Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Kalimera:hi::
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj do meczu Ratskrone to smacznego !
-
Przyssawki (gps/rejestrator) czy szkodzą szybom
Maciuś nie rób jaj:wink:
-
Spoty wrocławskie
Grzesiu może z okazji powiększonej frekwencji w ostatnich dniach zrobimy wieksze wyjście na piwo ?
-
Gradobicie
Nie grzej palnikiem bo zdeformujesz blacharkę pamiętaj że każda zagrzana bańka podczas stygnięcia będzie się obkurczać.
-
Spoty wrocławskie
mi pewnie też dupsko objebaliście ciule Brocha Cię nie piekła wczoraj ?
-
Obniżonym na wakacje.
Myślałem że masz trasę chociaż taką jak ja Wrocław-Lazurowe Wybrzeże a ze wsi warszawa nad morze to jest piczy kłak:grin:
-
Spoty wrocławskie
Siema ciśnie ktoś na Monster tracki ja idę z Alanem jak coś
-
Spoty wrocławskie
Na drugim mniejszy stres Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Co to będzie jak się Loli pierwszego boi
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Dokładnie to już zakrawa o pomstę do nieba i właśnie polska to taki nieuczciwy kraj tylko kombinacje na każdym kroku myślę że mój wpis będzie ostatni.
-
Coś piszczy po włączeniu klimy
Sprzęgło się ślizga - a napinacz się nie zużywa tylko samo łożysko w nim więc jeżeli nie szumi [zdemontuj i sprawdż] to nie wymieniaj.
-
Ile czynnika, ile oleju? zexel
Czynnika wchodzi jeśli dobrze mówię 700 gram a oleju 50 gram ,samo nabicie 100 zeta dzisiaj się pytałem[test szczelności ,wymiana oleju+nabicie]
-
Spoty wrocławskie
Panowie kiedy Lolek ma kawalerskie miałem zapisane i teraz nie wiem gdzie?
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
polak
-
Spoty wrocławskie
Przyjacielu błagam odstaw te szczyny i napij się prawdziwego piwa... Już wypiłem - staram się piwa nie wyrzucać w lodówce mam jeszcze Berguell Gold niemieckie ,Senojo vilniaus litewskie,Hradebni czeskie i Abbaye francuskie pozdrawiam.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Co to ma do gościa z bmw którego nie potrafią ukarać ? ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Jak byś się zagapił i wjechał w teren zabudowany z prędkością np. 105 i stracił prawko na 3 miechy też byś tak mówił? Jak się zagapisz to możesz człowieka przejechać
-
Spoty wrocławskie
Nie ma to jak usiąść w samych majtach na dworze i wypić browar cały rok na to człowiek czeka dzisiaj w szklance Stella Artois.Maciek więcej zdjęć poproszę.
-
Spoty wrocławskie
Ten gość pokazuje nieudolność polskiego prawa
-
Spoty wrocławskie
No tego borata to bym klepnal ale tak jak Emila czyli za żywopłot
-
Spoty wrocławskie
Gniady dotarł led do ciebie? właśnie wyjęłem ze skrzynki-dzięki.
-
Spoty wrocławskie
Karwa fa i fi dzięki kaprawe ryje za za***iście spędzony czas -ale było:banan::banan:
-
F1, Rajdy i Motorsport
A pobieraja jakies oplaty za ogladanie wyscigu? Jak to sie odbywa? Wiadomo ze sa bilety na trybuny, ale jest tez opcja free??? Mozesz cos wiecej powiedziec? Najtańszy bilet do kupienia na miejscu był za 40 euro ale to był widok z ulicy duża odległość od toru czyli słabo ,potem była trybuna za 70 euro ogólnie znależć miejsce bez płacenia jest bardzo trudne bo zasłaniają płotami wszystko żebyś nic nie widział i poszedł kupić bilet ,najlepszy sposób to wynająć sobie pokój z widokiem na tor z ceną różnie ja znalazłem miejsce bardzo blisko ale jak się więcej ludzi zebrało to gliniarze marudzili że przejście blokujemy.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wczoraj wróciłem z Francji i będąc na Lazurowym wybrzeżu odwiedziłem Monaco w dzień wyścigu i powiem Wam że dżwięk bolidu przy małych prędkościach to nic ciekawego ale stałem od toru około 6 metrów w miejscu gdzie jadą około 220k\h może więcej i byłem pod dużym wrażeniem dla mnie bomba ,bolidy na żywo są piękne ale wolę je słyszeć niż widzieć ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- Panowie już na stacji kolejowej próbowali sprzedawać koreczki do uszu ale nie było to potrzebne,dla tych co nie wiedzą Monaco jest zamknięte dla ruchu samochodowego 4 dni najlepiej jest dojechać autem jak najbliżej [ja dojechałem do Niceii] potem pociąg wszystko sprawnie tłoku nie było-ale klimat był .
-
Spoty wrocławskie
Witam po dwóch tygodniach- 5000 ukręciłem, dwa dni Paryż trochę Alpy i 10 dni Lazurowe wybrzeże Nicea ,Cannes,Monaco,St Tropez,Frejus i inne do Monaco pojechałem w dzień wyścigu F1 a do Cannes w dzień festiwalu filmowego także dobrze że miałem pieluchę o najdroższych jachtach świata w st Tropez nie piszę bo widziałem kozackie gdzie indziej miasto bardzo snobistyczne ,ogólnie widoki na całym wybrzeżu d*pę urywają trzeba nosić szelki jak zdążę to zajadę pod most.
-
Spoty wrocławskie
Jeden energicznie rusza kierownicą drugi trzyma za końcówkę drążka[tego w samochodzie:grin:] luz powinien być nawet słyszalny,wahacze można łomikiem podważać na kanale no chyba że coś masz poluzowane - dobra spakowany po dach jadę na kanikuły do zobaczenia.