Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. marec-ki odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Witam. Koledzy chcę sobie założyć Xenony aby lepiej sobie oświetlać drogę, szczególnie pobocze i chodzących po nim ludzi bez jakiegokolwiek odblasku. Czy na forum są polecani przez Was klubowicze handlujący potrzebnymi elementami (oryginalnymi bądź bardzo dobrej jakości) do założenia xenonów ? Dzięki
  2. W B6 jeżeli buczy z tyłu to nie wymienisz samego łożyska tylko od razu trzeba piastę. W lutym tego roku wymieniałem. U Tom77 za piastę tylną FAG zapłaciłem 300zł, a wymiana 140zł. w sumie przez 5 lat posiadania B6 wymieniłem z tyłu i lewą i prawą piastę bo łożyska huczały. Odgłos był tak wyraźny dla mnie, że bez problemu wskazywałem która to strona. Mi mechanik sprawdził to bardzo prosto. Podniósł auto i zakręcił raz jednym i raz drugim kołem i od razu było słychać szum.
  3. A na jakiej zasadzie to działa ? bo kiedyś widziałem jak jeden kolo zaznaczył słowo i mu wyskoczyło tlumaczenie. Takie coś by mnie interesowało.
  4. A ja się podepnę pod temat z moim pytaniem. Czy na któryś z czytników można wgrać słownik angielsko-polski ? Chciałbym podszlifować angielski czytając w ichniejszym języku książki no ale przydałoby się móc przetłumaczyć niezrozumiałe słowa.
  5. A ja polecam przykrywać szybę Tylko nie tymi badziewiami pseudo aluminiowymi tylko czymś materiałowym A te odmrażacze najwyżej stosować na boczne szyby.
  6. Dokładnie odpowietrzenie. U mnie ta rurka idzie od aku do górnego rogu maski tam do otworu co spływa woda i inne syfy.
  7. Panowie czy jest jakaś opcja/sposób (poza wymianą na nowe ) odświeżenia blatu kuchennego - laminat ? Powierzchnia blatu pod światło jest porysowana dość mocno i sie zastanawiam czy jakoś można to spolerować bądź nałożyć jakiś wosk/olej który wniknie w rysy i to wygładzi ?
  8. Orlen podnosi sobie marżę. Ostatnio kolega co w firmie zajmuje się liczeniem zakupu paliwa to mi wyjaśniał. Czyli jak ktoś wyżej napisał można napisać inaczej - Państwo nas łoi ile wlezie !!
  9. Jak coś jest głupie ale działa to nie jest głupie
  10. Nic dodać nić ująć U siebie też mam tylko z przodu elektrykę i nigdy nie odczułem braku tego udogodnienia z tyłu
  11. OK wpierw ogarnę jaki mam moduł i będę dalej zadawał pytania. Dzięki.
  12. Że co ?? A to nie wystarczy wymienić modułu na jakiś z odpowiednią literką i tyle ? OK postaram się ogarnąć VCDSa i tym przeskanować
  13. Panowie czy w tym temacie są może zrzuty z ELSY pokazujące jak się dobrać do ori modułu bluetooth ? W swoim aucie mam przystawkę do jakiegoś telefonu, w weekend odkryłem że w górnym panelu mam zamontowany mikrofon. Niestety VAG COM nie potrafi na porcie 77 skontaktować się z modułem. Chciałem zajrzeć czy takowy moduł jest czy też nie ma i przy okazji pokombinować z wymianą na taki co obsłuży mi przez BT telefon i cieszyć się zestawem głośnomówiącym Z góry dzięki
  14. Muszę powiedzieć, że trzecia książka Masy już mniej ciekawa. Myślałem, że ciekawiej przedstawią to w jaki sposób odbywały się porachunki. Pewnie będą kolejne części ale nie wiem czy coś ciekawego dla opinii publicznej byłby w stanie przekazać.
  15. Heh podałem jedną konkretną sytuację Citki a Ty od razu wysnuwasz teorie, ze dla mnie Citko to piłkarskie guru PEACE
  16. Prawie połowy boiska ? Faktycznie prawie robi różnicę. Przecież tam ledwo połowa połowy boiska była To już Citko lepiej Atletico strzelił
  17. 5 maja ma się ukazać trzecia książka Masy
  18. 2800 za PC nie dam. W takim razie jaki laptop do 3500zł ?
  19. Niech to będzie max 3 500zł. Ewentualnie jak nie laptop to PC ale tu cena niższa ze względu na brak mobilności tego urządzenia PC powiedzmy 1500-2000 - coś da radę ?
  20. Panowie potrzebuję laptopa, który dość sprawnie poradzi sobie z Sony Vegas. Wymagania najważniejsze dwa: 1. Matowy ekran 2. Ekran 14-16 cali Coś możecie doradzić ?
  21. Część teściów ma mieć max 80m2 powierzchni użytkowej. Część moja z żoną ok 140m2 użytkowej. Kolega co mieszka w Legionowie i ma ogrzewanie gazowe (za piec Junkers płacił ok 20 tysi) w sezonie zimowym płaci trochę ponad 1000zł za 1,5 miesiąca grzania i ok 100zł za miesiąc w sezonie letnim (ok 160m2 dom). Dziś poczytałem trochę na forach o PC to ludzie piszą, że średnio na miesiąc płacą między 180-250zł za ogrzanie domu 140-180m2. Jakby nie było PC wypada taniej ale sporo drożej przy zakupie i montażu.
  22. Został rozwiązany Napisałem w moim temacie co i jak. Zdejmij górną pokrywę osłony komputera, odepnij złącze i posusz trochę suszarką i sprawdź wtedy co i jak.
  23. Poradziłem Miałem zatkane otwory odpływowe i przy odwilży śnieg się topił, woda nie spływała i zalało mi komputer wyschło i już jest ok Teraz pilnuję się i przepycham te otwory co jakiś czas. Jak zauważyłem problem to znalazłem szybko namiar na fachowca od elektroniki w Fordach aby luknął na zegary. Umówiłem się z nim na za jakieś 4-5 dni. Poszedłem trochę wcześniej na parking odpalam auto i TADAAMMM działa
  24. Panowie pomału muszę zacząć zbierać informacje potrzebne do pobudowania się. Teście na stare lata zamierzają sprowadzić się bliżej nas i powstał projekt aby kupić większą działkę i my z żoną z wielką chęcią chcielibyśmy się wyprowadzić z Warszawy na jej obrzeża, nawet kosztem dojazdów w korkach i pobudować się na ów działce. Wpierw plan jest taki, że teście szukać będą większej działki z już stojącym małym domkiem ale jeżeli plan nie wypali to w grę wchodzi działka gdzie postawi się asymetryczny bliźniak z garażami po środku. Teraz potrzebuję informacji jak ogrzewać zimą dom. Z góry uprzedzam, że kominek będzie ale głównie w funkcji upiększającej salon ale fajnie jak jakieś ciepłe powietrze na pokoje będzie dawał. Czyli kominek traktujmy jako rezerwę. Co warto dać na główne ogrzewanie ? - pompa ciepła jeżeli tak to jaka firma, jakie są koszty montażu, produkcji ciepła i serwisu - ogrzewanie gazowe czy warto ? szwagierka ma w bloku to coś wspominała, że w sezonie grzewczym rachunki są bardzo wysokie, - olejowe ? Węgiel chyba odpada bo trzeba mieć miejsce na składowanie i pewnie jakiś brud przy tym jest. Jakieś pellety czy groszki to też pewnie problem w późniejszym pozbywaniu się pozostałości po spaleniu. Podzielcie się proszę Waszymi wrażeniami i opiniami co warto zastosować. Z góry dziękuję. PS. Teraz pytanie z innej beczki. W mieszkaniu w kuchni mam tapetę, która wymaga odświeżenia. Czy lepiej kłaść nową tapetę na tą aktualną czy też lepiej zdzierać, przygotować podłoże i kłaść nową ?
  25. Dzięki za instrukcję Nie wymieniałem nic. Ostatnimi czasy zauważyłem, że auto nie otwiera się ani nie zamyka z pilota. Kiedyś coś takiego było ale bardzo rzadko, a ostanio niemal dzień w dzień. Wydaje mi się, że inny moduł (adres) niż 09 odpowiada za centralny zamek ... no chyba, że faktycznie mi się wydaje A ten wiatraczek to wystarczy wyjąć panel i będzie na wierzchu czy trzeba coś więcej rozkręcać ? Skoro jest wiatraczek to pewnie albo się zasyfił albo jakieś łożysko poszło - -tak czy siak chcę się do niego dobrać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.