Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Tzn. chcesz, aby wszystkie pliki miały kolejne numery, tak ? Jeśli tak, to można użyć np. narzędzia wielokrotnej zmiany (Ctrl+M) z Total Commandera http://www.ghisler.com
  2. Podpałkę mam, dlatego napisałem tylko o węglu
  3. Wziąłem grilla. Nie mam tylko węgla.
  4. Panowie ... brać jutro grilla, będziemy grillować ?
  5. Trzebaby gdzieś podwiesic mapkę dojazdu co wcześniej wkleiłem linka
  6. Właśnie o tym mówię. Jest 50 km dalej niż a4, ale jedziesz spokojnie, bez stania w korkach. Za Łodzią zaraz się wpada na A2 i leci do samego poznania. Zaraz wkleję mapkę. Oto i ona
  7. No nie jadąc A4 masz pod sam poznań 4-pasmową drogę. Nie trzeba się przebijać przez Wrocław i Poznań.
  8. No spocik na pewno będzie. Może lać, ale jakoś damy radę Niom. Ja za radą taty zmieniam trasę dojazdu do Piły i nie zamierzam jechać A4
  9. Co tu tak cicho ? Wszyscy spici czy jak ?
  10. Po co to podświetlenie ? Jakby ktoś nogi pogubił ?
  11. mk4, będziesz na spocie w środę ? Jakbyś się pojawił to weź ze sobą ten wyłącznik świateł co masz do sprzedania. Jak będzie działał to go prawdopodobnie wezmę od Ciebie.
  12. U kumpla też woda leciała na nogi pasażera. Również zastąpiliśmy ten odpływ wężem ogrodowym i jak ręką odjął
  13. Jeszcze silniki rakietowe i będzie
  14. Ekipo BB Madas nie martw się, na pewno jakoś się dokulamy :>
  15. Dla ekipy Gliwickiej
  16. To o której mógłbyś wyjechać ? Nie chcę żebyśmy jechali osobno i nie zależy mi też na dołączeniu do ekipy, która się zbiera tam pod poznaniem. Więc jeżeli chłopaki z Gliwic będą chcieli tam do nich dobić, to sobie po prostu pojadą, a my sami pojedziemy.
  17. dla mnie za wczesnie... :gwizdanie: Nie żartuj nawet
  18. Siemanko Fotki z wczorajszego spota Średnio wyszły, bo jeszcze nie doszedłem do ładu z moim sprzętem, ale lepsze takie niż żadne :>
  19. Diman, już wstępnie napisałem u nas tak jak rozmawialiśmy na spocie Targeo podaje szacunkowy czas dojazdu 4h 56 minut do Poznania z tego skrzyzowania z A4. Więć 6:00 to jest najpóźniej jak musielibyśmy stamtąd wyjechać.
  20. Dotarłem. Dzięki za miłe spotkanko Swoją drogą potem trochę żałowałem, że nie spróbowałem z kimś jak to moje padło ciągnie, ale co się odwlecze ... Cisnąłem w drodze do domu i w sumie uważam, że fajnie 2,5 TDi sobie poczyna. Postaram się jutro wkleić foty co zrobiłem na strefie. Zobaczymy co mi tam wyszło
  21. A ja właśnie wróciłem ze spota w Gliwicach Poczyniłem pewne ustalenia co do wyjazdu na zlot. Wygląda to tak. Spotykamy się z chłopakami z Gliwic TUTAJ przy wlocie z trasy 78 Rybnik-Gliwice na A4. Jest tam duży parking można się spokojnie zatrzymać. Aby zdążyć do Poznania na 10-tą, musimy tam być koło 6:00. Pod poznaniem dołączymy do całej grupy i dalej już do piły Co o tym myślicie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.