik firmy EPS. Problem taki, że z niego też cieknie Co może być dalszą przyczyną? Kupić nowy w ASO czy to nie ma sensu?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
godzina 12:10 S4 B5 na niebieskich felach koło ZUS. Pozdrawiam
-
Polecane opony zimowe
Polecam Conti TS850, odradzam dębice bo jak dla mnie porażka na śliskiej nawierzchni. Pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
8.45 czarny B7 sedan widziany na lwowskiej
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Kolega Marcin szokuje szybkością dostarczenia paczki Wszystko na najwyższym poziomie, towar oraz obsługa Polecam i Pozdrawiam
-
Uszczelnienie pompy paliwa
Uszczelnienie głowiczki plus ustawienie dawki paliwa oczywiście.
-
Uszczelnienie pompy paliwa
Na sobotę mam wizytę i wstępnie 150 zł jak poci się tylko cylinderek. Ale znając życie moze być cała do uszczelnienia Jednak tylko głowiczka była do uszczelnienia. Zobaczymy co czas pokaże
-
Regeneracja, zakup nowej lub używanej pompy?
Płyn nie był zmieniany. A ma on znaczenie?
-
Regeneracja, zakup nowej lub używanej pompy?
Destroyertld widziałem ten temat wcześniej ale żadnych konkretów nie ma. Cały czas po głowie chodzi mi regeneracja. syra8 kierownica ciężko kręci a przy maksymalnym skręcie pompa hałasuje.
-
Poduszki skrzyni, produkcja w różnych państwach
A już myślałem, że sprzedawca jakąś podróbę mi wcisnął. Pozdrawiam
-
Poduszki skrzyni, produkcja w różnych państwach
Witam Zakupiłem komplet poduszek skrzyni w tym, że dlaczego lewa jest produkcji Hiszpańskiej a prawa to Chinol? Zakup zrobiłem w SZiK-u.
-
Regeneracja, zakup nowej lub używanej pompy?
Witam Regeneracja pompy wspomagania to koszt 350zł, nowej 400 wzwyż a używanej 150. Regeneracja będzie dobrym wyborem czy efekt jej problemu powróci po 2 latach?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
R7 Jarek przyłapany pod cmentarzem Wilkowyja o 14.15 Pozdrawiam
-
Uszczelnienie pompy paliwa
Witam Czy zakład http://www.dieseltracz.pl/jest godny uwagi? Nie chodzi mi o niski koszt tylko i solidne wykonanie
-
Polecane opony zimowe
Rok temu kupiłem ts850 i dla mnie rewelacja. Bardzo miękka opona a przy spokojnej jeździe trudno ją wprowadzić w poślizg na śniegu. Ubyło mi jej 1mm przy czym śniegu praktycznie nie było całą zimę
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
20 tyś zrobiłem na komoka i na razie brak uszkodzeń ale jest różnica jeśli chodzi o komfort jazdy porównując z wyższą półką
-
Zapowietrzony układ ?
Witam Gdy odkręcę korek od zbiorniczka wyrównawczego obojętnie czy silnik zimny lub ciepły uchodzi nim powietrze. Normalna sytuacja czy ma to związek z jakimś problemem?