Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co to jest to synchro ? Dałem logi do Diagnostyka i ktoś się wypowiedział, że p-podobnie synchro mam do korekty. Ale co to jest ?
  2. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem odpięty aku przez ok 3h i nie musiałem wpisywać kodu.
  3. Zapomniałem w sumie dodać, ze auto jest jakiś czas po chipie i turbo hybryda. Program robiony u Spanky'ego. To może stąd takie wrażenie zbyt silnego dołu ? A co chodzi z tym synchro ? Rozumiem, że skoro nikt nic więcej nie ma do dodania to wszystko OK ??
  4. Wkleję wykres po zmianie turbo i programie u Spanky'iego:
  5. Witam. Proszę o analizę logów. Grupy normalnie 000 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/3867ce9ac3b1050f 001 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/ca7c9be15adb4c9a 003 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/a5eaf1a970854797 004 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/e0791ef94a789feb 007 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/8dd95e0bd4972d98 013 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/4416175c45ebfc28 018 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/a32982a58013f397 023 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/6fe299e23144955f Grupy statycznie 000 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/6a351f03c5060125 003 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/6b1a0445e6bff475 011 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/7e34cc8c6d8b5597 Grupy dynamicznie 000 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/66377b76e6469dac 001 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/bc0b38e23ed7c167 003 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/b1a6a26838f72baf 004 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/8238170c55204be0 008 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/3e4db425b88e4307 010 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/2b2289913086a063 011 -> http://www.fotosik.pl/zdjecie/f200d8430cdb9e62
  6. Na ryby czasami biorę turystyczny piecyk gazowy. Niby namiot jest przewiewny ale wolałem dmuchać na zimne i zakupiłem czujnik - Kidde 5DCO . Teraz ceny spadły poniżej 100zł i uważam, że warto tyle zainwestować bo w końcu chodzi o nasze zdrowie/życie.
  7. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A czy w przypadku zabrania dowodu przy kontroli jest dodatkowo mandat ? No i czy po dowód po wyeliminowaniu "usterki" muszę się zgłosić gdzie ? w rejon gdzie mi go zabrali czy odsyłają go tam gdzie jestem zameldowany ?
  8. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A przepraszam, przecież to forum gdzie jak nie rezasz zgodnie ze sztuką to nie ma co tu szukać Ehhh panowie, muszę mieć do momentu aż znajdę ori zderzak w kolorze auta coś co imituje spryski bo inaczej przy pierwszej kontroli dowód poleci, stąd pomysł z tym dorobieniem innych. Bawcie się dobrze dzisiejszej nocy Aha dla mnie audi to nie jest perełka którą miałbym trzymać pod kołderką i ją głaskać !! To samochód który ma spełniać swoje zadanie. Mam inne hobby w które inwestuję. Także nie mierzcie innych swoją miarą audimaniaków i nie wrzucajcie ich do "gorszego sortu" jak PIS
  9. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/a4-b6-zderzak-przod-lz5l-pod-ksenon-kompletny-i5884866507.html To chyba nawet mój kolor. Wysłałem zapytanie o lepsze foty bo z tej jednej wygląda na dość "zmęczony" życiem ten zderzak. Nie chcę w innym kolorze bo nie chcę inwestować w auto za mocno w dodatki bo przy sprzedaży tego nie odzyskam. Niedaleko mnie koleś w B5 ma wmontowane dysze od Alfy takie malutkie i powiem szczerze wygląda to przyzwoicie, a z pewnością kosztowo dużo taniej.
  10. Czas odświeżyć trochę temat Auto cały czas mam i użytkuję. Cały czas podtrzymuję to co napisałem wyżej a pro po niektórych komentarzy - w ogóle nie zauważam żeby ten niebieski środek mi wadził i kuł w oczy Czy potrzebuję czegoś więcej w tym aucie po 5 latach użytkowania ? nie specjalnie. Jedyne co to teraz będę przerabiał lampy na bixenony. Auto tak jak pisałem w 1ym poście było kupione z zamiarem pewnego wożenia mojego dupska z punktu A do punktu B i idealnie się wywiązuje z powierzonego zadania mam inne hobby, w które pakuję kasę także auto to ... auto a nie perełka do dmuchania i chuchania Na wiosnę wymieniłem turbo (hybryda od DEVa), a Spanky dokończył dzieła i wyszło z tego 170KM i 350Nm Wyszłoby więcej ale dwumas zaczął telepać budą. Także jak odłożę na dwumas to będzie korekta programu PS. Przymierzałem się w tym roku do zmiany na większe kombi w mocnej benzynie ale po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jeszcze nie teraz. Nic tylko lać ropę i cieszyć się dalej bezproblemową jazdą
  11. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A to muszę w takim razie zajrzeć do naklejki. Co nie zmienia faktu, że mało ogólnie zderzaków ze spryskami jest na rynku.
  12. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy ciężko jest dorwać przedni zderzak ze spryskami w kolorze granatowym ? Od kilku tygodni co jakiś czas obserwuję All i OLX i d..a nic nie ma. Będę przerabiał lampy na bixy i chcę/muszę mieć spryski. Powiem szczerze, że zaczynam wątpić w sukces znalezienia takiego zderzaka i chyba zamontuję czasowo spryski od BMW E39 (co wyjdzie dużo taniej niż kupować zderzak w innym kolorze i go dawać do przemalowania).
  13. Oooo to jest to Dzięki za namiar.
  14. Opłatkami ? Jabłka miały być
  15. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile według Was może ważyć felga 17" np model Avus ?
  16. A nie wiem jak się ceni ja byłem raz na wymianie rozrządu i poduch pod silnikiem i uważam, że portfela mi mocno nie opróżnił Karol, tel: 669 950 109 Raszyn, ul.Wysoka 7
  17. Widzę, ze jesteś z Piaseczna, a to już nie daleko do Raszyna. Podjedź do Karola. Sporo aut z forum tam jeździ do poprawek mechanicznych. Zajrzy swoim fachowy okiem i może szybko wyeliminuje problem.
  18. Ja również jestem chętny
  19. marec-ki odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Straszne rozbieżności jak patrzę po Waszych wynikach. U mnie na serii AWX, koło 17stka do 90km/h ustanowiłem rekord bo 5.1l/100km. W trasie średnio do 110km/h było ok 6l/100km, na autostradzie do 140km/h wskakiwało na 6.5l/100km Po programie na 170KM spalanie wzrosło. Teraz na autostradzie przy 140-150km/h spalanie pokazuje 7l/100km, przy prędkości do 110km/h spada nieznacznie na 6.6l. W mieście nie sprawdzam bo jeżdżę bardzo mało, głównie trasa. A niby po programie, spalanie większości osób spada
  20. To może faktycznie u Ciebie nie jest jeszcze na tyle rozwalone aby można było jednoznacznie wskazać, które to. U mnie w sumie jak tylko usłyszałem szum to wiedziałem z której strony i czy przód czy tył. No ale inna sprawa, że ponoć mam dobry słuch i wychwytuję to czego inni nie
  21. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema. Panowie macie jakiś namiar do Domin79 ?
  22. Czy ktoś z Was próbował montować spryski ale nieoryginalne ? Kilka bloków ode mnie widziałem w B5 zamontowane jak się nie mylę spryski od BMW E39. Muszę przyznać, że nie wygląda to najgorzej. Z budowy dysz wynika, że montaż będzie łatwy i przede wszystkim sporo tańszy niż ORI B6.
  23. marec-ki odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Jeżeli spoty są jeszcze w Arkadii to podjadę na SPOTa to się podpytam chłopaków co i jak.
  24. Koledzy, ta rura za EGR - ta taka dość gruba od strony szyby. Zauważyłem, że luźno przylega do EGRa. Okazało się, że mam pękniętą tą metalową część która spina (ściska)/dociska rurę do EGRa (nie wiem jak to fachowo nazwać). Czy to występuje jako osobna część do kupna czy co gorsza w zestawie z EGRem bądź tą rurą ? Jeżeli osobna część to może znacie oznaczenie aby w ASO łatwo znaleźli. Z góry dzięki.
  25. Potwierdzam bo zrobiłem ten błąd !! Tą poduchę bez czujnika kupiłem u TOM77 - ponoć miała być najlepsza z dostępnych zamienników, a drgania po jej zamontowaniu wk..ją mnie prze okrutnie !! W 2016 wymieniam ją na ORI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.