Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. marec-ki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pytanie. Czy uszkodzona pompa vaccum (zauważyłem wyciek) może mieć wpływ na: - większe spalanie ? zdjąłem box z dachu i mimo spokojnej jazdy (100-110km/h) spalanie spadło nieznacznie i średnio wynosi 6.5l/100km. W maju przy prędkości 90-100km/h z boxem i autem napakowanym na full miałem 6.1l/100km - przyspieszenie ? 4 lata temu robiłem chipa na 170KM. We wrześniu przewiozłem kolegę co ma A4 coś ok 130km i mówi że według niego moja A4 nie idzie szybciej niż jego.
  2. Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak się chodziło na targi dom/mieszkanie to banki dawały niezłe oprocentowanie. Może warto się przejść.
  3. Panowie jaką tarczę 125 do cięcia betonu zbrojonego polecicie ?
  4. Damian skoro ten Karcher daje radę to chyba nie będę więcej szukał. Znalazłem fajny sklep myjki.com i mają niezłe promo do jutra i w przedziale 400-600zł jest kilka propozycji. Dziękować.
  5. Daniel za drogo ! Maniek jaki model ? bo patrzę Vipery to od 700zł do kilku tysięcy. Ja potrzebuję odkurzacz nie do celów zarobkowych, a do użytku osobistego.
  6. Witajcie. Możecie polecić jakiś odkurzacz przemysłowy który przetrwa zbliżający się remont i wykończeniówkę w domu (pył z gipsu, wióry z drewna itp) i nada się do późniejszego sprzątania "cięższych" brudów garażowych (błoto, woda, piach) ?? Kwota wstępnie 400-600zł. Jak uważacie, że WARTO dołożyć to ok ale max za urządzenie 800zł Wstępnie na oku mam Karcher WD 5 Premium. Z góry dziękować za rady i propozycje.
  7. Mucias Gracias. W weekend wymontuję i wysyłam.
  8. Czy ktoś na forum zajmuje się naprawą przetwornic ? Ewentualnie możecie polecić kogoś u kogo to robiliście ? Mam problem z przetwornicami które montował Qwerty a on sam nie poczuwa się do odpowiedzialności.
  9. Mi zrobili wycenę dachówki cementowej vs blacha płaska Rukki z jakąś tam powłoką na P, trwałość 100 lat. Dachówka wyszła tylko 1000zł drożej ale ... o ile blacha płaska mi również podoba się mega bo dom nie wygląda na "przyciśnięty" jak przy dachówkach to chyba przekona mnie argument wytrzymałości na wiatr. W przypadku dachówki jeżeli coś zerwie to parę sztuk. W przypadku blachy jak już znajdzie słaby punkt to może cały dach polecieć, a pogoda w Polsce robi się niespodziewana i mocne wichury są co raz częstsze.
  10. Yhym czyli tam gdzie słupki to głębiej. A same słupki jak głęboko w betonie były ? W necie wyczytałem że 25cm wystarczy.
  11. Panowie pytanie o ogrodzenie klasyczne z siatki. Będę miał do zrobienia 40m. Czytam, że fundament powinno się robić do głębokości przemarzania, czyli w mazowieckim ok 100cm. Trochę mnie przeraża ilość betonu potrzebna do tego. Czy mogę zrobić np. tak. że w punktach gdzie będą słupki to tam dać głębiej powiedzmy 80cm a na odcinku między słupkami 30cm w głąb ? Ma to sens ? Może macie własne pomysły i propozycje ?
  12. W idealnym momencie :)
  13. Jak ja Wam zazdroszczę Panowie czy taczka z blachy 1mm nada się na drobne prace budowlano/ogrodnicze ? czy też szukać grubszej ?
  14. I właśnie dlatego nie zdecyduję się na jego usługi Nie no bez mojego zatwierdzenia zasadności przyjazdu miałby się nie pokazywać.
  15. A Dziennik wymaga wpisu kierownika przy jakich etapach ? Hydrualika, elektryka, dach, tynki ?
  16. OK. Ja się zdecydowałem na Silkę. Panowie pytanie. Czy według Was koszt 300zł za każdą wizytę kierownika na budowie to dużo ? Wstępnie do stanu zero policzyliśmy z nim że będzie 4-5 razy. Potem wiadomo ściany parteru to liczę jeden raz. potem strop to liczę max 2, ściany poddasza raz i więźba raz. Czyli łącznie stan surowy otwarty zamknąłby się w max 10 wizytach. Potem przy następnych etapach pracy kiedy warto wołać kierownika budowy ?
  17. Tomek, z czego będziesz wznosił ściany ?
  18. Nie polegaj na wykonawcy tylko na kierowniku budowy (o ile jest porządny i nie powiązany z ekipą) bo to on odpowiada za to w największym stopniu. Wykonawca to wiadomo że raz dwa będzie chciał zrobić, zgarnąć kasę i fajrant.
  19. Nie za szybko to murowanie ? Z tego co się dowiedziałem tydzień to bezpieczne minimum przed murowaniem ścian fundamentowych.
  20. Tomek, zazdraszczam ja dopiero w przyszłym tygodniu dostanę odpowiedź od ekipy czy podejmą się w tym roku zrobienia stanu zero. Byłoby mi na rękę to zrobić bo wtedy podziałam coś w drugiej części działki a pro po przygotowania terenu pod ogród. W tym gorszym przypadku dopiero wiosną ruszą :/
  21. Temat prostowników był już wałkowany, wystarczy poszukać. Ale od siebie polecę CTEKa. Trochę kosztuje ale uratował mi kiedyś tyłek. Zostawiłem na kilka dni włączone światła i napięcie spadło do 6V !! dla akumulatora to już stan agonalny. Podpiąłem CTEKa w tryb "odratowania". Aku ładowało się grubo ponad 30h i już prawie dwa lata jeżdżę z tym samym akumulatorem. Prostownik wart swoich pieniędzy !!
  22. Słynny roundup no nic trzeba będzie spryskać i mieć spokój Dzięki
  23. Witajcie. Przejrzałem kilka dyskusji na forach ale polecane tam środki zostały wycofane. Szukam środka chemicznego w formie granulatu do posypywania (żadne zawiesiny do oprysków), który skutecznie zahamuje a najlepiej wypali i zniszczy chwasty na działce. Macie coś godnego do polecenia ?
  24. Panowie. Ile czasu według Was powinno/musi minąć od momentu wylania ław fundamentowych do rozpoczęcia stawiania ścian fundamentowych ?
  25. Panowie czy w szlifierce kątowej regulacja obrotów jest przydatna przy amatorskiej pracy remontowo-budowlanej w domu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.