Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Było kupić od razu RS4 :>
-
[ALL] Zmiana nazwy zdjęć ?
Tzn. chcesz, aby wszystkie pliki miały kolejne numery, tak ? Jeśli tak, to można użyć np. narzędzia wielokrotnej zmiany (Ctrl+M) z Total Commandera http://www.ghisler.com
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Podpałkę mam, dlatego napisałem tylko o węglu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wziąłem grilla. Nie mam tylko węgla.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie ... brać jutro grilla, będziemy grillować ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trzebaby gdzieś podwiesic mapkę dojazdu co wcześniej wkleiłem linka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wg Targeo 558km.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie o tym mówię. Jest 50 km dalej niż a4, ale jedziesz spokojnie, bez stania w korkach. Za Łodzią zaraz się wpada na A2 i leci do samego poznania. Zaraz wkleję mapkę. Oto i ona
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No nie jadąc A4 masz pod sam poznań 4-pasmową drogę. Nie trzeba się przebijać przez Wrocław i Poznań.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No spocik na pewno będzie. Może lać, ale jakoś damy radę Niom. Ja za radą taty zmieniam trasę dojazdu do Piły i nie zamierzam jechać A4
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Można to i tak nazwać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co tu tak cicho ? Wszyscy spici czy jak ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po co to podświetlenie ? Jakby ktoś nogi pogubił ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mk4, będziesz na spocie w środę ? Jakbyś się pojawił to weź ze sobą ten wyłącznik świateł co masz do sprzedania. Jak będzie działał to go prawdopodobnie wezmę od Ciebie.
-
[B5 AJM] Woda leci na nogi
U kumpla też woda leciała na nogi pasażera. Również zastąpiliśmy ten odpływ wężem ogrodowym i jak ręką odjął
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeszcze silniki rakietowe i będzie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ekipo BB Madas nie martw się, na pewno jakoś się dokulamy :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dla ekipy Gliwickiej- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To o której mógłbyś wyjechać ? Nie chcę żebyśmy jechali osobno i nie zależy mi też na dołączeniu do ekipy, która się zbiera tam pod poznaniem. Więc jeżeli chłopaki z Gliwic będą chcieli tam do nich dobić, to sobie po prostu pojadą, a my sami pojedziemy.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla mnie za wczesnie... :gwizdanie: Nie żartuj nawet- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Fotki z wczorajszego spota Średnio wyszły, bo jeszcze nie doszedłem do ładu z moim sprzętem, ale lepsze takie niż żadne :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman, już wstępnie napisałem u nas tak jak rozmawialiśmy na spocie Targeo podaje szacunkowy czas dojazdu 4h 56 minut do Poznania z tego skrzyzowania z A4. Więć 6:00 to jest najpóźniej jak musielibyśmy stamtąd wyjechać.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dotarłem. Dzięki za miłe spotkanko Swoją drogą potem trochę żałowałem, że nie spróbowałem z kimś jak to moje padło ciągnie, ale co się odwlecze ... Cisnąłem w drodze do domu i w sumie uważam, że fajnie 2,5 TDi sobie poczyna. Postaram się jutro wkleić foty co zrobiłem na strefie. Zobaczymy co mi tam wyszło- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja właśnie wróciłem ze spota w Gliwicach Poczyniłem pewne ustalenia co do wyjazdu na zlot. Wygląda to tak. Spotykamy się z chłopakami z Gliwic TUTAJ przy wlocie z trasy 78 Rybnik-Gliwice na A4. Jest tam duży parking można się spokojnie zatrzymać. Aby zdążyć do Poznania na 10-tą, musimy tam być koło 6:00. Pod poznaniem dołączymy do całej grupy i dalej już do piły Co o tym myślicie ? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu