Treść opublikowana przez Nelson
-
Telefon do maili z dobrym kalendarzem
Również potrzebuję telefonu do pisania maili, gg itp. z uwagi na moje drugie zajęcie. Zakupiłem SE Xperia X10i, jestem bardzo zadowolony. Masa przydatnych aplikacji. Pozdrawiam Nelson
-
[INNE] Oma mcm'a.
Widzę, że pakiet Steinmetza. Miałem swego czasu 2,5 w dieslu. Ruda nie śpi:D
-
Spoty wrocławskie
Wybiera się ktoś na jutrzejszy spot?
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Dziękuje za wyjaśnienie. Człowiek uczy się całe życie [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 14:43_________________________________________________Czy w przypadku tego błędu, po odłączeniu przepływki, powinny zajść zmiany w pracy silnika? Pytam, ponieważ nic takiego się nie dzieje, auto nadal nie jedzie. Jutro powinienem się za to zabrać.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Nie bardzo wiem co to lmm:D
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów. Auto nie jedzie. Tiptronic
Witam. Po remoncie skrzyni auto przestało jeździć. Wyskoczył błąd przepływki. Przepływka wymieniona na nową. Auto nadal nie jeździ. Wcześniej śmigało aż miło. Po odebraniu auta od magików z Rakowej 40A we Wrocławiu. Warsztatu niestety nie mogę polecić, ponieważ nie są solidni. Dodam, że po odłączeniu przepływki, żadnych zmian. 1 Fault Found: 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-00 - - Zrobione logi Log (0 - 000,011,010,000,011,010) Log (1 - 000,003,008) Log (2 - 000,000)
-
[B5 ADR] Co myślicie na temat jazdy na wodzie destylowanej, czyli wodorotlenek
W ciągnikach siodłowych instalowane są instalacje gazowe w celu zmniejszenia spalania ropy.
-
[B6 AVF] Wysokie spalanie
Filtr paliwa się kłania:)
-
[ALL] Regeneracja pompowtrysków
Źle mnie zrozumieliście. Zdaję sobie sprawę z tego, że potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Nie chcę się z tym zabierać od tzw. **py strony. Mam środki, które chcę zainwestować w sprzęt i zająć się tym profesjonalnie z pożytkiem dla innych:) Tylko nie bardzo wiem od czego zacząć, gdzie szukać sprzętu. Do kogo zwrócić się o ewentualne rady
-
[ALL] Regeneracja pompowtrysków
Witam Mam dostęp do używanych pompowtryskiwaczy, chciałbym się zająć regeneracją pompek. Lecz nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. W sieci ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam Nelson
-
[B6 AWX] Odma do wymiany, co faktycznie musze kupic ?
Oil Catch Tank i po problemie.
-
[B5 AEB] Wytrzymałość napędu quattro
Witam, Panowie jaka jest granica wytrzymałości napędu quattro w autach z tymi silnikami?? Czy auta z silnikami AGB wyposażone są w tą samą konstrukcje?? Pozdrawiam Nelson
-
[B6 AWX] Spalanie przy większych prędkościach
Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar pracować poza granicami naszego państwa jednocześnie studiując zaocznie w PL. W miesiącu będę przebywał conajmniej 2000km. Interesuje mnie spalanie przy prędkościach rzędy 170-180 w autkach z silnikami diesla. Mówiąc dokładniej chodzi mi o silnik 1.9 TDi 131KM, mowa o manualu oczywiście. Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam Nelson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich:) Musiałem napisać tego posta więc pisze:D Pozdrawiam Damian