Treść opublikowana przez marec-ki
-
[ALL] Drugie Audi z dusza
Oprócz 25 lat w aucie musi być ileś tam XX % ori części i elementów wyposażenia, aby mógł być zabytkiem.
-
W123 CE
Kurczę, żeby mi się takie auto trafiło za taką kasę to bym bez wahania leciał do bankomatu :gwizdanie: Piękne
-
[ALL B6] Osłona podwozia - jak zdjąć
Witam, Mam pytanie odnośnie plastikowej osłony podwozia. Ciągnie się ona na niemal całej długości auta. Na mniej więcej wysokości mocowań przednich drzwi jest połączona w trzech ( z każdej strony) miejscach z kolejną częścią/osłoną. Próbowałem pokombinować jak to rozłączyć, bo w weekend mam załatwiony kanał i chcę tą osłonę zdjąć i sprawdzić coś, ale mi nie wychodzi. Nie ma tam wyżłobienia na śrubokręt, więc sie raczej nie wykręca. Próbowałem to delikatnie kombinerkami wyciągnąć, to tylko się ułamał kawałek tego plastikowego czopa. Jak to kurdę wyjąć, aby nie narobić szkód ?
-
[B5 AFN] bardzo dobra pasta polerska
Dobrze gada ja się namachałem z 6h a poprawa znikoma Na przyszły rok kupuję polerkę i nie bólu musi być git majonez Tylko z polerką trzeba uważać, żeby nie narobić kuku na lakierze. Całe szczęście maskę mam ostro poobijaną od kamieni to na masce poćwiczę polerowanie heh
-
[ALL B6] Moja czarna Audi 1.9 TDI
Też bym nie zakładam LEDów. Lipnie to wygląda No ale jak CI się podobają ...
-
[B5 AFN] bardzo dobra pasta polerska
Kolego pierwszy na górze temat w tym dziale !! :gwizdanie: jak na tacy
-
UWAGA!! Oszust "Marques Jug"
Mnie tylko dziwi jedna rzecz. Czemu ludzie tak naiwnie wierzą w treść maila (podrobiony z paypal'a), że kasa jest na koncie i od razu odsyłają nadpłatę ?? Podstawa to sprawdzić czy faktycznie ta kasa jest a nie
-
[B6 AVF] Woda na progach
W B7 też masz ten problem ?? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Woda na progach
Odgrzeję kotleta Mnie ten problem już zaczyna wqurwiać na maxa. W zimę parę razy miałem problem z otworzeniem drzwi bo przymarzły. Przed innymi co wsiadają wstyd jak cholera, bo im woda na nogi leci !! Aż mi się wierzyć nie chce, że "ten typ tak ma" !! w weekend rozbiorę przednie drzwi i dokładnie obadam co i jak i najwyżej coś zmajstruję aby zmienić ten stan rzeczy !! PS. Chyba, że ktoś wpadł na jakieś rozwiązanie ?? PS2. Na jakimś forum doczytałem, że ktoś był z tym w ASO. Tam wymienili jakąś uszczelkę bo sparciała i ponoć pomogło. Koszt 180zł za wszystkie drzwi.
-
[ALL B6] Moja czarna Audi 1.9 TDI
Spoko furka felgi ładnie tu leżą. Żeby 18" opony nie były takie drogie to bym szukał felg 18" a tak to będą 17" :gwizdanie: Niech się dobrze sprawuje
-
Wolno działające forum
Wyczyść sobie ciasteczka, historię przeglądanych stron i zobacz wtedy.
-
B6 DIVISION
Haha najlepszy jest ten komentarz -> piz*ets!!!
-
B6 DIVISION
Pany potrzebuję porady. Od momentu jak kupiłem auto to mam błąd poduchy silnika, ale auto nie miało żadnych charakterystycznych objawów związanych z uszkodzoną poduchą. W miarę użytkowania auta pojawiły się w przedziale 1700-2000 obrotów drgania/rezonans. Myślałem, że plecionka. Kupiłem nową ale żaden z 3 mechaników, u których byłem nie chciał wymienić bo stwierdzili, że ta co siedzi jest git. Potem doszły stuki. Stuk pojawia się najczęściej jak hamuję silnikiem, rzadziej gdy dodam gazu. Tak więc pojawiło się więcej objawów związanych z poduchami. Pytanie moje brzmi. Jak najlepiej sprawdzić co to faktycznie jest bo: - poduchy silnika trzeba wymieniać dwie a to już koszt za***isty :gwizdanie: - równie dobrze mogą to być poduchy skrzyni biegów - wyczytałem jeszcze, że stuki i ten rezonans to również objaw poluzowanej lub pękniętej łapy silnika. Wszystko jakby nie patrzeć to spory koszt, na który nie mogę sobie od tak pozwolić. Na jakimś forum wyczytałem żeby wjechać na kanał, unosić skrzynię biegów i puszczać. I wtedy wsłuchiwać się gdzie coś stuka. Dobry to sposób czy są inne ? Pozdro
-
[B5 AVG] Zaprawki lakiernicze ?
Brunox jest dobry na rdzę. Nie kupuj Cortanina F - badziew
-
[ALL B6] Regenracja turbiny AWX
A u siebie masz ze zmienną geometrią czy nie ?
-
[ALL B6] Regenracja turbiny AWX
A w jaki sposób to sprawdzałeś ?
-
[ALL B6] Regenracja turbiny AWX
Do Lublina trochę trzeba jechać, a ciekawe czy od ręki zrobią turbo ?? BTW z regeneracją jak czytałem jest tak, że jeden przejeździ 50kkm, nawet 100kkm, a inny po 10km się rozłoży. Owszem są gwarancje na robociznę ale cholernie trudne do wyegzekwowania !!
-
[ALL B6] Regenracja turbiny AWX
Tylko, że nie ma już ori zestawów naprawczych do turbo Garreta i zdecydowana większość zakładów wrzuca chińskie lub tureckie bebechy. Są zestawy jakiejś skandynawskiej firmy na literkę M, ale nie pamiętam nazwy. Niektóre zakłady używają tych zestawów i są ponoć OK, bo z tej samej linii produkcyjnej co części Garreta.
-
[ALL B6] Regenracja turbiny AWX
Kolego a może zamiast regeneracji to kupno BRD ?? Mi ubywa oleju i póki co testuję czy to turbo czy odma. Jeżeli turbo to chyba pójdę w kierunku BRD + FMIC. A ile Tobie oleju ubywa ? Co do regeneracji to są różne opinie. Większość jednak na nie. W Pruszkowie jest ponoć dobry zakład i w Wawie na ul. Obozowej jakiś człowiek. Potem sprawdzę nr do tego w Pruszkowie.
-
[ALL B5] Średnica i długość weżyków podciśnienia.
A ja się tylko podpytam. Na jakie wężyki najlepiej wymienić ?
-
[B6 AWX] Kapanie oleju z egr -a po szybkiej jezdzie
Hmmm Panowie to ja już nic nie kumam skąd w takim razie olej w EGR ? bo w którymś temacie wyczytałem, że jak z EGR leje się olej to albo turbina puszcza albo odma. W związku z tym zamontowałem nawet OCT. Jeszcze nie zaglądałem do środka bo raptem z 400km zrobiłem ale oleju nadal trochę ubywa. Widzę, że dolna rura przy IC jest cała spocona. Podejrzewam, że w ICku pełno oleju. Za jakiś tydzień ojciec załatwi mi kanał to będę to rozkręcał i zobaczę.
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
Dobrze jest, chłopak widać reformowalny bo wziął do siebie "rady" Tylko jeszcze jak cytujesz kogoś i dajesz swój wpis to patrz jak to robisz bo źle Ci to wychodzi. Swoją część wpisu dawaj za a nie przed Będzie dobrze
-
[B6 AWX] Schowek z lodówką - jak wyjąć
Aha czyli mam tym kręcić od środka lodówki ? póki co nie chciałem nic na siłę w obawie że coś się popsuje Dzięki muszę spróbować
-
[B6 AWX] Schowek z lodówką - jak wyjąć
Witam. W jaki sposób wyjmuje się schowek z lodówką ?? Chyba inaczej niż zwykły bo odkręciłem śruby, które były zaznaczone w którymś z tutoriali, schowek opadł ale coś go trzymało w miejscu połączenia z układem klimatyzacji. Proszę o wskazówki, bo muszę wyjąć silniczki nastawcze klimy i je poczyścić
-
[ALL] Grupowe hamowanie mazowsze???
Panowie bez jaj !! jak coś organizujemy to idźmy za ciosem a nie takie pier....e o szopenie :gwizdanie: To nie jest lista na grupowe chipowanie, gdzie faktycznie można ustalać odległe terminy. Robimy konkret listę, umawiamy się w którąś sobotę sierpnia i jedziemy z koksem a nie ja muszę poprawić to, ja tamto