Treść opublikowana przez marec-ki
-
Siłownia
Panowie zapodajcie sprawdzony sklepik z suplami chcę kupić Mutant Masa ale ponoć podróbki się pojawiły, a ja znalazłem już trzy różne opakowania z tym gainerem
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kolega Krzysiek dobrze gada te protesty to ch..a warte a jeszcze przy takich mrozach to stacje benzynowe tym bardziej zacierają ręce i specjalnie mogą podnosić ceny. Nie wiem jak to jest w innych miastach ale w Warszawie komunikacja jest dobrze zorganizowana i gdyby nie mendy jeżdżące bus pasami i na siłę jeżdżące do roboty autami to by raz dwa się śmigało autobusem czy tramwajem do pracy !! Przypomnijcie sobie co zrobił Orlen w styczniu 2011. Miał o xx% niższe obroty i jako jedyny zszedł z ceny poniżej 5zł (a było to paredziesiąt groszy obniżki), potem inni poszli w ich ślady - można ?? MOŻNA !! zostawcie auta
-
Jaki materac do 1000 zł
ja mam od tego użytkownika na Allegro ARTBI3. Polecam
-
[ALL] Kolumny głośnikowe - zagwostka.
Hehe dokładnie mój imienniku Zostawiłem tak jak jest Dzięki
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Link był do zdjęcia na ifotos. K...a Pany to mi się nie podoba
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Ale mi chodzi o to czy to ktoś z Forum jest odpowiedzialny za tą podmianę ? bo jeżeli nie to jakim cudem avatar mi się podmienił
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
jesteś na celowniku Dobra dobra to się stało po tym jak kliknąłem w ten Twój trefny link CBA
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
No dobra jeszcze nie wprowadzili ACTA a jakimś cudem zmienił się samoczynnie avatar. Dlaczego ?
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
Panowie czemu mój avatar samoczynnie zmienił się na taki obrazek: To jakiś skrypt na forum czy jak ?
-
[ALL] Kolumny głośnikowe - zagwostka.
Panowie, rozpakowałem dziś kolumny frontowe z zestawu audio. I mam mały ZONK otóż posiadają podwójne gniazda - i + połączone jakąś blaszką. Jak to teraz połączyć kablem ?? ten łącznik musi być ? Trochę ta blaszka mi średnio wygląda i wolałbym zamiast niej zrobić tzw. mostek, jak w elektryce
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
:polew: Ale ich urządzili Mam nadzieję że wira żadnego tam nie było ?? :gwizdanie:
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
Napinam się bo niestety przez durnego sąsiada wysiada mi odporność na stres chyba trzeba jakąś meliskę pić
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
doczytaj trochę - wystarczy że jest to wspólnota mieszkaniowa lub spóldzielnia i jeśli jest określony regulamin to mieszkaniec wystarczy, że jest na klatce i już jest "jakby u siebie w domu" a lać u siebie w "domu "możesz do woli tak jak pić i palić... Kolego Ty chyba nie masz problemów jak ja i kolega Mlodyy więc nie pisz że mam coś doczytywać Sam piszesz, ze tak jakby jest u siebie w domu. Tak jakby może i masz rację ale jednak jej nie masz, tak samo jak on nie jest wtedy u siebie w domu Druga sprawa, jeżeli pijesz i robisz inne rzeczy które mają negatywny wpływ na innych mieszkańców tj. smród wychodzący z mieszkania, notoryczne zalewanie sąsiadów bo jest się pijanym i nieświadomym itp to można wystąpić o eksmisję - jest to cholernie trudne i czasochłonne ale nie niemożliwe. Na YT jest filmik jak policjanci siłą wyciągają chorego psychicznie staruszka, który z mieszkania zrobił chlew !!
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
Klatka jest miejscem publicznym i można dać mandat
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
Mlodyy, nie przejmuj się niepotrzebnymi komentarzami. Ja mam podobnie. Wiele osób uważa, że wyolbrzymiam problem ze swoim sąsiadem. Tylko ci którzy w końcu mnie odwiedzili szybko zmienili zdanie. A ci co z takimi problemami nie mają styczności bezpośrednio nadal się wymądrzają.
-
[B6 AWX] Jakie pompowtryski do Audi B6 1,9 AWX?
Często piszecie aby szukać bo temat był wielokrotnie wałkowany zerknijcie do tematu za co lubię/nie lubię forum A4 to niemal każdy dawał minusy za forumową szukajkę
-
Sprzedaż mieszkania - podatek
Hmmm kurczę nie pomyślałem o jednym. Kasę ze sprzedaży mieszkania będę chciał przeznaczyć na spłatę kredytu i raczej mało prawdopodobne aby cena ze sprzedaży była większa niż cena za jaką kupiłem mieszkanie. I jeżeli taki będę miał cel przeznaczenia kasy ze sprzedaży to co wtedy ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
teraz nie takie proste sprzeda disla Właśnie nie Gadałem z kolesiem, od którego kupiłem audi aby sprowadził coś dla ojca w benzynie. Mówi, że jak w benzynie to tylko częściowa przedpłata bezzwrotna w razie jak auto się nie spodoba. Bo gdyby chciał diesla to bez problemu sprowadzi. Sam nadal sprowadza tylko diesle bo mówi, że Polacy mają jeszcze przekonanie, że to ekonomiczne auta :gwizdanie:
-
Sąsiad nie sprząta i sika na klatkę
Hahaha (wybacz mój śmiech) mam "podobnie" :gwizdanie: a śmieję się dlatego, że sytuacja jest beznadziejna. Szczerze ? nic nie zrobisz/cie. Spółdzielnia Ci odpowie, że skoro koleś płaci regularnie czynsz i inne opłaty jest nie do ruszenia !! Policja jeżeli nie ma zagrożenia życia i zdrowia podobnie nic nie wskóra. Możecie pisać pisma, zbierać podpisy nic to nie da. Takie mamy w Polsce prawo, które chroni psycholi, zwyrodnialców i ogólnie pojęty element przestępczy. Ciebie wsadzą do więzienia za pobicie mendy która na Ciebie w nocy napada a osoba chora psychicznie jest bezkarna. Ja mam sąsiada, który słucha muzyki 24h na dobę tak, że nie idzie zasnąć bez łyknięcia prochów nasennych. Krzyczy, że wysadzi blok w powietrze, że pozabija innych i siebie. Papiery są w sądzie ale kolo przedstawił papierek od psychiatry, że jest niepoczytalny i g...o mu zrobimy. Z tym pomyśleniem o którym pisze Arek to chyba łatwo się domyślić o co kaman, ale czy warto ... ryzykować i brudzić sobie papiery ?
-
Sprzedaż mieszkania - podatek
Tomek a gdzie to znalazłeś ? Pal licho zwrot odsetek, bardziej mi chodzi czy płaci się dla naszego złodziejskiego Państwa podatki w związku z tą sprzedażą
-
Sprzedaż mieszkania - podatek
Witam, rok temu w lutym kupiliśmy z żoną mieszkanie w programie Rodzina na Swoim. Chcemy jednak to mieszkanie sprzedać ponieważ moi teście planują sprowadzić się w okolice Warszawy i chcielibyśmy z nimi pobudować jakiś bliźniak i tam się przenieść. Jak to jest ze sprzedażą mieszkania przed upływem 5 lat od kupna ? Ja już się pogubiłem w tych podatkach
-
kupno z allegro
Jeżeli dogadujesz się z kolesiem to zawsze tak, że kupujesz poprzez Kup Teraz aby mieć dowód zawarcia umowy A jak koleś się pulta, że większa prowizja od sprzedaży czy coś to te parę groszy możesz mu dorzucić
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mogę słuchać radia bez zapłonu w wolniejszej chwili zmierzę ile pobiera prądu auto w stanie spoczynku
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Radio ?? W jaki sposób ?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Gdybym nawet nie sprawdził po kodzie daty produkcji to dziś i tak bym pojechał wymienić AQ. Auto stało od niedzieli nieużywane, temperatura była plusowa cały tydzień - rano ledwo zakręcił. Nikt mi nie wmówi, że leżakowany (bez comiesięcznego doładowywania) akumulator jest w pełni sprawny. Wsadzili AQ z października. Zobaczę czy będzie lepszy.