Treść opublikowana przez Capulet
-
Spociki Łódzkie
Mogę ci okleić
-
Dobry i profesjonalny zakład detalingu w Łodzi?
Zobacz na prace firmy SNB: http://www.snblodz.com.pl/ znajdź sobie ich na facebook mają masę zdjęć ze swoich prac
-
Spociki Łódzkie
Poleci ktoś speca od Websto ?
-
Pompa wspomagania BLB
Powoli zaczyna mi już piszczeć pompa wspomagania więc czas kupić drugą. Audi A4 B7 silnik BLB z jakim numerem najlepiej szukać ori pompy ?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Zapodaj jakieś fotki z bliska
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Tak mniej więcej wygląda folia oracal Carbon czarna:
-
Jak wyciągnąć przyciski ESP PDC KUBEK
Mam oryginalne podświetlenie
-
2.0tdi BLB szarpie podczas przyśpieszenia - można coś powiedzieć o tych logach
A ten temat czytałeś ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242914-szarpie-podczas-przyspieszania/
-
Audi A4 b7 2.0 BRD 170km dużo pali.
U mnie po chipie na 178 km spalanie z ostatnich 4 tys. km. to 7.1 l/100 km. Oponki 16" z klima on i cykl mieszany 50/50 bo mieszkam trochę poza miastem.
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Mam coś takiego zakupione na allegro: To się nie sprawdza, nie miałem czasu żeby się tym zając ale teraz wracam do tematu. Rozwiercę to co mam na większy otwór i zobaczymy.
-
Jak wyciągnąć przyciski ESP PDC KUBEK
Ja mam kubek podświetlany i przy demontażu wyleciała mi ta listewka która przekazuje światełko do frontu i teraz nie wiem jak to złożyć z powrotem. Jest jakiś rysunek ?
-
Naprawa "dzwoniących" nakładek klamek zewnętrznych w Audi A4 B6
Ciekawe jak ogarnął klamkę od kierowcy, tą z zamkiem. W A6 jest inaczej A może by tak założyć nakładkę od strony kierowcy z wersji angielskiej ? Było by wszędzie ładnie gładko.
-
Tapicerka - Czyszczenie parą, parownica.
Również polecam czyszczenie parownicą efekty są o wiele lepsze niż spray.
-
AVF po lekkim programie
Muszę swojego shamować bo po Twoim programie auto dostało nowe życie Banan długo z gęby nie schodzi
-
Oklejanie dekorów
Ja kupiłem kawałek 55 cm. x 153 cm. i jeszcze sporo zostało. Więc myślę że jak weźmiesz 40 cm. to będzie na styk, pod warunkiem że nic ci się nie zepsuje Rolka folii CARBON jest właśnie 153 cm. szeroka więc wymiar jaki kupujesz jest ograniczony bo docinają po szerokości. Ja za taki kawałek zapłaciłem 98 zł brutto.
-
Oklejanie dekorów
W Gdańsku masz firmę Lambda na ul. Gen.J.Hallera 132 tam dostaniesz na miejscu dobre folie. A jak byś kupował większą ilość to daj znać na PW to załatwię ci tam spory rabat
-
2 Rurki XDD
podobnie jak w b6 Czyli trochę roboty jest
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Pochwal się efektem
-
AVF po lekkim programie
ładnie Założyłem FMIC i chciałem korektę zrobić na 200 KM i zmniejszyć o 30 niutki to tracił trakcje na drugim biegu (ośka) ale sprzedałem Passata i kupiłem AUDI Z AVF-a chyba spokojnie można 170 KM wyciągnąć samym programem.
-
AVF po lekkim programie
U mnie po "lekkim" programie na AVF-ie wyszło 189 km i ponad 420 niutków. Wsadzone było tylko turbo od BRD
-
Zmien kolor auta nie malując go :):)
Mistrzostwo daj znać ile mniej więcej kosztuje takie oklejenie.
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Dzwoniłem dziś do ASO w Łodzi i zamówiłem. Też sprzedają na sztuki, po 14 zł.
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Faktycznie wszystko jak na dłoni przegapiłem temat albo nie umiem szukać
-
Oklejanie dekorów
Oklejałem wczoraj 6 elementów, dekory drzwi, popielniczkę i ramkę od biegów. Zajęło mi to jakąś godzinkę max półtora. Ale starałem się żeby wyszło idealnie. Co do folii to kup na wszystkie dekory bo na 100% nie dobierzesz takiej żeby wyglądało jak ori. Najtrudniej jest wyprowadzić tą stronę listew od której zaczyna się je ściągać z auta ale tak jak mówiłem podstawa to grzanie i dobra folia.
-
Haczyki do rolet tylnych drzwi AVANT
Ok źle Cię zrozumiałem myślałem że potrzeba jest jakaś specjalna podkładka do haczyków a nie zwykła do wkręta heh Czyli numer który podał Andrzej załatwia sprawę.