Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spotkania na drodze
Tez tam byłem- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zawias zajeb***y- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zdjęcie "dowodowe" można powiedzieć ale dość drogie... [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 22:19_________________________________________________http://allegro.pl/a4-s4-rs4-b5-recaro-jasne-rarytas-i2058368353.html ktoś chętny? Sam bym takie połknął- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
myslalem kiedys nad takim foto...ale niestety nie wyciągne tyle :polew: :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zestaw spotowy- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja ostatnio głównie bokami odśnieżam... :kox:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak kto woli tak interpretuje :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja tam zapamiętam tylko foto nr 1 Mike słusznie napisał: JEST JEST ZABAWA :kox:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a no można... :gwizdanie:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja się może przejadę ale tylko w niedziele na uroczysty przejazd przez Zakopiec :naughty: Fudusze urlopowe niestety chwilowo się wyczerpały... :wallbash: A szkoda... Pisze się ktos na wyjazd?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale...?? http://otomoto.pl/audi-s4-C19283100.html ale są lepsze więc dlaczego osiadać na laurach... :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czytałeś jak ja widzę idealną B8kę? - gdzieś tam przy zdjęciu mojej przymiarki jest- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-7-tdi-190km-2008r-pelna-fv-23-automat-i2026104641.html a co powiesz na to??- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bardzo możliwe...a wtedy wszystkim kopary opadną Może sie Mike na nowego czterołapa skusi zamiast motoru: http://moto.allegro.pl/mitsubishi-lancer-evo7-promotor-trackday-gsmp-i2045175336.html :naughty:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I się BMWiarze dziwią że mają tką reputację... :polew: Małe OT: widziałem wczoraj w Starym Sączu prawdopodobnie naszego kolegę Czikite! Brak tablicy z tyłu, brak przedniego zderzaka i ziejący po oczach fmic z przodu! Się rzuca w oczy! Modzi chlopak...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
się chlopakom nudzi... :gwizdanie: :polew: :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ebay? Czas Panie czas... Szkoda że wcześniej o tym nie pomyślałem- Spotkania na drodze
31.12.2011 ok. 12:30 granatowe B5 avant SGL xxxxx - Olcza, Zakopane ładnie buczało... slina- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Darecy zrobiłbym tak: buda zrezana na sedana z Twojej + przód z S-lina + wnętrze z Twojej + fotele z RS-a + silnik i napęd z mojej + ładne 18 aluminium i jest lala :kox: :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 09:29_________________________________________________Tak z innej beczki: http://allegro.pl/pavilion-g6-1240sw-i3-2330mw7h-320-4gb-dr-15-6-i2042415481.html - co myślicie? Tylko cena jak dla mnie 2050 opyla się?- [ALL] Fele RH co to
Ja miałem RH skręcane ok. roku i problemu nie było ale to może też od stylu jazdy i dróg zalezy Co do drugiej części wypowiedzi zgadzam się w 100% - ojciec ma mille miglia w B3 już 14 lat i nadal jest ok a zrobiły już pewnie ze 300 tysi w tym czasie- [ALL B5] Szerokość opon 215 czy 225
225- [ALL] Fele RH co to
Kolega Kaczmar jednak dobrze zauważył że nawet RH skręcane i tak są o niebo bardziej solidne od jakichś chińczyków monobloków- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I pasuje aż miło :kox: :polew: Również dzięki za spota Panowie! Siara jak masz jeszcze jakieś foty to wrzucaj! - Spotkania na drodze