Treść opublikowana przez marec-ki
-
[B5 AFN] Za ile mógł bym wystawić swoje auto według was?
Ja bym odważnie wystartował od 14 tysi jeżeli faktycznie stan taki jak piszesz Za 11 tysi to niech sobie naiwniacy kupują Vectry B z 2000 roku
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ten moto doktor, to jeżeli już handlarzyna zalał przed sprzedażą to potem trzeba w jakiś specyficzny sposób się tego pozbyć ??
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
To już wiemy ale niech się "buntownicy" określą co według nich ludzie mieliby robić jak już wyjdą na tą uliccę ??
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
Co za cwaniak usunął mojego posta :bicz3: Ja bym nie wierzył w te wszystkie pogłoski, że gaz momentalnie wzrośnie o xx % !! wcześniej też miałem auto na LPG to w ciągu roku kilka razy tego typu plotek się pojawiało. Teraz cena będzie rosnąć w związku ze zbliżającą się zimą. Na zimę zawsze LPG droższe a od wiosny ceny w dół. Co do reakcji ludzi na ciągle rosnące ceny. To co według tych "buntujących" się należałoby zrobić ?? rozróby jak w Grecji czy Anglii ?? no dajcie spokój. Rowerek i sruu a auto tylko jako luksus na dalsze wyprawy. Ludzie nie wyjdą na ulice bo aż tak źle nie jest.
-
[B6 AWX] Niekontrolowany wzrost obrotów. DODAŁEM LOGI
Cholera wie. U niego w Oplu mówi, że jest na lince i mechanik mu dociągnął to i niby trochę można tak pojeździć. Ale to tylko rozwiązanie czasowe. Ja dziś zrobię te logi dla pewności i umówię się mimo wszystko do mechanika na przyszły tydzień na wymianę sprzęgła i dwumasy. [br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________Dodałem logi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218393.new#new
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów - dość pilna sprawa.
EDIT 24.08.2011 Panowie zerknijcie proszę na logi. Jeżeli zauważycie coś niepokojącego to mechanik u którego będę w piątek weźmie się za to Witam, Temat o tytule j/w założyłem parę dni temu w dziale Silniki diesla, większość osób wskazała przyczynę jako ślizgające się sprzęgło, ale dla świętego spokoju zrobiłem jeszcze logi: Tutaj link do tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=217349.0 Dynamiczne robiłem na 3 biegu, próbowałem też na 4 ale nie wychodziło bo obroty wzrastały w ten niekontrolowany sposób. Dlatego dla 4 biegu zrobiłem tylko 3 grupy i nie wiem czy coś idzie z nich odczytać. Dynamiczne bieg 3 000 - 001 - 003 - 004 - 008 - 010 - 011 - bieg 4 000 - 001 - 003 - Grupy normalnie: 000 - 001 - 003 - 004 - 007 - 013 - 023 - Grupy statycznie: 000 - 003 - 011 - Podziękował serdecznie za wszelkie wskazówki i sprawdzenie logów
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
Przy okazji zakładania OCT zaślepię EGR i zobaczę czy dynamika będzie choć trochę lepsza. Zamiast EGRa zakłada się tzw flanszę ? dobrze kombinuję ? ile takie coś $$ ??[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 21:28_________________________________________________Dziś odebrałem kółka 17" od kolegi dominikt1 Będą na lato na przyszły sezon, no chyba że przez jesień i zimę zmienię zdanie i znajdę coś innego :gwizdanie: Póki co to jest plan na przyszły sezon: Tylko nie wiem czy chcę je zostawić w tym kolorze może walnąć je w jakiś grafit lub jeszcze co innego ??
-
Kierunek na studiach. Który ?
Niech bierze finanse, rachunkowość, ekonomia - coś w tym kręgu. Jak ja widzę ile tam $$ się zarabia za wklepywanie cyferek to wyglądam tak a potem się zastanawiam czemu nikt mi o tym nie powiedział, przed pójściem na studia
-
[ALL B6] Pranie tapicerki
Ja od rodziców wziąłem odkurzacz piorący, zakupiłem proszek Karchera i efekt jet mega !! Niemiec nie dbał o tapicerkę i będę poprawiał raz jeszcze bo gdzieniegdzie są cięższe plamy do usunięcia, Tym razem wyjmę fotele na zewnątrz, będzie łatwiej, bardziej efektywnie i dokładniej. W każdym bądź razie woda była też czarna po pierwszym praniu.
-
[B6 AVJ] 150 konna baza do modów
Łaaadna jest jak dla mnie te felgi idealnie tu pasują i szybki lux Bezawaryjności !! Daj foty wnętrza !!
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Jakbyś miał swoje xenony na sprzedaż to daj mi znać :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1,9TDi (AWX) by JotAeN
Jedyna opcja to chyba zmiana na chromowane, ale to raczej deficytowy towar i pewnie dość kosztowny. Daj ściemkę szybek i wszystko będzie ok, i chromowane obwódki wtedy nie będą potrzebne
-
B6 DIVISION
Za 400 albo i taniej kupisz zamiennik. Najlepiej to pozbyć się EGR poprzez wstawienie flanszy lub go zaślep.
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
TOM zaproponował Typ 200 Warto od razu zmienić te wężyki elastyczne czy nie ruszać ich ?
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Na razie wszystko robili perfect to zamawiam u TOMa wsio i niech "jadą" z koksem. Dzięki
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Czy ta opcja odpowietrzania z użyciem VAGa to konieczność czy tylko opcja ? Za tydzień oddaję auto do mechaników na m.in. wymianę płynu hamulcowego. Nie są to jacyś leszcze i raczej lepsze niż moja furki już robili, ale kto wie
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1,9TDi (AWX) by JotAeN
Oooo kojarzę auto jakiś czas temu w dziale Zakup kontrolowany było ?? To ten model co to sprzedawca nawymyślał, że jest m.in. podgrzewana przednia szyba ?? Kolor ładny to prawda. Zazdroszczę wysuwanej części podudzia w fotelach Felgi mi trochę nie pasują, ale to zawsze można zmienić. Tak jak Sebastian słusznie zauważył ... szykuj worek pieniędzy
-
[B6 AWX] Niekontrolowany wzrost obrotów. DODAŁEM LOGI
A co z opcją na zestaw od AVF ?[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 22:01_________________________________________________Tata mi jeszcze powiedział, że jeżeli sprzęgło jest na lince to można spróbować to podciągnąć tylko na długo to pewnie na starczy ? Jaki zestaw lepiej kupić LUK czy SACHS ? czy też wsio rybka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Ile za komplet części tj. sprzęgło i dwumas i cała reszta z tym związana do A4 B6 2002 1.9TDI oznaczenie AWX i do AVF ?? jakiej marki części SACHS, LUK ?? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Niekontrolowany wzrost obrotów. DODAŁEM LOGI
Jutro, jutro !! Dziś strach wyjechać za miasto bo korki powrotne. Sorki, ale z Twojej wypowiedzi nie potrafię odczytać konkretnego stwierdzenia i nie wiem czy wymieniać czy nie
-
[B6 AWX] Niekontrolowany wzrost obrotów. DODAŁEM LOGI
Nice A można jeszcze w jakiś inny sposób zweryfikować, że to raczej sprzęgło ? To teraz następne pytania, zakładając, ze to sprzęgło: - czy warto od razu wymienić dwumas (chociaż pewnie zrobię myk i zdecyduję się na jednomasowe koło, bo mechanik tak doradzał kiedyś) ? - czy warto założyć sprzęgło od AVF, które jest mocniejsze a planuję w przyszłości robić wirusa i inne modyfikacje ze wzrostem mocy ?
-
[B6 AWX] Niekontrolowany wzrost obrotów. DODAŁEM LOGI
Tu problemu nie zauważyłem, ale od jakiegoś czasu przy ruszaniu głównie pod górkę lub z dużym obciążeniem to potrafi trząść autem i zacząłem podejrzewać dwumas. PS. W żadnym aucie nie miałem jeszcze problemu ślizgającego się sprzęgła, więc nie wiem czy dobrze rozumiem, że objawem może być problem z ruszeniem z miejsca mimo dodawania gazu ?
-
[B6 AWX] Niekontrolowany wzrost obrotów. DODAŁEM LOGI
Witam. W sobotę jadąc do rodziców przydarzyło mi się coś dziwnego. Ruszając ze świateł, rozpędzam furkę, mając już bieg 4 i wciśnięty pedał gazu obroty z 2300 wskoczyły na 2800 i spadły do pozycji 2300. Zdarzyło się to raz więc, nie przejmując się jechałem dalej. Dziś wracając od rodziców zdarzyło się podobnie ale już niestety nie raz a parę razy. Objaw przerzucił się również na 5 bieg. Na 1, 2 i 3 wszystko OK. A gdy jadę na 4 lub 5 i przyspieszam to takie cyrki się dzieją. Obroty wzrastają momentalnie jakbym sprzęgło wcisnął i dodał gazu. Błędów żadnych nie ma. Jutro zrobię logi. Może na podstawie w/w objawów potraficie już wskazać mniej więcej przyczynę ? Normalnie strach teraz wyprzedzać Pozdrawiam Dodałem logi: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218393.new#new
-
[B6 AWX] Podwyższony stan oleju.
Mały OT ale lubię jak użytkownik pisze na koniec co było nie tak. Profeska
-
[B6 AWX] Oem +
Oni wszyscy czy to PZU, AXA itp itd siebie warci !! no ale właśnie z ciekawości to skąd ten mądrala był, że tak wycenił ?