Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
To mi mój mechanior ostatnio nie zakręcił jednej z trzech śrub w komorze silnika od trzymania amora. Jego tłumaczenie "No tak, tam był zerwany gwint, ale to Ci nie będzie stukało":facepalm:. k**wa wystarczyło włożyć śrubę o mniejszej średnicy i dokręcić ją od spodu nakrętką wraz z podkładką... Ponadto spierdolił mi tak zawieszenie, że nie puszczę tego płazem. Najprawdopodobniej skręcał na podniesionym aucie:facepalm: Dobrego mechaniora ze świecą szukać
-
Spoty wrocławskie
Zapraszamy na spota.. ale na pierwszym zazwyczaj nikt nie ma vaga Sprzedaj to ALT lepiej.... (poszukaj wątku o ALT) Wątki o ALT czytałem Z moim nie jest (nie było) aż tak źle (branie oleju, praca silnika, itp, itd) - jeżdżę nim już ponad 2,5 roku. Teraz pękł ślizgacz na napinaczu hydraulicznym i zrobił lekkie spustoszenie w silniku i mojej kieszeni Czy możecie polecić kogoś aby nie czekać z tym do niedzieli? Sam piszesz, że auto masz 2,5 roku. A tutaj zaglądasz dopiero jak Ci ogień d*pę pali... Jak chcesz mogę Ci podpiąć Vaga i sprawdzić co tam masz spierdolone.
-
Spoty wrocławskie
kierwa do biedronki na kase! a nie po gebelsach jeżdzisz Niech milczy! Trzeba było kraść jak mogłeś, to dzisiaj nie musiałbyś w UK marznąć piz*y:grin:
-
Spoty wrocławskie
najpierw wymien sobie filtr paliwa popatrz wtedy w grupe 004 ktory przedstawiaja aktualna regulacja dynamicznego kata wtrysku, może sie poprawi a może nie...jak nie to warto przeczyscic nastawnik. Jak miales korekcje dużo na plus to wymiana filtra tez moze pomóc w grupie 013 korektami cylindrów ale wątpie... mialem goscia kiedys co sprawdzil wszystko caly uklad paliwowy, walki a korekty i tak byly złe, wyszła krzywa korba...ale to byl nowszy PDek mniej idiotoodporny... Z tego co widziałem, to ten samochód miał do czynienia z inteligentnymi ludźmi jedynie w fabryce:decayed: Miejmy nadzieję, że Maciek go ogarnie:wink:
-
Spoty wrocławskie
To go sobie postaw na telewizorze:grin:
-
Spoty wrocławskie
Maciek wyleciała mi z głowy Twoja prośba. W B4 Cabrio, które silniki są warte uwagi?
-
Spoty wrocławskie
Są kutasy na kamerach:wink:
-
Spoty wrocławskie
A mi dzisiaj morda tak spuchła... Nie odpuszczę cwelom. Dostałbym po piździe solo style, podałbym gościowi grabę i pogratulował, że dał radę. Ale k**wa 8 vs 3? Nie ma takiej j**anej opcji, dzisiaj jadę na obdukcję i będę im kręcił sprawę
-
Spoty wrocławskie
Na którą dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
Arek jesteś dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
Rzeczy po prostu się dzieją Dobrze, że mi klawiatury nie pokiereszowali:wink:
-
Spoty wrocławskie
Zazdrośni o koleżankę byli, cwele. Jak już później w taxie we dwójkę siedzieli, nawet nie mruknęli cwele:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ale że co? Że jakieś biemdablju Cie zawstydziło czy jak? Po piździe dostałem, morda spuchnięta, bok głowy szyty:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Co wczoraj dostałem wp***dol na Oławskiej... 8 vs 3:grin:
-
Spoty wrocławskie
Jak to teściowa, na Szczecińskiej masz wysypisko śmieci. Daleko nie musisz jechać
-
Spoty wrocławskie
Posiadam taki sprzęt, parę innych również
-
Spoty wrocławskie
Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy. Końcówka to może być alkohol wysterylizuje (...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...) ale Emil nam walnął medical wykład ja z chęcią też bym się napił ale po ostatnim kawalerskim jeszcze mam uraz do alko :doh: Polacy nie piszą takich rzeczy:grin:
-
Spoty wrocławskie
Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed: Tak jak Ci pisałem na fejsbuczku - trumnę Ci po koleżeńsku zbiję w razie potrzeby i pod cmentarzem zorganizuję odpowiednio ostatnią drogę dwa metry w dół pier**lisz jak potrzaskany, zupełnie jak z ruchaniem. Nie włożę, bo zrobię dziecko:grin: Ty już dwa gole strzeliłeś, więc jakbyś jeździł na motorze, odprowadzałbym Cię już dwa razy w czarnym gajerze:grin: Arek, na razie dopiero się rozglądam. Dozbieram monetę na sprzęt tupy kask, buty etc. i będziemy jeździć i walić w ryj kłamców z allegro:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Chcę po 2003, ponieważ są już na wtrysku. Gaźniki to wymóg PRLu. Latało się, ale nie za szybko:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Kiedy chodzi o moto to zawsze jest taka możliwość Co to za bestia? Kiedy i gdzie? Yamaha R6, zastanawiam się czy to dobry wybór na pierwszy motor:whistling:
-
Spoty wrocławskie
Ja mam, jak coś cała ośkę Arek byłaby możliwość abyś podleciał ze mną obczaić motoresito?
-
Spoty wrocławskie
A Ty z c**ja spadłeś czy już całkiem tylko nim myślisz?
-
Spoty wrocławskie
Wszystko śmiga, pozostał tylko ABS i Canbus:wink: Dodatkowo muszę pociągnąć wiązkę do wstecznego i zlikwidować problem z czujnikiem ręcznego:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Bliźniacze silniki, te same mocowania. 5 biegów różni się od 6 biegowej sankami:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ja tam zawsze mogę kogoś zabrać po drodze Jedności - MM:wink: