Treść opublikowana przez marekcamaro
-
Klimatyzacja nagle przestała działać
Odpialem akumulator i wentylator teraz dziala normalnie. Tak ze zostalo chyba tylko sprzeglo od kompresora Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
-
Klimatyzacja nagle przestała działać
Wlasnie zauwazylem ze wentylator sie nie zalacza. Glupie pytanie ale ktory powinien sie zalaczyc? Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
-
Klimatyzacja nagle przestała działać
Uklad sprawdzony,manometry pokazaly 6 barow, mial 340g czynnika i 1ml oleju( troche malo) uklad zostal wyczyszczony i nabity. Niestety dalej nic.
-
Klimatyzacja nagle przestała działać
Mam problem z klimatyzacją, wczoraj odpalilem normalnie auto,klimatyzacja sie zalaczyla i po jakichs 15s sie wylaczyla. Zaczelo dmuchac cieple powietrze. Juz sie wiecej od tego czasu nie zalaczyla. Vcds pokazuje 8 barow w ukladzie klimatyzacji. Czyzby sprzegiełko sie zerwało? Vcds nie pokazuje zadnych bledow. Dodam ze Econ sie nie swieci.
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
Fajnie wyposazona rns-e bedzie praktycznie p&p dzieki 2din.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Przejedzilem jedna zime swoim camaro 5.0 v8 w automacie, oczywiscie rwd. Na zime nigdy wiecej RWD, taki samochod z duzym momentem moim zdaniem nawet na dobrych zimowkach powinien stac w zime, wiadomo esp podratuje ale do jakiego stopnia. Plus jedynie ze RWD latwiej kontrolowac w poslizgu. Duzy moment obrotowy uniemozliwial praktycznie normalna jazde. Potrafilo przy 20km/h zarzucic auto z piec razy tylkiem na prostej drodze. Naogladalem sie dosc w swojej pracy jak ludzie porzucaja swoje RWD gdy spadnie snieg Super na lato, ale na zime jestem zdecydowanie na nie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
az sie czlowiek zastanawia po co mu nowszy model...
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
W UK nazwali to pakiet SPORT:) Silnik jak najardziej OK! Bardzo ladna! Szerokosci!
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Tak zle nie jest jesli chodzi o navi 2g i pelny sline. Ale tak jak Pawlo pisze 3g to ma naprawde garstka.
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Tylko wez pod uwage ze te 15k zrobione jest na angielskim asfalcie ktory jest duuuzo bardziej szorstki od kontynentalnego
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Hej Milart ja mam komplet ale 235/45/17. Moge tylko polecic, opona cicha, BARDZO dobrze odprowadza wode, na suchym prawie niemozliwe wprowadzic ja w poslizg. Nie sciera sie tez kto wie jak, przejechane na nich mam jakies 15k kilometrow bieznik ma dalej 5mm. Cena tez nie zabija.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Patrząc na uderzenie powinna wypalić, uderzenie centralnie od przodu tak ze czujniki powinny to wyłapać. Ale pewnie tak jak pisze devastation raz wypali raz nie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flyer masz zalozona kierownice od b7? Ciekawi mnie czy poduszka wypalila bo patrzac na skale uszkodzenia powinna wypalic.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Witam tutaj dla porownania dzwiek z mojego drugiego autka, tak jak Vario pisze to europie daleko do dzwieku USA Wydech to Dynomax Performance silnik 5.0 Small Block Chevy
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam mógłbym prosić o dokładny numer czesci jaki mam zamowić do swojej A4 2004? Kompresor to 6seu14c 8E0 260 805 BA. Potrzebowałbym samego sprzegła i gumek. Prosiłbym o link do jakiejs strony w PL ewentualnie numer czesci z ASO to zamowie u brytoli.
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Czyli na 100% bede mial 6SEU14C?
-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Mam pytanie, jako że i u mnie wystepuje chrobotanie na eco chciałbym sie dowiedzieć jaki model sprężarki jest u mnie? Może był stosowany jakiś standard i oszczedził bym sobie rozbierania. Silnik AVF Lipiec 2004.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam dołączam się do poszukiwań U mnie tak samo jest ten dźwięk słyszalny :gwizdanie:. Myślałem ze to łożysko sprzęgła, ale rzezi poniżej 2k obrotów niezależnie od wciśnięcia sprzęgła. Ehh od czytania tego forum to tylko sie problemy znajduje o ktorych sie nie wiedziało nawet ze sie je ma Jade w następny piątek na przegląd w Bristol Audi Aso może się coś dowiem od nich. W UK Audi z tym silnikiem to multum jest może coś będą wiedzieć. p.s. Ktoś z okolic Bristolu UK mógłby pomoc w zrobieniu logów diagnostycznych? Jeśli tak to pm proszę.
-
[B6 AVF] Niewłaściwa norma oleju
Dzięki za słowa otuchy jutro Autko dostanie nowe płyny i przegląd co roczny, polecam dla ludzi mieszkających w UK. Audi ASO ma darmowy przegląd jak wykupicie service. Czasem można pokochać Ubezpieczalnie w UK Jutro będzie wstawiana nowa przednia szyba 60 GBP powód: pękniecie długości 3mm na dole szyby.
-
[B6 AVF] Niewłaściwa norma oleju
Witam, przeglądałem forum i dowiedziałem się ze mam zalany zły olej do silnika a mianowicie Castrol Magnatec Diesel 5W-40 z norma 505.00. Zrobiłem na nim 8k km. Jutro już zarezerwowana wymiana no ale... Teraz pytanie czy muszę się martwić pompowytryskami ? Może sa jakieś specyfiki czyszczące? Czy może nowy olej je przesmaruje? Autko ma zrobione 165k km, silnik chodzi idealnie.
-
[B6 AVF] TDI Sport
Podsufitka szara :gwizdanie:
-
[B6 AVF] TDI Sport
Antonio to nie jest s-line tylko edycja sport jak zerkniesz na autotradera uk to pełno takich znajdziesz. Z tego co kojarzę to sprzedawana była tylko w UK. Felgi 17"
-
[B6 AVF] TDI Sport
Witam, o to moje Audi 1.9 TDI SPORT Wyposażenie standardowe, pakiet sport, edycja UK, seryjne 10 głośników z subwooferem 6 poduszek elektryczne i podgrzewane lusterka, 2x el. szyby potwierdzony przebieg 160k km skórzana trójramienna kierownica i gałka zmiany biegów Fotele Sport z elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego Klimatyzacja dwustrefowa ABS ASR ESP Oryginalny alarm Skrzynia 6 biegowa 3-punktowe pasy bezpieczeństwa na centralnym tylnym siedzeniu niepełny FIS radio Concert II fabrycznie przyciemnione szyby centralny zamek z pilota z domykaniem szyb Wymienione wszystkie płyny itp Przyszłe mody: Tempomat - done Pełny Fis - done RNS-E? Dzieki pomocy wrc laguna na pokladzie zawital tempomat i pelny fis:) Wrazenia po przejechaniu 24000km calkiem pozytywne Jak narazie nic nie zawiodlo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników marki Audi