Treść opublikowana przez marec-ki
-
B6 DIVISION
No to 320zł w Wawie to pewnie cena niewygórowana, aczkolwiek kolega za wymianę w mercedesie wszystkich nawet miedzianych zapłacił 400zł
-
B6 DIVISION
Panowie ile według Was powinna kosztować wymiana elastycznych przewodów hamulcowych + wymiana płynu ?
-
B6 DIVISION
A może znasz numer tej klamry która spina ów kolanko z EGRem ? Ktoś mi tu kiedyś podawał. Kupiłem i to nie było to. Klamra owszem taka sama ale za mała.
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Dlatego ja już dorwałem zderzak ze spryskami lakiernik maźnie pod kolor auta i można montować.
-
Xenon a spryskiwacze i poziomowanie
Jak ktoś jest "myślącym" kierowcą to wiedząc, że ma załadowany kufer czy tylną kanapę obniży ręcznie za pomocą pokrętła światła. I tu nie ważne czy ma zwykłe żarówki czy przerobione soczewki z ksenonami. Z tego co niektórzy piszą wynika, że ten kto przerobił na ksenony, a nie ma samopoziomowania to szkodnik na drogach ! Tak samo trzeba myśleć mając zwykle żarówki jak i dorezane ksenony !! Co do spryskiwaczy to w USA nie ma tego wymogu z tego co kojarzę i jakoś z tym żyją. w UE wprowadzili to ale tu dużo rzeczy wprowadzają co niby mają poprawiać komfort i bezpieczeństwo, a tak na prawdę to sporo rzeczy wymyślają z nudów, żeby było widać że pracują - jak np. ważna kwestia ile wody masz zużyć żeby spłukać swoje g...o w klozecie Ja wychodzę z założenia, że wszystko jest dla ludzi byleby z umiarem i myśleniem.
-
B6 DIVISION
A dobra już znalazłem na forum info
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Alkoholowy smakosz czy też guściarz nie jestem ale... Piwa to głównie regionalne Wino baaardzo rzadko (półsłodkie lub półwytrawne, Chile, Australia) Z mocniejszych alkoholi to przerzuciłem się na wyroby domowej roboty i bardzo sobie chwalę. Zero kaca ani innych nieprzyjemnych objawów A jeżeli mam już coś kupić w sklepie to wódeczka na ziemniakach np. Luksusowa. Ostatnio piłem Ja Baczewski ale d..y nie urywa. Jeszcze mi polecono Palace. Co do whisky. Samej nie jestem w stanie wypić. Widać nie mam szlacheckiego podniebienia Dlatego popełniam profanację i pijam z colą lub spritem
-
Bixenon Xenon od A do Z
Panowie mam problem z jedną lampą. Wsiadam, odpalam auto, załączam światła i po 5-7 sekundach lewy żarnik gaśnie. Zgaszę światła, zapalę ponownie i świeci cały czas. Gdzie szukać problemu ? Początkowo ponowne włączanie świateł nie było irytujące teraz już mnie to wkurza.
-
Jakie miasto w PL do zycia
No i narobił apetytu
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Nic się nie stało ...
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Ja już dawno wyłączyłem bo myszka prawie w TV poleciała Z braku alko żona polała mi swoje Martini i jakoś się wyciszam
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Jak dzieci we mgle
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Chorwacja - drużyna demolka !!
-
Piłka ręczna - mężczyzn
No właśnie widać
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Chorwaci mają szybsze buty
-
Piłka ręczna - mężczyzn
Trzeba to sobie powiedzieć wprost ... totalna amatorka !! Nic nie myślą. Skrzydła stoją nieużywane. Na siłę próbują środkiem :/
-
Jakie miasto w PL do zycia
Dobrze napisane Sam jestem tu "słoikiem" ale przez właśnie tych w/w warszawiaków chcemy z żoną wyprowadzić się za miasto i mieć święty spokój.
-
Jakie miasto w PL do zycia
Trochę po Polsce służbowo pojeździłem i zdecydowanie polecam 3miasto. W Warszawie jak ktoś wyżej napisał jeden wielki wyścig szczurów i z każdym rokiem mam coraz bardziej dość tego miasta. Co do zarobków to jest loteria i duże rozbieżności. Toruń ... chyba szybko by mi się znudził gdybym miał tam mieszkać na stałe. Często tam bywałem i tak jak Jedrex napisał stare miasto tętni życiem cały czas i to jest super. Może tanio dobrze zjeść i się napić Ale poza starym miastem to chyba nie bardzo tam z atrakcjami no i z pracą słabo tak mi przynajmniej mówią znajomi z roboty.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Panowie, "przeleciałem" z grubsza cały temat i nie znalazłem aby ktokolwiek próbował malować tym plastiki wnętrza. Na przykład te elementy boczków drzwi albo słupek środkowy. Jak myślicie zda to egzamin ? Skoro malujecie tym felgi, całe auta i myjecie Karcherem i to się trzyma to powinno zdać egzamin wewnątrz.
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Dziś rano odebrałem list z układem kolegi Damiana, także po strachu hehe PS. Taka mała rada ode mnie. Jak będziesz to wysyłać innym to owiń/osłoń ten układ kawałkiem kartonu. W moim układzie piny są powyginane. Zapewne pan/pani na poczcie przyłożyła się do odbicia stempla na kopercie Mam tylko nadzieję, że to tylko piny, które poprostuję i nic więcej nie będzie uszkodzone
-
B6 DIVISION
Znalazłem temat -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229708-wymiana-oswietlenia-zewnetrznego-wewnetrznego-na-led/
-
B6 DIVISION
Panowie jest gdzieś temat a pro po wymiany żarówek wnętrza na ledowe ? W sobotę idę do sklepu po żarówki LED do oświetlenia tablicy i pomyślałem, że od razu wymieniłbym na LEDy w wewnętrznych lampach podsufitki tylko cholercia nie znam oznaczeń tych żarówek.
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Mi napisał, że ma sesję i niby wczoraj miał wysłać. Ja czekam do piątku maksymalnie na paczkę...
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Hmmm jest sens wymieniać B6 na B7 ? To lepiej od razu B8 Tak przynajmniej ja bym zrobił
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Na co zmieniasz ??