Treść opublikowana przez LOKO
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pewnie o 19" zahaczy
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
Czekamy nadal...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Shit! Ja się dwa km od domu rozmyśliłem po kilku telefonach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kto był wczoraj na spocie?
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Piękna jest yyyebana
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To brzmi Infiniti - ekskluzywnie przecież Ty sobie Q5 kup i będzie spokój
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i tu mnie masz - to jest Nissssssan... tylko taki bardziej hamerykański
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gadałem z bratem bo jego nie było i szczerze to jakoś bardziej skupiony byłem na tym FX...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike Infiniti zakupione a Jeep zostaje w rodzinie Powiem wam że to Infiniti rzeczywiście robi wrażenie ale dopiero na żywo...jest tak zayyebiście niepraktyczne i piękne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
OK
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jutro Ci się odezwę bo muszę do niego podjechać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Infinity FX czy cuś takiego chce kupić...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie wiem nawet który rok...2,7crDi czy cuś takiego ale na razie nic więcej nie wiem bo jakoś mnie to nie interesiło..jak chcesz to spytam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Liberty jak to brzmi... żart taki A poważnie to chyba na GC skończyły się ładne Jeepy... Znajomy ma czerokiego na handel (z okrągłymi lampami) ale nie wiem nawet za ile...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jeep ma charakter po prostu a Nissan (weź posłuchaj jak to słowo brzmi: NISSSSSSSAN... )
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
Fajny temat Mi w tym roku od trzymania auta w pełnym słońcu wysrał się FIS tak więc taka osłona pomimo że nie uchroni wnętrza przed nagrzaniem to jednak uchroni deskę przed nagrzewaniem bezpośrednio przez słońce. Gadałem z kilkoma gośćmi którzy zajmują się strikte wyświetlaczami "komputerów pokładowych"(np. FIS) i temperatura która występuje wewnątrz deski nagrzanej bezpośrednio padającymi promieniami słonecznymi jest taka jak w dobrze rozgrzanym piekarniku Mnie już życie nauczyło że lepiej wydać te pare zł na może nie najładniejszą osłonę niż później paru stów na nowy FIS
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miałem okazję jeździć podobnym (2.7 TDi) przez prawie pół roku na trasie Ochotnica - Chrzanów/Katowice i sporo na miejscu. Moje zdanie: na asfalcie raczej katastrofa bo to przecież niby terenówka a w terenie... jeszcze większa katastrofa Czyli idealne auto dla Ciebie Coś pośredniego między osobówką a terenówką... ale i tak wolałbym JEEEEEPA ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- Gwoli ścisłości po terrano kolega kupil sobie na docieranie Kia Sportage jakąś starszą za pół darmo a w terenie była o niebo lepsza od terrano
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Malujesz na żółto?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w porę się kapnąłeś ... przeglądnij kilka stron wstecz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Się musiałeś pochwalić...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry z rana
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak na mydelniczkę to całkiem fajnie to wyszło Moja mydelniczka też takie cuda potrafi tyle że jakoś nigdy czasu nie było żeby to tak do końca rozpracować... Urlop? - pewnie po urlopie CS będzie miało "schumacher body" i 1.2 z PII pod machą
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z Jarkiem pogadaj
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Więcej HDRu się nie dało? Meksykańska czerwień?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jasne że można Ja na razie latam z przebiegiem który dostałem gratis do zegarów - prawie 414.000 Pokaż jakie masz te zegary - jeśli najprostsze (4 zegary) to nie ma katastrofy - jest tego masa na rynku Gorzej jeśli masz takie jak ja... to powodzenia życzę