Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. Pytanie do tych co eliminowali luzy w pokrętle, a konkretnie do kolegi co robil to za pomocą kleju na gorąco. Trzeba ten klej dać w pokrętło w miejsce gdzie wchodzi trzpień ? Kolego - kaczunio - czy Ty masz luzy na tym pokrętle co linka dałeś czy też wszystko ok ? bo się zastanawiam nad kupnem od nich zestawu.
  2. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie macie namiar na sprawdzonego lakiernika - Warszawa i okolice, ewentualnie coś po drodze Warszawa-Płońsk lub Warszawa - Łomża - Augustów ? Ktoś kto dobrze dobierze lakier, żeby po zamontowaniu zderzaka wszystko ładnie się zgrało z resztą budy.
  3. A ten dotykowy chinol to jak się nazywa i skolko kosztuje ?
  4. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zerknijcie okiem i powiedzcie co jest nie tak z tym miejscem w zderzaku na wysokości soczewki w lampie ?? Koleś wystawił zderzak ze spryskami i w tym miejscu ponoć coś było naprawiane ale nie potrafię go zrozumieć o co kaman i niby te zdjęcie wyżej wszystko wyjaśniają, Może Wy to ogarniecie ? PS. Już chyba czaję. Pod tymi wczęciami jest chyba jakiś drugi plastik z wypustkami i te części powinny na siebie nachodzić. Myślę, że nie będzie problemu to skleić.
  5. A czy zainwestowanie 27tysi (+ten podatek o którym piszecie) to jedyny wydatek ? Kolega mi mówił, że po ponad roku miał dość robienia kilku kółek po osiedlu w poszukiwaniu wolnego miejsca i zdecydował się na zakup miejsca podziemnego. Niestety ogarnęło go zdziwko gdy dowiedział się, że po kupnie doliczą mu metraż i wzrośnie mu czynsz i to znacznie.
  6. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W dziale Sprzedam jest ogłoszenie forumowicza, że przerabia.
  7. No to pierwsze co to ja bym się do niego dobrał i wpierw właśnie te styki sprawdził.
  8. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie qwerty a Gwerty Moje lampy wczoraj do niego właśnie pojechały na przeróbkę
  9. Otwórz maskę. Przy lampie z prawej strony (strona pasażera) jak dobrze kojarzę jest żółty wtyk/czujnik. Odepnij akumulator. Wyjmij wtyczkę z czujnika, psiknij specyfikiem o nazwie Kontakt. Wepnij, podepnij aku, skasuj błąd i zobacz czy znów się zapali AirBag. Jak się zapali to ponów procedurę ale dodatkowo styki pilnikiem delikatnie muśnij. U mnie te styki zaśniedziały i nie łączyły prawidłowo. Tylko się zastanawiam czy ten błąd, a raczej czujnik G180 to jest właśnie ten przy lampie. Musiałbyś sprawdzić w googlu. Bo ja ręki nie dam sobie uciąć. Ja za pierwszym razem namierzyłem, ze to właśnie ten i jak drugi raz mi się AirBag zaświecił to w ciemno poprawiłem znów styki i od 3 lat (odpukać) spokój.
  10. Dużo z tym roboty i wkładu $$ ??
  11. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile może kosztować pomalowanie zderzaka przedniego ?
  12. Z tego co mi szwagierka mówiła (mieszka już kilka lat w Niemczech) to Niemcy już dawno otworzyli oczy tylko rząd niemiecki tłamsi szybko wszelkie negatywne opinie o tych ciapatych. Ponoć jakiekolwiek filmiki ukazujące ich w negatywnym świetle są szybko usuwane z wszelkich portali. Ale teraz widać coś się zmienia. Może pójdą po rozum do głowy i przynajmniej ograniczą dalszy napływ bo pozbyć się tych co już są będzie im trudno.
  13. Faktycznie
  14. Najlepiej wpierw podpiąć komputer i zobaczyć która poducha/czujnik zgłasza problem.
  15. A przepraszam, a na tych ulicach i placach podczas zabawy sylwestrowej to bawiły się same kobiety ? a gdzie dzielni mężczyźni ?? !!
  16. Faktycznie auto kozackie gdyby jeszcze było quattro to normalnie torcik z wisienką
  17. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ten Lite zczyta numer modułu BT ? Bo okazało się, że mam mikrofon w plastiku na podsufitce to z chęcią zmieniłbym moduł i cieszyłbym się rozmowami przez BT
  18. Nie klemy akumulatora ! Chodzi mi o wtyk do czujnika od poduszki powietrznej. W B6 znajduje się pod maską przy lampie. Tam styki mi zaśniedziały i pojawiał się niemal identyczny błąd jak u Ciebie. Podejrzewam, że w B7 czujnik znajduje się w tym samym miejscu.
  19. Dzięki kolego utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem wstrzymując się jeszcze ze zmianą auta !
  20. Mi kiedyś 2 razy zaśniedziały złącza we wtyczce pod maską. Odpiąłem akumulator, wypiąłem wtyk, psiknąłem Kontaktem, dodatkowo delikatnie pilnikiem musnąłem i od dłuższego czasu spokój.
  21. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz to wiem że więcej wciągnie ropy tylko ogólnie jak zrobiłem wiosną program to zauważyłem większe spalanie o ok 0.5l gdzie większość osób po zwiększeniu mocy pisało, że spalanie spadło hehe A jak już mi tak dobrze wyjaśniacie moje wątpliwości to zerknęlibyście przynajmniej na logi dotyczące pompek czy wszystko z nimi ok ? Tu dałem logi -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/343707-prosba-o-rzucenie-fachowym-okiem-na-logi/ Bo czasami potrafi nieźle zakurzyć po dodaniu gazu i tak dodatkowo większe spalanie jeszcze skojarzyłem z tym, że może pompki leją. Ale się nie znam.
  22. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy z tym nie trzymaniem i leceniem synchro na + może się wiązać większe spalanie ?
  23. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam program. A czemu pytasz ?
  24. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A według Was u mnie potrzeba robić korektę ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/e0791ef94a789feb A to u mnie wydaje się być OK
  25. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jego złe ustawienie na co wpływa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.