Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Również potrzebuję telefonu do pisania maili, gg itp. z uwagi na moje drugie zajęcie. Zakupiłem SE Xperia X10i, jestem bardzo zadowolony. Masa przydatnych aplikacji. Pozdrawiam Nelson
  2. Nelson odpowiedział(a) na mcm temat w Inne marki
    Widzę, że pakiet Steinmetza. Miałem swego czasu 2,5 w dieslu. Ruda nie śpi:D
  3. Wybiera się ktoś na jutrzejszy spot?
  4. Dziękuje za wyjaśnienie. Człowiek uczy się całe życie [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 14:43_________________________________________________Czy w przypadku tego błędu, po odłączeniu przepływki, powinny zajść zmiany w pracy silnika? Pytam, ponieważ nic takiego się nie dzieje, auto nadal nie jedzie. Jutro powinienem się za to zabrać.
  5. Witam. Po remoncie skrzyni auto przestało jeździć. Wyskoczył błąd przepływki. Przepływka wymieniona na nową. Auto nadal nie jeździ. Wcześniej śmigało aż miło. Po odebraniu auta od magików z Rakowej 40A we Wrocławiu. Warsztatu niestety nie mogę polecić, ponieważ nie są solidni. Dodam, że po odłączeniu przepływki, żadnych zmian. 1 Fault Found: 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-00 - - Zrobione logi Log (0 - 000,011,010,000,011,010) Log (1 - 000,003,008) Log (2 - 000,000)
  6. W ciągnikach siodłowych instalowane są instalacje gazowe w celu zmniejszenia spalania ropy.
  7. Nelson odpowiedział(a) na LortG temat w 1.9TDI
    Filtr paliwa się kłania:)
  8. Źle mnie zrozumieliście. Zdaję sobie sprawę z tego, że potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Nie chcę się z tym zabierać od tzw. **py strony. Mam środki, które chcę zainwestować w sprzęt i zająć się tym profesjonalnie z pożytkiem dla innych:) Tylko nie bardzo wiem od czego zacząć, gdzie szukać sprzętu. Do kogo zwrócić się o ewentualne rady
  9. Witam Mam dostęp do używanych pompowtryskiwaczy, chciałbym się zająć regeneracją pompek. Lecz nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. W sieci ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam Nelson
  10. Oil Catch Tank i po problemie.
  11. Witam, Panowie jaka jest granica wytrzymałości napędu quattro w autach z tymi silnikami?? Czy auta z silnikami AGB wyposażone są w tą samą konstrukcje?? Pozdrawiam Nelson
  12. Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar pracować poza granicami naszego państwa jednocześnie studiując zaocznie w PL. W miesiącu będę przebywał conajmniej 2000km. Interesuje mnie spalanie przy prędkościach rzędy 170-180 w autkach z silnikami diesla. Mówiąc dokładniej chodzi mi o silnik 1.9 TDi 131KM, mowa o manualu oczywiście. Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam Nelson
  13. Witam wszystkich:) Musiałem napisać tego posta więc pisze:D Pozdrawiam Damian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.