Treść opublikowana przez Dygu
-
ECU- ktory pin w ktorej kostce odpowiada za czujnik poziomu plynu spryskiwaczy
zalezy czy zbiorniczek jest przedliftowy czy poliftowy... sa dwa rodzeaje czujnikow jeden oddzielnie a drugi w pompce ---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ---------- chodzilo mi o skrzynke ecu
-
ECU- ktory pin w ktorej kostce odpowiada za czujnik poziomu plynu spryskiwaczy
jak w temacie poszukuje kabla odpowiedzialnego za ten czujnik z pompki wychodza mi 3 kable, wiadomo plus i minus a trzeci to wlasnie kabel od czujnika, wie ktos w ktorej kostce w ecu go znajde chce go poprowadzic do fisa( kolor kabla brazowy z czerwonym paskiem) dzieki z gory za odp silnik ADR 1996r
-
Spotkania na drodze
wczoraj o godzinie 10.20 centrum piaseczna ul. pulawska zielony polift b5 sedan blachy LWL z naklejka klubowa kto to :> skrecal w lewo w uliczke osiedlowa?
-
[b5 avant]
jesli kupiles ori tube nokii z avanta to wzmacniacz jest wbudowany
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
ładnie sie prezentują moje byle kubełki czemu autko sprzedajesz :>
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
jakiego precika?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie ja wlasnie dzis zakonczylem montaz tempomatu(cisnieniowego) do silnika ADR sterowanego przepustnica na linke wszystko działa jak macie pytania piszcie, niedlugo powstanie tutorial tylko musze foty porobic
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
kolego zrobilem dokladnie to co TY ale u mnie jest problem bo swiatla dlugie po przelaczniu(wlaczenie drogowych na stałe) od siebie nie dzialaja :/ natomiast wlaczenie na krotko manetka do siebie działaja. co to moze byc ?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
halo bedzie dzis ktos??
-
Spotkania na drodze
dzis na parkingu na uczelni Łazarskiego b6 USA quattro sedan kolor czarny blachy WPR ...076 ze zgubiona dokladka zderzaka kto studiuje na tej samej uczelni co ja?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
cos sie jutro dzieje pod kaufem ;>
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
195/50/15?? czy zle widze
-
00' AFN -klubowa koza
głupie pytanie: mase dales gdzies po chamsku czy konkretnie sie w cos wpiales :> btw. chcialo Ci sie pol samochodu rozbierac zeby poprowadzic przewod do 30?? ktos wie gdzie ori w poliftach byly podlaczane te gniazdka w bagazniku??
-
00' AFN -klubowa koza
ładna kolego gdzie sie podlaczyles z gniazdkiem 12v w bagazniku??
-
Uszczelka pod klawiature jaka?
Panowie a nie lepiej ori kupic?? kosztuje w aso 100pln ??
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
felga jest 8j jaka masz glebe(u mnie -40)?? tez masz b5?
-
[ALL B5] Czy wejda 18-tki?
Panowie a 235/40/18 z et45 wejda do b5 nie beda obcierac?
-
Spotkania na drodze
w sobote na skrzyzowaniu kolo carefura w minsku-mazowieckim/stojadlach o godz 12 widzialem srebrne b6 avant na blachach LRY (chyba) z pieknie zardzewialym lewym przednim blotnikiem kto to?? :> Naklejka klubowa
-
[ALL B5] Spalona żarówka w drzwiach
w5w podwarzasz od krotszych bokow i lampka wyskakuje
-
Montaż tempomatu A4 B5
Sivy zapodaj mi fotki tej manetki od strony wtyczek na maila [email protected] jak bedzie git to wezme ja od Ciebie
-
[B5 ADR] Jakiego licznika szukać?
mam taki licznik na stanie z takim samym numerem pisz na pw
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
elegancka a-czworeczka identyczna jak moja co to za gwint?? :> powodzenia w modach
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
MaxsteRR a ktorym kablem do wtyczki od fisa?? 16 i 6?? do jednego pinu w wtyczce fis? czy masa??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie dokladal juz ktos przekaznik spalonych zarowek?? gdzie ten przekaznik podlaczyc i skad dac sygnal do fisa?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jeszcze nie bedzie mogl regulowac jasnosci podswietlenia zegarow bo w a6 jest poza zegarami