Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marec-ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marec-ki

  1. Hmm skoro to zielone to olej do smarowania sprężarki to pewnie też trzeba wymienić/dolać i lepiej nie próbować włączać klimy póki co ? Spoko poszukam jakiegoś fachury, mam nadzieję że lipy nie będzie.
  2. A jakie mogą być koszta wymiany rurki ? bo pospawanie to pewnie pół biedy. Czy taką rurkę powinni mieć na miejscu czy trzeba czekać na sprowadzenie ? miał ktoś już doświadczenie z likwidacją nieszczelności ?
  3. Witam, Dziś zauważyłem, ze rurka idąca do tej mniejszej (cieńszej) chłodniczki ma jakiś dziwny bardzo jaskrawo-zielony osad. Co to może być ?? Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:26_________________________________________________Odpowiem sobie sam To zielone coś, to czynnik. I jego pojawienie się "na zewnątrz" układu, oznacza nie mniej nie wiecej tyle, że mam nieszczelny układ. W sobotę podjadę do jakiegoś magika żeby to obejrzał. Mam nadzieję, że mocno nie zbankrutuję
  4. Zamiast robić nastawy zobacz VAGiem czy nie masz błędów przycinających się klap. Ja mam tak od czasu do czasu, ale ciągle brak wolnej chwili żeby to przeczyścić.
  5. Co niektórych to nie kumam chyba dużo lepiej dla Moderatorów i samego Forum, jak ktoś odświeży temat zamiast zakładać nowy i robić syf i powielanie.
  6. Chyba w dziale Warsztat jest fotostory ale nie pamiętam czy do B6 czy B5
  7. Na ampli między 700-1000zł. Sam ampli bez odtwarzacza DVD. blu-ray. No ale jak wszystko podłączę do ampli ? Lapek ma jedno HDMI, i myślalem to podpiąć do TV żeby obraz lepiej szedł (tak mi się wydaje). A wyjscie słuchawkowe z lapka do ampli, ale lepiej by pewnie było też przez HDMI ? totalnie nie orientuję się w tym wszystkim
  8. To są zadania z matury ?? i nie wiedziałeś jak to zrobić bez kitu poziom nauczania w tym kraju to
  9. Witam. Planuję zakup skromnego audio do domu, które z biegiem czasu będę rozszerzał o nowe rzeczy. Na dzień dobry plan jest taki: Laptop z HDMI, który będę podłączał do TV i puszczał filmy HD. Dźwięk to Jamo s604 (dwie skromne kolumienki) + jakiś sub (ale to później) + dwie kolumny stojące (jeszcze później). Amplituner (Yamaha, Denon, Onkyo) też z HDMI. Teraz poradźcie mi jak to połączyć ze sobą, żeby miało ręce i nogi bo ja się na tym nie znam. Lapek ma jedno wyjście HDMI. Amplituner (http://allegro.pl/amplituner-yamaha-rx-v367-czarny-hdmi-dostawa-24h-i1595897764.html) ma 4xHDMI wejście, 1xHDMI wyjście - o co biega ? Pokój ma niecałe 5x4 metry.
  10. Hehe zajefajne Ken Block przy tym to pikuś
  11. Siłowe rozwiązanie sprawy nic tu nie da, bo jak widać ten sąsiad to burak. Ja myślę, że można by podkarmić kurki jakąś pszenicą z "przyprawami" ale nie, to w sumie też głupie i dureń będzie zawistny. Mówisz, że pracuje w straży leśnej oj założę się, że czystych rączek to on nie ma przylukaj kiedy czy ma dostawę drzewa na opał itp - pewnie papierów na to nie będzie miał. A mała prowokacja z kupnem drzewa na lewo też może być skuteczna
  12. Nie gadajcie E46 spoko furka sam chciałem kupić ale po FL - a to już więkzy fundusz no i natknąłem się na A4 Fajne auto + za czujniki cofania i pomalowane dokładki w kolor. PS. Jak sprawdzić jaką się ma zawiechę (oznaczenie) ??
  13. marec-ki odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    U mnie dźwięk pojawił się ok 1000km po wymianie płynów, filtrów i rozrządu, które to zrobiłem od razu po kupnie auta.
  14. marec-ki odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    True, true dlatego chciałem aby osoby mające knigi serwisowe zaczęli wypisywać jakimi olejami zalewali silnik niemieccy fachmeni. Bo jednak u większości ten dźwięk pojawił się po wymianie płynów eksploatacyjnych i filtrów.
  15. Ładna sztuka plusik za rolety w drzwiach i podwójny wydech
  16. A potem się dziwią, ze na mechaników z ASO mówią głąby
  17. marec-ki odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    A pytanie do osób mających książki serwisowe. Jakimi olejami były zalane silniki w Niemczech jak je kupowaliście ? Może lali już półsyntetyk lub co gorsza minerał a my wiadomo po info w FAQ zalewamy od razy syntetyk (motul lub inny) i to może ma wpływ ?
  18. marec-ki odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    To tam jest tak słabo ze szczupakiem, ze całoroczny okres ochronny ?? Nie ukrywam, że w Polsce przydałoby się wprowadzić takie okresy ochronne aby ryba miała szansę się odrodzić bo PZW to tylko bierze nasza kasę i na panienki wydaje zamiast zarybiać i walczyć z kłusolami.
  19. A czy przy puszczaniu gazu i jak obroty schodzą też to słychać przynajmniej przez chwilę ?
  20. Na razie jest poprawa, tzn: remont kończy o 22 i gościu już się tak nie krząta po mieszkaniu ale wzmacniacz i kolumienki i tak zakupię bo to było w planie Ciekawe czy zgłosił do US fakt, że wynajmuje komuś pokój :gwizdanie: - to będzie taki mój as w rękawie
  21. marec-ki odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    No to lux wynik u mnie ten dźwięk jest mniej słyszalny w raz z nastaniem temperatur plusowych. Zaczął się jak pojawiły się grudniowe mrozy i przycichł z nastaniem wiosny
  22. marec-ki odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    To w ilu % pomogło ??
  23. W Regulaminie tego działu, pierwszy punkt powinien brzmieć: Tworząc temat i opisując problem koniecznie daj VAGa - odczytaj błędy i zrób logi to już nie są stare diesle do których się szło z młotkiem. Najlepszy był mój teściu, który pomagał mi w wyborze auta: "Patrz pan, kiedyś to się bujnęło autem, kopnęło w oponę i wszystko. A teraz to bez komputera nawet nie ma co podchodzić"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.