Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie silna ekipa na zlocie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dla mojej diablicy musi być miejsce
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spoko, myślę, że uda się zrobić drugi komplet logów.
-
[ALL B6] Panel klimy
Panel 1DIN można bez problemu wyciągnąć bez wyciągania radia. Wystarczy ciągnąć do siebie chwytając tą srebrną dolną listwę. Panel jest tylko włożony, nie ma żadnych zatrzasków.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oto foty z wczorajszego spocika: Tak patrząc po tych fotach, to trochę marny ze mnie fotograf, ale jakaś pamiątka jest :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja dopiero teraz dotarłem do domu Dla tych co nie byli dziś, niech żałują. Żarełko wyśmienite. A żeby ślinka pociekła to jedna z dzisiejszych fot. Reszta jutro, bo zmęczony już jestem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mam aparat. Nie wiem tylko czy jest w nim prąd, bo go szybko porwałem rano Bądźmy dobrej myśli :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zapowiada się niezła wyżerka mk4 chyba Cię widziałem na Konopnickiej gdzieś koło 8.45
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pieczone szczury będą
-
[ALL B6] 245/40/18 do A4
Ja mam 235/40/18 8,5J przy ET40 i pasują idealnie. Od zawiechy do opony jest kilka milimetrów i nic nie ociera. Obawiam się, że przy oponie 245/40 i feldze 8,5" już mogłoby się nie zmieścić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też myślałem o zestawie kosmetyków Meguiar's, ale jak to policzyłem co bym chciał, to mi wyszło 700 zł i trochę się przestraszyłem :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Jaktam po weekendzie, wszyscy zdrowi ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Też stałem przed dylematem czy nie wziąć ps3, ale ostatecznie wyszło na xbox. Co do grida to pewnie dlatego ciągle zajmuję ostatnie miejsce, bo tak duży realizm jest, a mam przyzwyczajenia z nfs :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja znów ostatnio trenuje troszkę Forze motorsport to jest naprawdę dobra gra Grid jest dosyć fajny tylko troszkę mało realistyczny.. ubolewam nad tym że na Xklocka nie ma i nie będzie Grand Turismo.. gra bardzo realistyczna pod każdym względem, (fizyka, uszkodzenia no i zużycia elementów) w tej chwili zatęskniłem za PS3 ;( Właśnie następne co planuję zakupić to Forza, ale chyba 2-kę, 1-ki nie widziałem anie w empiku, ani w mm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na PC ? Potrenuj i zagramy online na ruskich najlepiej w freestyle drift Nope, Xbox
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A kupiłem sobie do grania Racedriver Grid. Nawet dość fajne wyścigi, ale jeszcze nie przyzwyczaiłem się do grania na padzie i marnie mi idzie :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehehe, każdy wypoczywa inaczej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nareszcie można trochę odsapnąć od tego upału Na takie dni fundnąłem sobie Xbox-a :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niom doprowadzony do ostateczności czasem robię jakieś głupstwa :> A tak poza tym, to dziwne to zachowanie Twojego autka. Niebieski dym wskazywałby na spalanie oleju, ale gdyby turbina padła, to by nie było problemu z odpalaniem. Może jakieś syfne paliwo zatankowałeś ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dają jakimś lewusom prawo jazdy to potem tak to wygląda ;( Ja dzisiaj się wlokłem 30km/h z "L"-ką pod Michałowicza i myślałem, że mnie ch*j strzeli. Potem na S1 do cieszyna jakiś cinquechento jechało 70km/h i go zaczął tir wyprzedać, jechali tak dobre 2 km. W końcu nie wytrzymałem i wyprzedziłem na 3-go po pasie serwisowym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Do ASO ? No to go nieźle tam skubną pewnie ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jest masakrycznie gorąco. Do tego mieli mi w firmie montować klimę, ale dostawa klimatyzatorów przyjechała uszkodzona i niestety. Musiałem uciec z firmy, bo bałem się, że mnie tam ubiją Siemian, odpinałeś przepływomierz ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, nie wiem co tam było robione z tymi fotami, ale widać, że jakaś obróbka była. Oryginałów niestety nie mam. Co do felg, to ja bym wybrał pierwsze, ładnie się komponują do czarnych obwódek szyb. Jeszcze do tego czarne relingi i grill, no i będzie mega wypas
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wczorajsze nocne zdjęcia mojego złomka http://www.cyfrowefoto.net/nowe_zdjecia.php - 5 najnowszych fot Wyszły bosko :>