Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Dobrze że michaly w klapkach nie zmarzly
  2. Bondziorno
  3. Piliśmy takie w Pociągu pod nasypem Jo piłem Holbe ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- Habcio19 a kto to?
  4. Uwaga uwaga różowa c*paa -gniady wyloguj się prędko
  5. Czyli dałeś do pieca a ja dzisiaj jeszcze raz na stadion pojechałem nakupowalem browarow i koszulkę Noo, dalismy ale Oca odwiózł mnie do domu więc mogleś jechać z nami. Tak myslałem zeby podjechać po browarki ale jak mi sie kolejki przypomniały to sie odechciało. Byłem od 12 bo potem jechałem do rodziców kolejek nie było ale browary już tloczyli
  6. Adekb5 - nie znam
  7. Czyli dałeś do pieca a ja dzisiaj jeszcze raz na stadion pojechałem nakupowalem browarow i koszulkę
  8. O jak kieliszek na talerzu to chyba już się trochę rozlewało przepraszam że nie dałem się namówić ale też się dobrze bawiliśmy .
  9. Pierwszego wypiłem beck's -a tero pijo żywca
  10. dobry dobry
  11. Nawet nie wiedziałem że mamy Ryśka na klubie -no ale się nie odzywa:facepalm:
  12. Noooo ja i Cwiara i Szczurkow coś dziamgolił.
  13. Ja za tydzień pędzę na Lazurowe Wybrzeże + GP Monaco.
  14. Widać sklep ma jeszcze liczydło:grin:
  15. Personalia lubej zobaczyć w spotach wrocławskich - bezcenne. W sobotę będę Was w takim razie łapał na miejscu. Ok
  16. Nie rób wielkich oczu tylko o której w sobotę idziemy?
  17. Ja Ciebie wcale do picia nie namawiam...
  18. Yo
  19. Zapraszam na spot klubowicza który po południu upychał szafkę do awanta na ulicy Tyrmanda
  20. Ma ktoś taniego kuriera na Polskę mam wiekszy gabaryt
  21. Widziałem jak się kiwales na szelu
  22. Ja heineken
  23. Bo znowu Magda powie Jarek mam wstać!
  24. Jarek przecież i tak zawsze będziesz Goldik .Właśnie wróciliśmy od sąsiadów było nie żle.
  25. :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.