Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to 320zł w Wawie to pewnie cena niewygórowana, aczkolwiek kolega za wymianę w mercedesie wszystkich nawet miedzianych zapłacił 400zł
  2. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile według Was powinna kosztować wymiana elastycznych przewodów hamulcowych + wymiana płynu ?
  3. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A może znasz numer tej klamry która spina ów kolanko z EGRem ? Ktoś mi tu kiedyś podawał. Kupiłem i to nie było to. Klamra owszem taka sama ale za mała.
  4. Dlatego ja już dorwałem zderzak ze spryskami lakiernik maźnie pod kolor auta i można montować.
  5. Jak ktoś jest "myślącym" kierowcą to wiedząc, że ma załadowany kufer czy tylną kanapę obniży ręcznie za pomocą pokrętła światła. I tu nie ważne czy ma zwykłe żarówki czy przerobione soczewki z ksenonami. Z tego co niektórzy piszą wynika, że ten kto przerobił na ksenony, a nie ma samopoziomowania to szkodnik na drogach ! Tak samo trzeba myśleć mając zwykle żarówki jak i dorezane ksenony !! Co do spryskiwaczy to w USA nie ma tego wymogu z tego co kojarzę i jakoś z tym żyją. w UE wprowadzili to ale tu dużo rzeczy wprowadzają co niby mają poprawiać komfort i bezpieczeństwo, a tak na prawdę to sporo rzeczy wymyślają z nudów, żeby było widać że pracują - jak np. ważna kwestia ile wody masz zużyć żeby spłukać swoje g...o w klozecie Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi byleby z umiarem i myśleniem.
  6. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A dobra już znalazłem na forum info
  7. Alkoholowy smakosz czy też guściarz nie jestem ale... Piwa to głównie regionalne Wino baaardzo rzadko (półsłodkie lub półwytrawne, Chile, Australia) Z mocniejszych alkoholi to przerzuciłem się na wyroby domowej roboty i bardzo sobie chwalę. Zero kaca ani innych nieprzyjemnych objawów A jeżeli mam już coś kupić w sklepie to wódeczka na ziemniakach np. Luksusowa. Ostatnio piłem Ja Baczewski ale d..y nie urywa. Jeszcze mi polecono Palace. Co do whisky. Samej nie jestem w stanie wypić. Widać nie mam szlacheckiego podniebienia Dlatego popełniam profanację i pijam z colą lub spritem
  8. marec-ki odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Panowie mam problem z jedną lampą. Wsiadam, odpalam auto, załączam światła i po 5-7 sekundach lewy żarnik gaśnie. Zgaszę światła, zapalę ponownie i świeci cały czas. Gdzie szukać problemu ? Początkowo ponowne włączanie świateł nie było irytujące teraz już mnie to wkurza.
  9. No i narobił apetytu
  10. Nic się nie stało ...
  11. Ja już dawno wyłączyłem bo myszka prawie w TV poleciała Z braku alko żona polała mi swoje Martini i jakoś się wyciszam
  12. Jak dzieci we mgle
  13. Chorwacja - drużyna demolka !!
  14. No właśnie widać
  15. Chorwaci mają szybsze buty
  16. Trzeba to sobie powiedzieć wprost ... totalna amatorka !! Nic nie myślą. Skrzydła stoją nieużywane. Na siłę próbują środkiem :/
  17. Dobrze napisane Sam jestem tu "słoikiem" ale przez właśnie tych w/w warszawiaków chcemy z żoną wyprowadzić się za miasto i mieć święty spokój.
  18. Trochę po Polsce służbowo pojeździłem i zdecydowanie polecam 3miasto. W Warszawie jak ktoś wyżej napisał jeden wielki wyścig szczurów i z każdym rokiem mam coraz bardziej dość tego miasta. Co do zarobków to jest loteria i duże rozbieżności. Toruń ... chyba szybko by mi się znudził gdybym miał tam mieszkać na stałe. Często tam bywałem i tak jak Jedrex napisał stare miasto tętni życiem cały czas i to jest super. Może tanio dobrze zjeść i się napić Ale poza starym miastem to chyba nie bardzo tam z atrakcjami no i z pracą słabo tak mi przynajmniej mówią znajomi z roboty.
  19. Panowie, "przeleciałem" z grubsza cały temat i nie znalazłem aby ktokolwiek próbował malować tym plastiki wnętrza. Na przykład te elementy boczków drzwi albo słupek środkowy. Jak myślicie zda to egzamin ? Skoro malujecie tym felgi, całe auta i myjecie Karcherem i to się trzyma to powinno zdać egzamin wewnątrz.
  20. Dziś rano odebrałem list z układem kolegi Damiana, także po strachu hehe PS. Taka mała rada ode mnie. Jak będziesz to wysyłać innym to owiń/osłoń ten układ kawałkiem kartonu. W moim układzie piny są powyginane. Zapewne pan/pani na poczcie przyłożyła się do odbicia stempla na kopercie Mam tylko nadzieję, że to tylko piny, które poprostuję i nic więcej nie będzie uszkodzone
  21. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znalazłem temat -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229708-wymiana-oswietlenia-zewnetrznego-wewnetrznego-na-led/
  22. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest gdzieś temat a pro po wymiany żarówek wnętrza na ledowe ? W sobotę idę do sklepu po żarówki LED do oświetlenia tablicy i pomyślałem, że od razu wymieniłbym na LEDy w wewnętrznych lampach podsufitki tylko cholercia nie znam oznaczeń tych żarówek.
  23. Mi napisał, że ma sesję i niby wczoraj miał wysłać. Ja czekam do piątku maksymalnie na paczkę...
  24. Hmmm jest sens wymieniać B6 na B7 ? To lepiej od razu B8 Tak przynajmniej ja bym zrobił
  25. Na co zmieniasz ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.