Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pewnie o 19" zahaczy
  2. Czekamy nadal...
  3. Shit! Ja się dwa km od domu rozmyśliłem po kilku telefonach
  4. Kto był wczoraj na spocie?
  5. Piękna jest yyyebana
  6. To brzmi Infiniti - ekskluzywnie przecież Ty sobie Q5 kup i będzie spokój
  7. No i tu mnie masz - to jest Nissssssan... tylko taki bardziej hamerykański
  8. Gadałem z bratem bo jego nie było i szczerze to jakoś bardziej skupiony byłem na tym FX...
  9. Mike Infiniti zakupione a Jeep zostaje w rodzinie Powiem wam że to Infiniti rzeczywiście robi wrażenie ale dopiero na żywo...jest tak zayyebiście niepraktyczne i piękne
  10. Jutro Ci się odezwę bo muszę do niego podjechać
  11. Infinity FX czy cuś takiego chce kupić...
  12. Nie wiem nawet który rok...2,7crDi czy cuś takiego ale na razie nic więcej nie wiem bo jakoś mnie to nie interesiło..jak chcesz to spytam
  13. Liberty jak to brzmi... żart taki A poważnie to chyba na GC skończyły się ładne Jeepy... Znajomy ma czerokiego na handel (z okrągłymi lampami) ale nie wiem nawet za ile...
  14. Jeep ma charakter po prostu a Nissan (weź posłuchaj jak to słowo brzmi: NISSSSSSSAN... )
  15. Fajny temat Mi w tym roku od trzymania auta w pełnym słońcu wysrał się FIS tak więc taka osłona pomimo że nie uchroni wnętrza przed nagrzaniem to jednak uchroni deskę przed nagrzewaniem bezpośrednio przez słońce. Gadałem z kilkoma gośćmi którzy zajmują się strikte wyświetlaczami "komputerów pokładowych"(np. FIS) i temperatura która występuje wewnątrz deski nagrzanej bezpośrednio padającymi promieniami słonecznymi jest taka jak w dobrze rozgrzanym piekarniku Mnie już życie nauczyło że lepiej wydać te pare zł na może nie najładniejszą osłonę niż później paru stów na nowy FIS
  16. Miałem okazję jeździć podobnym (2.7 TDi) przez prawie pół roku na trasie Ochotnica - Chrzanów/Katowice i sporo na miejscu. Moje zdanie: na asfalcie raczej katastrofa bo to przecież niby terenówka a w terenie... jeszcze większa katastrofa Czyli idealne auto dla Ciebie Coś pośredniego między osobówką a terenówką... ale i tak wolałbym JEEEEEPA ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Gwoli ścisłości po terrano kolega kupil sobie na docieranie Kia Sportage jakąś starszą za pół darmo a w terenie była o niebo lepsza od terrano
  17. w porę się kapnąłeś ... przeglądnij kilka stron wstecz
  18. Się musiałeś pochwalić...
  19. Jak na mydelniczkę to całkiem fajnie to wyszło Moja mydelniczka też takie cuda potrafi tyle że jakoś nigdy czasu nie było żeby to tak do końca rozpracować... Urlop? - pewnie po urlopie CS będzie miało "schumacher body" i 1.2 z PII pod machą
  20. Więcej HDRu się nie dało? Meksykańska czerwień?
  21. Jasne że można Ja na razie latam z przebiegiem który dostałem gratis do zegarów - prawie 414.000 Pokaż jakie masz te zegary - jeśli najprostsze (4 zegary) to nie ma katastrofy - jest tego masa na rynku Gorzej jeśli masz takie jak ja... to powodzenia życzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.