Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
no tak, seria to 1tloczek
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
O ile wiem, to bardzo ciezko dostac ds2500 do tych zaciskow, ktore obecnie sa. Druga sprawa jest taka, ze tarcza tez nie jest w najlepszej kondycji. W samochodzie troszke mocy przybylo, wiec chcialbym aby tez hamulce byly dobre
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
tak, teraz mam seryjny klocek. Lepszy tzn jaki? Raczej sklaniam sie ku zmianie calego ukladu do przodu.
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
z Felga nie powinno byc problemow, pod obecna czyli 18 8J et47 chcialbym wrzucic jakis lepszy set hamulcow, ale poki co sie zastanawiam, jaki by tutaj wybrac. I teraz raczej widze, ze bede musial szukac zaciskow, oraz tarcz Ma ktos jakis pomysl?
-
B8 TrOOOOp
gdzie tam jedyne... Jestem jeszcze ja
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
dzieki, przepraszam, ze sprawilem tyle problemow czyli dopiero po zmianie jarzma wejdzie 345mm (od S4) zgadza sie?
-
Jaka największa tarcza do seryjnych zacisków 3.0 TDI
Witam, Chcialbym uzyskac informacje, jaka najwieksza tarcza wchodzi do seryjnych zaciskow(bez zmiany jarzma) z 3.0 TDI? - seryjna tarcza 320mm dzieki
-
B8 TrOOOOp
Apropo's felg... Ma ktos jakis pomysl, jaki kolor felg wybrac do srebnego samochodu?
-
B8 TrOOOOp
Tzn. co ? Zabiłeś go czy jak ?? prawie pojechałem do znajomego i ten dał mi znacznie lepszą cenę. oczywiście wszystko lakierowane w komorze będzie w B8 jest inna , ale tylko ta mniejsza która jest pierwsza, Gabriel sam przerabiał sobie tą obudowe no to pewnie jeszcze będzie trzeba tą osłonę dokupić :wallbash:w sobotę i tak muszę podjechać do ASO osłonę termiczną pod jeden tłumik kupić A rzeczywiscie warto malowac w komorze? chcialbym poznac Wasza opinie. Jedrku, jesli chodzi o osłone, o ktorej wspomina Cuber, to mozna ja delikatnie przyciąc - ta od S-line jest nieco krotsza, ale zapewniam Cie, ze ta roznice spokojnie sobie dotniesz a 150zl(bo chyba tyle kosztuje) zostaje w kieszeni. Ja na poczatku wyciagnalem stara i zaczalem sie bawic, bo twierdzilem, ze jak zepsuje, to i tak bede musial kupic to oslone od S-line... po kilku minutach zabawy okazalo sie, ze przycialem ja idealnie ... także, na prawde sie da i polecam troszke sie pomeczyc...
-
B8 TrOOOOp
wiesz co Grzesiek... wg mnie nie ma co dywagowac. Kupiles auto po dachowaniu i wymienili Ci zwrotnice na te z A3 i dlatego Ci fele nie wystaja
-
B8 TrOOOOp
Ja tez kiedys, mialem właczona to funkcje... - chcialem zobaczyc jak to dziala Po pewnym czasie zdecydowalem sie ja wylaczyc - zaczela mi przeszkadzac. Kwestia gustu
-
B8 TrOOOOp
... i jeszcze 2 gosci w prezencie
-
[B8 CAPA] Diagnostyka wtryskiwaczy
dzieki, sprobuje sie pomeczyc w wolnej chwili, moze w koncu dojde do tego jakie maja odchylenia tak, chodzilo o ZQC - jakie powinny być maksymalne odchylenia jesli wartosci sa podawane w Mikrosekundach (μs)? Mam jeszcze pytanko, jesli dla kazdego cylindra sa 1st, 2nd, 3rd kalibracje - jak to interpretowac? nalezy je sumowac? dzieki
-
[B8 CAPA] Diagnostyka wtryskiwaczy
zatem jak sie nazywa wskaznik, ktory mierzy rzeczywisty stan wtryskiwaczy? w poprzednich silnikach bylo to chyba prostsze do zbadania, albo ja nie potrafie sobie z tym poradzic
-
[B8 CAPA] Diagnostyka wtryskiwaczy
hm... pomalutku bo nie rozumiem... na poczatku myslalem, ze sa to opcje ZQC i dla kazdego cylindra sa 3 kalibracje, ktore pokazuja wartosci w mikrosekundach..., ale chyba sie mylilem? moge prosic o troszeczke obszerniejsze wskazowki, jak mam sobie je zdiagnozowac? bede zobowiazany
-
[B8 CAPA] Diagnostyka wtryskiwaczy
dzieki za odpowiedz, Tylko ktore to sa opcje w Adv Meas Blocks? - bo u mnie tylko w tych blokach moge mierzyc
-
[B8 CAPA] Diagnostyka wtryskiwaczy
Witam Serdecznie, Chcialbym zapytac w jaki sposob mozna dokonac diagnostyke wtryskiwaczy za pomoca VCDS dla w/w silnika? dzieki, Gabriel
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
w A5 tez jest AKU ? :)
-
B8 TrOOOOp
Ja chce, Ja chce!!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jednak malowana... nie bedzie sie lakier zdzierał, jak tam kilka razy przejedziesz reką w poszukiwaniu recznego, zeby bokami polatac?
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
przejsciowke trzeba zrobic z w/w zestawu wtyk i kabli
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
witam, Ja mam pytanko - nie rozumiem do czego przy montazu potrzebne sa piny? Masz moze nr czesci tej przejsciowki? mozna ja kupic w ASO?
-
B8 TrOOOOp
nie wiesz, czy jada przez kraków?
-
B8 TrOOOOp
to na walentynki zonie kup - na pewno sie ucieszy kobiety lubia rzeczy, ktorych nikt jeszcze nie ma
-
B8 TrOOOOp
co tam przesadzili....bierz a nie gadaj! Bedziesz mial pierwszy odbierzesz sobie razem z Ledami pod rej