Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. a co ci mówiłem
  2. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przepraszamy, że nie odpowiada nam bajzel jaki zapanował tu w erze kolby, pomarańczy i kukurydzy. Jeszcze trochę i zapomnimy o tej patologii. Obudziliście się.... Po czterech i pół roku istnienia tematu... Podobnie z resztą jak w przypadku b5b. No ale cóż takie decyzje podjeliście, takich decyzji będziecie żałować. Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka +1
  3. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zacne okulary
  4. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czytam i nie wierze a ja się już przyzwyczaiłem najgorsze że popcornu nie mam
  5. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czytam i nie wierze
  6. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chemia hemoglobina dyskryminacja taka taka sytuacja
  7. trochę ludzi było oby coraz więcej
  8. gorzej jak się w dziurę wpierdolisz i felgę wygnie poza tym też myślę żeby do serii zawiasu wrócić i do jakiś 17 na balonie bo gwint mi się już znudził
  9. Siema [emoji113] nabazgrane z Tapatalka
  10. Możemy kiedyś zawalczyć z czystą. nabazgrane z Tapatalka Koza! nabazgrane z Tapatalka
  11. Właśnie udzielam korepetycji. [emoji41] [emoji16] nabazgrane z Tapatalka
  12. Bo pić to trzeba umieć! nabazgrane z Tapatalka
  13. Zdrowych wesołych ryjki nabazgrane z Tapatalka
  14. WIŚNIA odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prezesunio powinien trochę" lejce" podciagnac bo co niektóre konie z zaprzegu zaczyna nosić za bardzo nabazgrane z Tapatalka
  15. Znajdź w Bydgoszczy to do Ina i Torunia mniej więcej taka sama odległość nabazgrane z Tapatalka
  16. Zdrowych wesołych. nabazgrane z Tapatalka
  17. U nas też kaszana, wczoraj myślałem że okna do mieszkania powpadają dzisiaj nie lepiej nabazgrane z Tapatalka
  18. Lubię to [emoji106] nabazgrane z Tapatalka Gość mi mercedesy sprzedał ...Te z alledrogo? To chyba dobrze? nabazgrane z Tapatalka
  19. Lubię to [emoji106] nabazgrane z Tapatalka
  20. 100 lat ćwiarczyński! nabazgrane z Tapatalka
  21. http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-gaz-quattro-uszkodzony-przod-C35121584.html klubowe z Bydgoszczy na sprzedaż w Krakowie
  22. czemu czarne a skrobnij pw ile za nie bierz klucz i pod przychodnie na Błonie leć nabazgrane z Tapatalka
  23. Bo ja wiem co dobre. [emoji41] nabazgrane z Tapatalka
  24. Mini spot zaliczony nabazgrane z Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.