Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. Musisz mieć sporo elektroniki skoro wsadziłeś 100Ah Chyba nawet Bart-S takiego nie władował do siebie. W kodach wyposażenia miałem info, że seryjnie był 75Ah lub coś w pobliżu tej wartości
  2. Zaczynam szukać jakiegoś łopla czy innego małego pupowoza na LPG bo to k...cy idzie dostać
  3. 100 ??!! Ja skromnie 77Ah 760A
  4. Kuba ta pielucha i wycieraczka to będzie mój as w rękawie jak inne argumenty nie poskutkują Chyba w sumie doszliśmy do końcowego wniosku, że sporo zależy do tego gdzie jaka skala jest tego problemu Peace
  5. Kuba gdzie Ty mieszkasz ? bo na upartego piszesz o bezpańskich psach i kotach ? u mnie na osiedlu nie ma bezpańskich psów. Nigdy jeszcze takiego nie spotkałem. Koty owszem są. W kontrolowanej ilości bo odwalają zajebistą robotę w piwnicach dzięki czemu nie wiem co to znaczy mieć powygryzane dziury przez myszy czy szczury. Inna sprawa, że koty sa porządniejsze od psów i nie robią gdzie popadnie. Może nagram filmik jak wygląda chodnik, po którym rano idę do pracy oraz trawnik na obrzeżach tego chodnika bo wiesz u Ciebie może to nie jest duży problem ale w mojej okolicy już tak. I mimo że spółdzielnia za free daje torebki na psie kupy to nikt nie bierze bo to zbyt duża ujma na honorze sprzątnąć po psie A Ty dalej z tą opieką do 18 roku życia ?? Ty chyba pod niezłym rygorem żyłeś do tego 18 roku życia ? Nie chodziłeś z kolegami na budowę bawić się w wojnę, nie zjeżdżałeś na sankach z dużych górek, nie chodziłeś na staw łowić ryb, nie wkurzałeś ciecia przedszkolnego tylko ciągle byłeś pilnowany przez rodziców ? Współczuję. Dlaczego uważasz, że jesteśmy za całkowitym wyeliminowaniem zwierząt ? przeciwnie !! ja uwielbiam zwierzaki, sam chciałbym mieć psa, ale uważam, że nie warto bo wychodzę rano i wracam późno a psiak się męczy. Jakby każdy sprzątał po swoim pupilku to nie byłoby problemu, więc dziwny jest Twój tok rozumowania.
  6. Maron co Ty gadasz za głupoty !?!? dziecko to masz sobie wychować żeby nie pchało się w kłopoty a nie latać za nim krok w krok, żeby nie wlazło w gó..o !! Jak byłem mały i ganiałem z kolegami za piłką na trawniku, bądź bawiliśmy się w chowanego czy inne zabawy z czasów dzieciństwa to wdepniecie w gó...o było rzadkością. A teraz wejście na taki trawnik (że o chodniku nie wspomnę), który jest gorzej "zaminowany" niż Afganistan to duże ryzyko. Chyba dzieci będziesz wyprowadzał na smyczy razem z tym swoim psem bo inaczej sobie tego Twojego pilnowania nie wyobrażam. Nie wiem z jak dużego miasta/miasteczka/wioski Ty pochodzisz ale w Warszawie zobaczyć bezpańskiego psa jest ciężko. Albo szybko go wyłapują, albo mieszkam na dobrej dzielnicy. Krótka piłka, chcesz mieć psa w bloku to sprzątaj po nim gó..a !!
  7. I co zrobisz? Wezmę pieluchę dzieciaka i wytarzam w wycieraczkę pod drzwiami i też odpowiem: "przeciez to male dziecko wiec co tam taka kupa" Jest sporo mniej lub bardziej kulturalnych sposobów. Najskuteczniejsze to chyba jednak zawstydzenie takiej osoby. Coś się wymyśli
  8. Łukasz, znaleźli na magazynie egzemplarz z września jadę w sobotę na podmiankę
  9. Wpiszcie sobie w youtube Baśka Akcja Kupa lub coś takiego. Mnie kur...a strzela jak widzę te gówna na trawniku i chodniku. Póki co to zaciskam zęby i to omijam. Ale jak będę miał dziecko to nie daruję !!
  10. Wątpię aby był doładowywany na bieżąco. A na słowo już im nie uwierzę.
  11. Panowie, zakupiłem w weekend akumulator Centra Futura. W warsztacie się machnęli bo poinformowali mnie, że akumulator jest z października 2011 a ja sprawdziłem i jest ze stycznia 2011. Czyli 12msc leżakował sobie na magazynie. Wstępnie umówiłem się z nimi że zwrócą mi kasę ale usilnie przekonują, że ten też jest dobry i w pełni wartościowy. Co Wy o tym myślicie ?
  12. Podepnę się z innym pytaniem. Jeżeli kupiłem rok temu mieszkanie w programie Rodzina na Swoim. Mieszkanie spzredam po dwóch latach. Czy muszę płacić jakiś podatek ? Ktoś mi mówił, że nie mogę sprzedać mieszkania przez pierwsze 5 lat od daty kupna, tzn mogę ale zapłace spory ten podatek i stracę na tym. Ja z kolei gdzieś wyczytałem, że podatek się płaci ale 19% od uzyskanego przychodu ze sprzedaży. Jeżeli sprzedałem za tyle za ile kupiłem to nic się nie płaci. A co jeżeli sprzedałem za mniej niż kupiłem ? Czy obowiązuje jeszcze zasada, że jak przeznaczam kasę za mieszkanie na zakup drugiego mieszkania to nie płace tego podatku ? pogubiłem się w tym bo w googlach różne wersje krążą.
  13. marec-ki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ctrl + C potem Ctrl + V
  14. Wracając wczoraj z Augustowa zwracałem uwagę BP, Orlen i Shell. Tylko Shell podniósł cenę ~20gr/l. Reszta jak pod koniec roku. Jakiś kolo się wypowiadał, że większość stacji będzie stopniowo podnosić cenę paliwa, bez gwałtownego skoku.
  15. Mam pomysła na sylwestrową noc Wybierzmy się na jakąś większą stację benzynową, przed 24 zacznijmy odliczanie do nowego roku 5, 4, 3, 2, 1 a potem szybko wzrok na tablicę z cenami paliw i kolejne odliczanie 1, 2, 3 .... 17, 18gr więcej hahaha
  16. hydroclean aquaclean hydrofast
  17. Kiedyś pisali jak na sortowni poczty polskiej z paczki wyciekł jakiś dziwny płyn. No i oczywiście zaraz komentarze, że po co pchali swoje łapska, że pewnie chcieli sprawdzić zawartość. No cóż monitoring w takich miejscach to konieczność !!
  18. Koniec miesiąca się zbliża trzeba na premię zasłużyć :gwizdanie: Powiem szczerze, że zatkało mnie to i nie miałem pojęcia, że nie wolno zatrzymywać się w zatoczce dla autobusów.
  19. Nie zachowa się jak cham jeżeli to kupujący nalegał i zgodził się z wysłaniem w kopercie :gwizdanie: Ja sprzedając elektroniczny sygnalizator brań, dałem opcję listu priorytetowego ale z dopiskiem, że kupujący ponosi wtedy odpowiedzialność za szkody wyrządzone podczas transportu.
  20. Wysyłanie takich rzeczy (elektronika) w samej kopercie bąbelkowej to spore ryzyko, z którym kupujący powinien się liczyć. Wspomniałeś mu o tym przed wysyłką ? Ogólnie to jeżeli wysłałeś mu sprawny to "zawiniła" poczta (specjalnie w ciapkach bo wina też leży po stronie kupującego - chciał przyoszczędzić). On powinien zgłosić ten fakt na poczcie odbierając paczkę. Pewnie skończy się tym, że wystawicie sobie po negatywie i na przyszłość będziecie mądrzejsi
  21. Data produkcji. Tego teraz tyle że poszukam coś nowszego ewentualnie tą Vartę wezmę. Centra chyba w Chinach ma produkcję ? a Varta ?
  22. Ja polerując maskę zrobiłem najpierw połowę. Efekty były widoczne. Kolor odzyskał głębszy kolor i delikatne ryski poznikały. Nie jestem jakoś mega uczulony na detailing, ale byłem zadowolony z efektu końcowego używałem Tempo jak na obrazku co wkleiłeś
  23. WD40 do kostek nie jest za dobrym pomysłem. Są do tego specyfiki jak np. Kontakt
  24. Kupuję dobry aku, i auto będzie rzadziej palone. Na ryby nie będę jeździł w weekendy, tylko od razu raz w miesiącu na tydzień. Ewentualnie kupię Skodę Felicję z LPG i będę śmigał tanio a Audi tylko na dłuższe wyjazdy.
  25. Panowie a jest jakaś duża różnica między Centra Futura a Centra Plus ? Chcę sobie wymienić aku, po przygodach w starym aucie dla mnie sprawny i pewny aku to podstawa. Obecnie mam aku (nazwy nie pamiętam) chyba 80Ah z oznaczeniem Ca/Ca. Waham się pomiędzy Varta Blue Dynamic (410zł/24msc gw) a Centra Futura (430zł/36msc/gw). Gdzieś kiedyś czytałem, że Centra do akumulatorów daje jakiś serwis i w przypadku nie odpalenia ktoś przyjeżdża i odpala auto ?? :gwizdanie: PS na tej Centrze co znalazłem, jest info, że rok produkcji styczeń 2010. Trochę widać leżakuje i nie wiem czy warto brać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.