Treść opublikowana przez marec-ki
-
[ALL B6] Zielony osad na rurce
Hmm skoro to zielone to olej do smarowania sprężarki to pewnie też trzeba wymienić/dolać i lepiej nie próbować włączać klimy póki co ? Spoko poszukam jakiegoś fachury, mam nadzieję że lipy nie będzie.
-
[ALL B6] Zielony osad na rurce
A jakie mogą być koszta wymiany rurki ? bo pospawanie to pewnie pół biedy. Czy taką rurkę powinni mieć na miejscu czy trzeba czekać na sprowadzenie ? miał ktoś już doświadczenie z likwidacją nieszczelności ?
-
[ALL B6] Zielony osad na rurce
Witam, Dziś zauważyłem, ze rurka idąca do tej mniejszej (cieńszej) chłodniczki ma jakiś dziwny bardzo jaskrawo-zielony osad. Co to może być ?? Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:26_________________________________________________Odpowiem sobie sam To zielone coś, to czynnik. I jego pojawienie się "na zewnątrz" układu, oznacza nie mniej nie wiecej tyle, że mam nieszczelny układ. W sobotę podjadę do jakiegoś magika żeby to obejrzał. Mam nadzieję, że mocno nie zbankrutuję
-
[B6 AVJ] Klima dmucha gorącym przy 18 st.
Zamiast robić nastawy zobacz VAGiem czy nie masz błędów przycinających się klap. Ja mam tak od czasu do czasu, ale ciągle brak wolnej chwili żeby to przeczyścić.
-
ELSA - problemy
Co niektórych to nie kumam chyba dużo lepiej dla Moderatorów i samego Forum, jak ktoś odświeży temat zamiast zakładać nowy i robić syf i powielanie.
-
[B5 AFN] Wymiana sprzęgła wiskotycznego
Chyba w dziale Warsztat jest fotostory ale nie pamiętam czy do B6 czy B5
-
Skromne audio do domu.
Na ampli między 700-1000zł. Sam ampli bez odtwarzacza DVD. blu-ray. No ale jak wszystko podłączę do ampli ? Lapek ma jedno HDMI, i myślalem to podpiąć do TV żeby obraz lepiej szedł (tak mi się wydaje). A wyjscie słuchawkowe z lapka do ampli, ale lepiej by pewnie było też przez HDMI ? totalnie nie orientuję się w tym wszystkim
-
Matematyka - potrzebuję pomocy
To są zadania z matury ?? i nie wiedziałeś jak to zrobić bez kitu poziom nauczania w tym kraju to
-
Skromne audio do domu.
Witam. Planuję zakup skromnego audio do domu, które z biegiem czasu będę rozszerzał o nowe rzeczy. Na dzień dobry plan jest taki: Laptop z HDMI, który będę podłączał do TV i puszczał filmy HD. Dźwięk to Jamo s604 (dwie skromne kolumienki) + jakiś sub (ale to później) + dwie kolumny stojące (jeszcze później). Amplituner (Yamaha, Denon, Onkyo) też z HDMI. Teraz poradźcie mi jak to połączyć ze sobą, żeby miało ręce i nogi bo ja się na tym nie znam. Lapek ma jedno wyjście HDMI. Amplituner (http://allegro.pl/amplituner-yamaha-rx-v367-czarny-hdmi-dostawa-24h-i1595897764.html) ma 4xHDMI wejście, 1xHDMI wyjście - o co biega ? Pokój ma niecałe 5x4 metry.
-
Modelowy drifting
Hehe zajefajne Ken Block przy tym to pikuś
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Siłowe rozwiązanie sprawy nic tu nie da, bo jak widać ten sąsiad to burak. Ja myślę, że można by podkarmić kurki jakąś pszenicą z "przyprawami" ale nie, to w sumie też głupie i dureń będzie zawistny. Mówisz, że pracuje w straży leśnej oj założę się, że czystych rączek to on nie ma przylukaj kiedy czy ma dostawę drzewa na opał itp - pewnie papierów na to nie będzie miał. A mała prowokacja z kupnem drzewa na lewo też może być skuteczna
-
[B6 AVF] Mój Avant
Nie gadajcie E46 spoko furka sam chciałem kupić ale po FL - a to już więkzy fundusz no i natknąłem się na A4 Fajne auto + za czujniki cofania i pomalowane dokładki w kolor. PS. Jak sprawdzić jaką się ma zawiechę (oznaczenie) ??
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
U mnie dźwięk pojawił się ok 1000km po wymianie płynów, filtrów i rozrządu, które to zrobiłem od razu po kupnie auta.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
True, true dlatego chciałem aby osoby mające knigi serwisowe zaczęli wypisywać jakimi olejami zalewali silnik niemieccy fachmeni. Bo jednak u większości ten dźwięk pojawił się po wymianie płynów eksploatacyjnych i filtrów.
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
Kręcina
-
[B6 AVF] Audi a4 b6 by Sikszak
Ładna sztuka plusik za rolety w drzwiach i podwójny wydech
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy do avf
A potem się dziwią, ze na mechaników z ASO mówią głąby
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
A pytanie do osób mających książki serwisowe. Jakimi olejami były zalane silniki w Niemczech jak je kupowaliście ? Może lali już półsyntetyk lub co gorsza minerał a my wiadomo po info w FAQ zalewamy od razy syntetyk (motul lub inny) i to może ma wpływ ?
-
Wędkarstwo
To tam jest tak słabo ze szczupakiem, ze całoroczny okres ochronny ?? Nie ukrywam, że w Polsce przydałoby się wprowadzić takie okresy ochronne aby ryba miała szansę się odrodzić bo PZW to tylko bierze nasza kasę i na panienki wydaje zamiast zarybiać i walczyć z kłusolami.
-
[B5 AFN] Metaliczne odgłosy przy przyspieszaniu na zimnym silniku :( Proszę i pomoc.
A czy przy puszczaniu gazu i jak obroty schodzą też to słychać przynajmniej przez chwilę ?
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Na razie jest poprawa, tzn: remont kończy o 22 i gościu już się tak nie krząta po mieszkaniu ale wzmacniacz i kolumienki i tak zakupię bo to było w planie Ciekawe czy zgłosił do US fakt, że wynajmuje komuś pokój :gwizdanie: - to będzie taki mój as w rękawie
-
[B7 BRD] Czy to objawy żużytej turbiny?
- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
No to lux wynik u mnie ten dźwięk jest mniej słyszalny w raz z nastaniem temperatur plusowych. Zaczął się jak pojawiły się grudniowe mrozy i przycichł z nastaniem wiosny- [B6 AWX] Niepokojący dźwięk
To w ilu % pomogło ??- [B6 AVF] Po odpaleniu -auto słabe
W Regulaminie tego działu, pierwszy punkt powinien brzmieć: Tworząc temat i opisując problem koniecznie daj VAGa - odczytaj błędy i zrób logi to już nie są stare diesle do których się szło z młotkiem. Najlepszy był mój teściu, który pomagał mi w wyborze auta: "Patrz pan, kiedyś to się bujnęło autem, kopnęło w oponę i wszystko. A teraz to bez komputera nawet nie ma co podchodzić" - [B6 AWX] Niepokojący dźwięk