Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Dobrze że michaly w klapkach nie zmarzly
-
Spoty wrocławskie
Bondziorno
-
Spoty wrocławskie
Piliśmy takie w Pociągu pod nasypem Jo piłem Holbe ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- Habcio19 a kto to?
-
Spoty wrocławskie
Uwaga uwaga różowa c*paa -gniady wyloguj się prędko
-
Spoty wrocławskie
Czyli dałeś do pieca a ja dzisiaj jeszcze raz na stadion pojechałem nakupowalem browarow i koszulkę Noo, dalismy ale Oca odwiózł mnie do domu więc mogleś jechać z nami. Tak myslałem zeby podjechać po browarki ale jak mi sie kolejki przypomniały to sie odechciało. Byłem od 12 bo potem jechałem do rodziców kolejek nie było ale browary już tloczyli
-
Spoty wrocławskie
Adekb5 - nie znam
-
Spoty wrocławskie
Czyli dałeś do pieca a ja dzisiaj jeszcze raz na stadion pojechałem nakupowalem browarow i koszulkę
-
Spoty wrocławskie
O jak kieliszek na talerzu to chyba już się trochę rozlewało przepraszam że nie dałem się namówić ale też się dobrze bawiliśmy .
-
Spoty wrocławskie
Pierwszego wypiłem beck's -a tero pijo żywca
-
Spoty wrocławskie
dobry dobry
-
Spoty wrocławskie
Nawet nie wiedziałem że mamy Ryśka na klubie -no ale się nie odzywa:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Noooo ja i Cwiara i Szczurkow coś dziamgolił.
-
Jaki kierunek na Wakacje 2013, czekam na propozycje
Ja za tydzień pędzę na Lazurowe Wybrzeże + GP Monaco.
-
Numery poduszek zawieszenia silnika, skrzyni i napędu
Widać sklep ma jeszcze liczydło:grin:
-
Spoty wrocławskie
Personalia lubej zobaczyć w spotach wrocławskich - bezcenne. W sobotę będę Was w takim razie łapał na miejscu. Ok
-
Spoty wrocławskie
Nie rób wielkich oczu tylko o której w sobotę idziemy?
-
Spoty wrocławskie
Ja Ciebie wcale do picia nie namawiam...
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Zapraszam na spot klubowicza który po południu upychał szafkę do awanta na ulicy Tyrmanda
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt
-
Spoty wrocławskie
Widziałem jak się kiwales na szelu
-
Spoty wrocławskie
Ja heineken
-
Spoty wrocławskie
Bo znowu Magda powie Jarek mam wstać!
-
Spoty wrocławskie
Jarek przecież i tak zawsze będziesz Goldik .Właśnie wróciliśmy od sąsiadów było nie żle.
- Spoty wrocławskie