Treść opublikowana przez czaki22
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ludziska wbijcie sobie do głowy ze kable z allegro w detki sobie moze powkładac, nie ktore mylą bity przy zapisie nawet , nie wspomne o zabytkowych jak kolega wyzej używa
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
a mozesz print screeny zrobic ? z operacji ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
wiazka w orginale idzie tunelem srodkowym i tak lepie zrób mniej roboty, jak robia wiazke przyjmuje zawsze 4,5 mb
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
zrobiłem chyba z 150 aut na manetki i nigdy nie mialem jakich kolwiek problemow z kodowaniem i td cos robisz zle
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
bzdety, nigdy nie odblokowywałem telafonu i zawsze zciagał kontakty bez najmniejszego problemu bt ma inne uprawnienia niz usb w telefonie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no a sponsoruje luki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
SPOT , parking, REAL,Niedziela, 14:30, będzie VCDS-a, przypominam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
oki panowie to ustalamy niedziela 2listopad, kolo reala, straz pożarna, godzin 14:30 oki ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Tarnów już umarł dawno , niestety ja nie mam czasu na ciagla organizacje spotowania , dzwonic do wszytskich i sie prosic o pojawienie mija sie już z celem. a szkoda niedzile 2 paż spocik tarnow kolo 14 ? co wy na to ?
-
Siemianowy Golfik Gti
Ladnie ladnie.
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
jazda na pneumacie niesamowita, sport , komfort pierwszy raz jechałem trase i zero zmeczenia, a6 to a6 wózek spisuje się znakomicie jestem mega zadowolony co do spalnia przestaje czytac opini ludzi , trasaod 7.5 tak tak tyle bylo tepem 80-90 km/h, przy pogonieniu normalnymi drogami auto piło 8,8 srednie z fisa pokrywa sie z laniem do baku zrobiłem 600km wiec jest bdb , ale miasto to juz wynik 13-15 fotki na pierwszej stronie , naraziez telefonu
-
Spociki Łódzkie
chejka panowie kto ma vcdsa w łodzi ? i moze pomoc koledze ?? napiszcie na pw do mnie
-
usuwanie wgnieceń na skórze, demontaż tylnego siedzenia
schladzasz skore lodem lub co2 i grzejesz suszarka, wgniotki znikaja w wiekszosci przypadkow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi juz zmieniłeś furmana, a4 poszło ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a8 powinni tez w avancie robić :)
-
Nagłośnienie a4 b6
wszystkim sie roznia po za wymiarem
-
Rozładowujący się akumulator
jak sprawdzac pobór prądu ?? musisz odczekac z 15 min i dopiero dokonyac pomiaru , wystarczy ze otworzysz drzwi i juz pomiar bedzie bledny, sterowniki wygaszaja sie do 3 h
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Walesa oddaj lagunie nobla
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
narazie wszystcy choruja, autem jeszcze nawet trasy nie zrobiłe, nie ma kiedy, czasu brak , jak sie poogarniam to wlepie foty
-
[B7 BWT] 2.0T, Quattro, S-line, Biały spalacz benzyny, USA
łądny ale ten przód byś sobie ustawił normalnie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ładnie pomalowane
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
al emieszacie tematy linia K diagnoza podporwadz prosto do zlacza diag can H i can L, komunikacja wymiana danych miedzy sterownikami w kostce nic nie zaminiaj, podepnij do zlacza i zmien kodowanie z a3 na a4 10 min roboty
-
taki tam oswojony BRUTAL
najs i nielej tego posranego castrola od przyszlego roku koniec polaczenia VAG castrol oficjalnie
-
jako kod koloru ?
tak juz nawet z wykonawca się skontaktowałem dziekuje do zamkniecia
-
jako kod koloru ?
jaki jest kod koloru black piano ??? potrzebuje dekory drewno u siabie palnąć w kolor