Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. ludziska wbijcie sobie do głowy ze kable z allegro w detki sobie moze powkładac, nie ktore mylą bity przy zapisie nawet , nie wspomne o zabytkowych jak kolega wyzej używa
  2. a mozesz print screeny zrobic ? z operacji ?
  3. wiazka w orginale idzie tunelem srodkowym i tak lepie zrób mniej roboty, jak robia wiazke przyjmuje zawsze 4,5 mb
  4. zrobiłem chyba z 150 aut na manetki i nigdy nie mialem jakich kolwiek problemow z kodowaniem i td cos robisz zle
  5. bzdety, nigdy nie odblokowywałem telafonu i zawsze zciagał kontakty bez najmniejszego problemu bt ma inne uprawnienia niz usb w telefonie
  6. no a sponsoruje luki
  7. SPOT , parking, REAL,Niedziela, 14:30, będzie VCDS-a, przypominam
  8. oki panowie to ustalamy niedziela 2listopad, kolo reala, straz pożarna, godzin 14:30 oki ?
  9. Tarnów już umarł dawno , niestety ja nie mam czasu na ciagla organizacje spotowania , dzwonic do wszytskich i sie prosic o pojawienie mija sie już z celem. a szkoda niedzile 2 paż spocik tarnow kolo 14 ? co wy na to ?
  10. Ladnie ladnie.
  11. jazda na pneumacie niesamowita, sport , komfort pierwszy raz jechałem trase i zero zmeczenia, a6 to a6 wózek spisuje się znakomicie jestem mega zadowolony co do spalnia przestaje czytac opini ludzi , trasaod 7.5 tak tak tyle bylo tepem 80-90 km/h, przy pogonieniu normalnymi drogami auto piło 8,8 srednie z fisa pokrywa sie z laniem do baku zrobiłem 600km wiec jest bdb , ale miasto to juz wynik 13-15 fotki na pierwszej stronie , naraziez telefonu
  12. czaki22 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chejka panowie kto ma vcdsa w łodzi ? i moze pomoc koledze ?? napiszcie na pw do mnie
  13. schladzasz skore lodem lub co2 i grzejesz suszarka, wgniotki znikaja w wiekszosci przypadkow
  14. Kerczi juz zmieniłeś furmana, a4 poszło ?
  15. a8 powinni tez w avancie robić :)
  16. czaki22 odpowiedział(a) na koczo797k temat w Audi A4 B6/B7
    wszystkim sie roznia po za wymiarem
  17. jak sprawdzac pobór prądu ?? musisz odczekac z 15 min i dopiero dokonyac pomiaru , wystarczy ze otworzysz drzwi i juz pomiar bedzie bledny, sterowniki wygaszaja sie do 3 h
  18. narazie wszystcy choruja, autem jeszcze nawet trasy nie zrobiłe, nie ma kiedy, czasu brak , jak sie poogarniam to wlepie foty
  19. łądny ale ten przód byś sobie ustawił normalnie
  20. al emieszacie tematy linia K diagnoza podporwadz prosto do zlacza diag can H i can L, komunikacja wymiana danych miedzy sterownikami w kostce nic nie zaminiaj, podepnij do zlacza i zmien kodowanie z a3 na a4 10 min roboty
  21. najs i nielej tego posranego castrola od przyszlego roku koniec polaczenia VAG castrol oficjalnie
  22. czaki22 odpowiedział(a) na czaki22 temat w Audi A4 B7
    tak juz nawet z wykonawca się skontaktowałem dziekuje do zamkniecia
  23. czaki22 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    jaki jest kod koloru black piano ??? potrzebuje dekory drewno u siabie palnąć w kolor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.