Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    u mnie trasa od 7 do 8,5 to 7 jazda jak dziadek miasto miedzy 10 a 12 to max srednia na fis ti 9,4 u mnie od 4 miesiecy moc pod 200 podciagnieta seria 163 goni jak powalone, u mnie problemy zspalaniem byly ale po wymianie wszystkich czujnikow cieczy powrocila do normy, przelot 144tys km
  2. podlaczenie da rade spokojnie, masz fotele z wersji angielskiej
  3. ja sie pojawie ludziska
  4. w 2.0 tfsi musisz uwazac na napinacz łańcucha łatwiej trafic na zadbany utrzymany egzemplarz, 1,8 turbo prawie nie ma w b7! zaledwie grastka ale jak pisza poprzednicy silnik mało awaryjny , mi sie udało kupić 1,8 t w quattro, owszem byl uderzony ale nie groznie, auto wyszlo 43 tys zł 2005 rok ale jest w pelnej opcji - już przebieg zaledwie 140tys
  5. zmiana na pelne bose jest oplacalna dla uszu wielu juz to potwierdziło
  6. niedługo sie zmobilizujemy na spocicho ludziska
  7. w 2013 zadziałamy
  8. nie ma zadnej sygnalizacji jedynie slyszysz przelaczenie sie klap i zwiekszona wydajnosc wentylatora, to jedyny objaw, po za tym nie czujesz spalin
  9. modul kierownicy do zmiany , kodowanie i tyle
  10. cos nie tak chyba, jak nie widzi predkosci ? na tablicy przyzadów tez nie widzi? z kad wie ze nie widzi kto ci tak mowi ???jaki masz modol kierownicy ? jakim softem koduje ? jak bloki mierzone ? jak uruchamiasz tempomat ? ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- jakie bledy masz w sterowniku silnika ?
  11. jesli nastepuje zerwanie przyczepnosci to normalne ze auto bedzie słabsze gdyz sterownik abs w duzym skrocie- ogranicza obroty silnika
  12. oczywiscie ze działa nawet z f dziala jak nalezy
  13. ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- zmiany
  14. wkrótce jak zapodam zderzak przedni ---------- Post dopisany 10-11-2012 at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 09:16 ---------- w końcu zderzak sline, zdjecia wkrótce
  15. wywalasz calkiem je i montujesz zarowke ktora swieci na pomarańczowo a ma biła obudowe , polerowanie kloszy jest na krótka chwile matowieja jeszcze szybciej pozniej, chyba ze masz utwardzacz i lampe UV do ich zabezpieczenia
  16. czaki22 odpowiedział(a) na Raffaello_78 temat w Audi A4 B7
    kratki inne, spryskiwacze inne, zaslepki inne, kierownica powietrza inna
  17. Marek ma nowego moda, jak naciśnie manetkę zmiany biegów przy kierownicy partnerka zmienia bieg na wybrany losowo
  18. szarpaki jesli juz i tak naprawde to g.. daja, brecha w dłoń i spradzasz
  19. ja jak mialem b6 padły mi siłowniki wsadziłem jakies inne nawet niewiem z jakiego samochodu prawdopodobnie jakis vw i sie wlasnie klapa tak otwierała samoczynnie, aczkolwiek trzeba bylo stanac dalej od pojazdu
  20. dlaczego nie zapieczaja ludzie aut ? dlaczego sa dane miejscowości usera?, dlaczego jest rejestracja widoczna na foto ?
  21. jeszcze nie ale sa odlozone dla mnie rs4 przod i tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.