Treść opublikowana przez czeslaw82
-
Dobrzy chiptunerzy
przydałby mi się numer telefonu do Spanky-ego.
-
Vectra C GTS
opel i ford jest ..... w niektórych kręgach auto gm to po prostu cwel. Piękna deska, kulturalne diesle, super zawieszenie, wykończenie i zegary.
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
duzo zabawy, żeby zrobić przednie obrysy?
-
[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E
pytanko małe, czy manual nie ma za krótkich przełożeń względem mocy tego auta? 6 lat temu kolega z niemiec przyciągnął kombi po abt(ciekawe czy jest gdzieś na forach), miałem przyjemność pojeżdzić i wydawało mi się że często trzeba było wachlować. Myślę o kupnie, i podpytuję.
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
jak temat tego haka?
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
zamieniłem z passata b5 na a4 b5 i klaustrofobii dostałem. Zeby nie zjeżdżony pasek i ojciec schodząc z tego świata nie zostawił mi a4 to bym nie zmienił.
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
duzo zabawy, żeby zrobić przednie obrysy?
-
Dobrzy chiptunerzy
danke
-
Czy to oryginale turbo GARRETT
koleszka szukał turbo ori ganz neue garrett do a.3 110km, podobno tylko 1 importer gdzieś na białejłące w wawie. Taniej niż w ic , z tego co pamiętam ok 1.7tys zł netto. Temat z przed 3 tygodni. Podobno garrett kiepsko się regeneruje, dlatego new.
-
Dobrzy chiptunerzy
jak znaleźć kontakt do Spanky? jak u niego temat hamowni i wyników wygląda?
-
Dobrzy chiptunerzy
poniżej 800zł wydam na dłubnięcie avg z nalotem 180tkm . Generalnie mazowsze.
-
[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..
słońca
-
[B5 AVG] avant lift silver w fabrycznym wyposazeniu (maly przebieg)
muszę sprawdzić i poczytać, teraz serce doinwestowałem kwotą 1.8tys i tym bardziej szkoda mi go oddać. ---------- Post dopisany 19-02-2013 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 23:08 ---------- zmiana z 2.5 na 1.9 raczej nie opłacalna. 1.9 trza szukać lub dać spokój z taką fantazją.
-
[B5 AVG] avant lift silver w fabrycznym wyposazeniu (maly przebieg)
- rozrządu kompletnego
-
[B5 AVG] avant lift silver w fabrycznym wyposazeniu (maly przebieg)
a nie za duzo zabawy będzie z przezuceniem mniejszego motoru? Ciekawe czy ktoś robił już coś takiego, kaju182? ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- Auto właśnie przeszło modyfikację w postaci; -uszczelki pod głowicą, -świec, -szklanek, -pompy wody, -uszczelniaczy, -pasków, -uszczelek, -obróbki głowicy.
-
[B5 AVG] avant lift silver w fabrycznym wyposazeniu (maly przebieg)
to ile trzeba peelenów przygotować natą imprezę? ---------- Post dopisany 27-12-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2012 at 16:04 ---------- wpadłem na genialny lub beznadziejny pomysł. Szukam a6c5 avant najlepiej 1.9tdi z lat 99-01r, bez motoru lub z padniętym, bez skrzyni i zawiasu i przerzucam ze swojej a4. czy jest to warte przemyślenia? Mam dość ciasnoty tego auta, a jest w takim stanie mechanicznym, że z tych lat nic podobnego nie znajdę. ---------- Post dopisany 17-02-2013 at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 12:29 ---------- ?
-
Bagnet połamany w afn
danke koledzy, to tylko plastik.
-
Bagnet połamany w afn
Jak w temacie, jak to się robi?? mobilki..... ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ---------- wymienić chciałbym.
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
miałem to samo i niestety w sobotę wyrzygałem 1800pln. Ale zrób test zanim zdejmiesz czapkę i zajrzysz bestii w gardło!!!!!
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
panowie, panowie panowie!!!!! takie auto pod klasyk podjeżdzą. Nie ma co porównywac naszych zjeżdżonych klamotów, z tą lalką. Tylko ori ją uratuje przed skundleniem!!!! Zrób jak uważasz, ale auto będzie mieć za chwilę 20 lat i rodzynków w orginale w tym wieku nie ma i nie będzie na rynku. W ori stanie Ona tylko podywższa SWOJĄ WARTOŚĆ!!!! Co do gwintów, to pytanko czy fajnie jest jeździć na taczce? ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- kup sobie takie a4 jak ma reszta i ładuj do bólu, a klasykę gatunku zostaw dla potomnych. Za 10 lat przekonasz się gdzie jest siła. Obejrzyj kolegów auta i zobacz w czym różnica?
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
sprawdziłem u brolera uszczelkę i wyszło że jest przedmuch. dziś rozebrałem auto. Do wymiany poleciał rozrząd mimo że ma 30tys km, pompa wody, uszczelniacz wałka rozrządu, świece, szklanki, paski, olej i filtry, płyn chłodzący i kpt uszczelek na kolektory i dekiel. Koledze odpalam 400zł i klAmoty do 1500zł. Jutro składam wiec nie wiem jakie efekty, ale na uszczelce śladów awarii nie widać. ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- mam nadzieję że parę lat nie będe mu w gardło zaglądał. ---------- Post dopisany 17-01-2013 at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 23:49 ---------- swiece bosch, paski contitech, rolki ina, pompa wody hepu,
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
na pełnym zbiorniku pod rant cały czas mam pęcherzyki powietrza. Chyba trzeba się szykować do naprawy. Czy warto zmieniać rozrząd przy okazji uszczelki jak mój ma 30tys km i 3,5roku?
-
Wyrzuca płyn chłodzący - proszę o pomoc :(
zaprzyjażniony szpenio podpowiedział mi żebym wlał płyn na równi brzegiem zbiorniczka i patrzył czy bomble powietrza uciekają. Jak tak to niestety, a u mnie i na zimnym i na ciepłym są bąble powietrza szkur...
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
stare to są dobre wino i skrzypce a nie samochody!!!!!
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
będę się modlił, żeby to nie to było, bo szkoda mi 2tys na inwestycje w auto które rocznie robi 8tys km rocznie.