Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. Witajcie. Mój sąsiad - ex policjant - znów zaczyna nadużywać alkoholu i sprawiać problemy. Kto (jaki organ bo chyba nie ZUS) przydziela policjantom renty ? Może sk...synka z tej strony bym załatwił. Jakiś donos żeby go skontrolowali i zobaczyli na własne oczy że to alkoholik i żeby odebrali mu rentę ??
  2. Panowie jaki wkrętak z grzechotką i zestawem bitów byście polecili ? Cena 200 +/- 50zł. Nie zależy mi na dużej ilości bitów w zestawie. Raczej podstawowe krzyżaki, płaskie + przedłużka. Z góry dzięki
  3. Kupić to jedno ale potem jeszcze to utrzymać. Ja pod koniec studiów miałem Skodę Felicję w gazie. Auto super bo bardzo tanie w eksploatacji i sporo rzeczy można zrobić samemu pod blokiem. Są egzemplarze jak na Felicję nieźle wyposażone. Nie od razu trzeba się pchać w auto z segmentu bardziej prestiżowego. I szczerze powiem to mając te 5000zł to zamiast szukać zadbanego A4 B5 wolalbym poświęcić ten czas na zadbaną 80tkę !!
  4. Czy ja wiem czy mniej szrotów ? Może wiekowo będzie lepiej ale ... Polacy nie dlatego kupują stare auta bo je lubią ale dlatego, że ich nie stać na nowsze. A te przepisy spowodują, że handlarze będą sprowadzać auta młode, z małymi silnikami ale składane z 2 innych, żeby Polaka było stać.
  5. marec-ki odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak ja Wam zazdroszczę takich "problemów" z przybieraniem masy u mnie tydzień bez diety ryżowo kurczakowej i już 1-2kg na minusie :/
  6. Kolo parkuje przy moim bloku. Wcześniej miał Passata z napisem mniej więcej " 1 000 000 km, musi dymić"
  7. Temat wałkowany nie raz. Ja od niecałego roku jeżdżę na przerobionych lampach przez Gwertego. Moje zdanie jest takie. Jak ktoś ma dobrze przerobione lampy i jest osobą myślącą to nie widzę w tym nic złego. A co ma myślenie do takiej jazdy ? - od razu po zamontowaniu lamp pojechałem na stację ustawić światła (pan diagnosta na dzień dobry powiedział, że ustawić ustawi ale przeglądu nie podbije bo brakuje sprysków i dodał że już dawno nie widziałem ksenonów z tak ładną granicą światło cienia, także Gwerty widać zna się na rzeczy) - jeżeli mam zapakowany samochód to nie czekam aż z naprzeciwka zaczną mi mrugać tylko od razu obniżam pokrętłem soczewki w lampach. Także poza tymi co przerabiają na chinolach byle jak, byle tanio byle świeciło na niebiesko to wielokrotnie spotykam kierowców którzy jeżdżą na standardowych lampach gdzie jedna świeci ok a druga prosto w oczy kierowcy z naprzeciwka. Albo jadą zapakowani na full i nawet nie wiedzą, że można obniżyć to !!
  8. "Małe eksperymenty ze szczęściem" - całkiem sympatyczna lektura
  9. Ja mam i jestem zadowolony. Zawiozłem matuli przed świętami, żeby szybciej i łatwiej się uporała z oknami i zażyczyła sobie na prezent Karchera. Teściowa podobnie. Także 3 osoby w rodzinie sa mega zadowolone. Mycie jest dużo szybsze i łatwiejsze. Smugi zostają mi jedynie przy ramie okna, ale wtedy chwila moment przecieram ręcznikiem i jest gicior. Dla mnie największe plusy to: - oszczędność czasu - łatwość stosowania
  10. Wędkarstwo jest popularne ale co raz częściej żeby przyciągnąć klienta trzeba mieć spory asortyment a to się wiąże z dużą powierzchnią lokalową. Wielu moich znajomych i ja również omijamy małe klitki gdzie mają podstawowe rzeczy wędkarskie. Wiele osób specjalizuje się teraz w konkretnej metodzie wędkarskiej więc musiałbyś się zdecydować co dokładnie chcesz oferować. No i przede wszystkim znać się na tym !! Jeżeli miałbyś się decydować na akcesoria wędkarskie to z moich obserwacji wynika, że bardzo mocno rozwija się karpiowanie ... tylko chyba nie koniecznie w Twoich okolicach :/
  11. U mnie przy InterPacku podobnie, szum jest porównywalny z tym jaki wydaje box Thule. Tak przynajmniej twierdzi kolega, który ze mną jeździł, a który to kilka razy brał z wypożyczalni box Thule. Trzeba sobie zadać jedno, za***iście ważne pytanie hehe jak to sugeruje Pablo. Do czego będę wykorzystywał box i jak często będe go musiał zdejmować. Ja swój zakładam na wiosnę i do zimy go nie ruszam. Więc dla mnie poświęcenie w roku 30 minut na montaż i demontaż to żadna strata. O ile belki Aguri miałem od samego początku wypatrzone i byłem na nie zdecydowany o tyle wahałem się między boxem IP i Thule i po roku nie żałuję bo tysiak został w kieszeni i jestem zadowolony z IP.
  12. Ja od roku jeżdżę z trumną na dachu tylko BOX ze względu na budżet wybrałem InterPack i sobie chwalę. Co do belek to popatrz na produkty polskiej firmy AGURI. Ponad 2x tańsze niż te co w linku i w mojej ocenie ładniejsze. Są dedykowane pod konkretny model auta i przez to idealnie dopasowane i nic nie wystaje poza relingi. Jednym słowem "dyskretne"
  13. Dzięki chłopaki !
  14. Kiedyś, kiedyś był na forum człowiek, który oferował zrobienie rysunku ze zdjęcia. Skorzystałem z jego usługi i byłem zadowolony ale potem zniknął ów artysta. Teraz potrzebowałbym skorzystać z podobnej usługi. Czy mamy na forum takową osobę co może podjąć się zrobienia rysunku z fotki ? Może znacie prywatnie taką osobę ?
  15. Coś dla ludzi z IT, polecam "Sztuka podstępu" Mitnick'a. Opis z Heliona: No i co ciekawe nigdy nie użył ani jednego programu hakerskiego do złamania hasła. Jak sam mówi - łamał ludzi, a nie hasła
  16. W którym miejscu jest ta linia ? na dole czy na górze. Może masz wstawiony nagłówek lub stopkę, a w widoku dokumentu masz to ukryte.
  17. Niech Lewy i Milik patrzą i się ucza jak się strzela !!
  18. 3 tysie ... no to nie ma jeszcze tragedii. Trzeba będzie się wziąć za to bo te tapety średnio mi się widzą. Dzięki za info.
  19. marec-ki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    W weekend był artykuł na wp.pl, że PIS prawdopodobnie obniży znacząco tą akcyzę za silniki powyżej2 litrów, także warto poczekać.
  20. Panowie. Ile w Warszawie może kosztować odświeżenie ścian i sufitów w mieszkaniu. Konkretnie to chodzi mi o położenie gładzi, żeby te ściany jakoś wyglądały. Poprzedni właściciele lubowali się w tapetach i obecnie dwa pokoje + przedpokój mam w tapecie. Zerwałbym to sam ale do wyrównania ścian potrzebuję fachowca. Ile według Was taka usługa stoi ? i czy macie kogoś poleconego do takiej robótki ?
  21. A czy ktoś miał do czynienia ze Skodą SuperB 4x4 rocznikowo 2009-2011 ? Tam chyba nie ma jeszcze tego Haldexa 5 tylko 4 podejrzewam.
  22. Panowie szukam opinii osób które użytkowały auta z takim rodzajem napędu o podzielenie się wrażeniami. Czy ten napęd jest coś wart ? Kiedyś użytkownik Subaru powiedział mi, że 4x4 dołączany z automatu to ściema i jako przykład podał sytuację, że jadę autem i wpadam w kałużę czy ostrzejszy zakręt i zanim komputer zatrybi że trzeba/warto podpiąć tylną oś to może być już za późno. Co Wy o tym sądzicie ??
  23. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Między Sachsem a Kayabą różnica znikoma, raptem max 10zł. Bilsten już zauważalnie droższy tylko czy również zauważalnie lepszy ?
  24. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, szybkie pytanie. Amortyzatory na tył jakie lepiej: Kayaba czy Sachs ?
  25. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja użytkuję Vredstein Ultrac Cento. Ogólnie opona niezła jak na swoją cenę ale potwierdziło się to co pisali ludzie w komentarzach - głośna. Teraz po zmianie z zimowych na letnie zauważa się lekko zwiększony hałas wewnątrz auta. No i zauważyłem jeszcze jeden minus. Jechałem kiedyś drogą gorszej jakości z koleinami, w których stała woda, bo akurat padało. Auto po wjechaniu w tą koleinę dosłownie popłynęło i całe szczęście na pobocze i udało się złapać powierzchnię i cało z tego wyjść. Być może inny typ opony (nacięcia) poradziłby sobie lepiej w tej sytuacji. Mimo wszystko drugi raz zakupię opony tej marki, tylko z innym typem bieżnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.