Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
[B5 ADR] Rozrzad w Audi A4 1.8 w benzynie 125KM 95r.
łącznie z pompą wody
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ogólnie Audi w Turbo powinni fabrycznie robić w Q ale chlopaki nie pomyśleli
-
[B5 ADP] Podczas skrobania szyb uruchamiać silnik czy nie ?
no to powodzenia jak wsiadacie, samochód na ssaniu chodzi a wy w piz*e od razu na zimnym silniku w drogę ruszacie toć jak postoi i pochodzi te parę minut to przynajmniej się trochę olej w silniku rozgrzeje.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakie S4 b8 widziałem na błoniu na szwabskich blachach :slina:
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Meryy krysmes $ na mody i dużo zdrowia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235326.0 :wink4: no dobra pompuje trochę ponad 0.65
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowych wesołych świąt,spełnienia marzeń i DUŻO kasiory Życzy WIŚNIA
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rychu, to jest AJL a nie AEB w AJL sprawa wyglada minimalnie inaczej teraz tak myślę że marę miechów temu się ciebie pytałem ile powinna mi pompować to napisałeś że AEB 5.0 do 5.5 a AJL 6.0, 6.5 nie mam tej wiadomości bo miałem pełną skrzynkę i musiałem skasować ale coś mi świta
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rychu, to jest AJL a nie AEB w AJL sprawa wyglada minimalnie inaczej jak aku dotrze to się karne i zobacze,ale z tego co pamietam to w okolicach 0.6,a ile powinno w AJL wydmuchać? wgl.fabryki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z tego co się orientowałem to masz rację,jak na razie parch stoi na ulicy i czeka na nowe ako jak jutro przyjdzie to ją trochę przegonie i dokładnie napisze.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:51_________________________________________________0.9 to mogło dmuchać na starej N-ce bo aż turbo gwizdało i zawór zwrotny było słychać a teraz niby piz*e ma ale to nie to
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197537.105
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na starej N-ce na początku furka śmigała az miło później (jakieś 2 tygodnie ) szlag ją trafił i przeładowywało,ale te dwa tygodnie miazga była kupiłem używkę z allegro z inną literką po numerze i jak by wolniej się na obrotu wkręcała,a piszę że 2 tygodnie bo jak kupiłem furke to kable idace do Nki były pozrywane i wgl.nie ładowała ale doszedłem do tego i jakoś to się buja.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 13:33_________________________________________________ Nie są takie same. Ten od RS2 ma całkiem inną charakterystykę. Sprawdziłem osobiście. Jeździłem z nim na GTRS i po założeniu do seryjnego ECU były przeładowania. Trzeba by zmienić mapę, żeby go zaadoptować. jestem tego samego zdania,też odczuwałem różnicę ile pompuje Ci turbo ???? 0.6 miej więcej z tego co gajgerek pokazuje Na tym N75 z RS2? nie,nie wiem czy to był RS2 był z końcówką po numerze F CHYBA już nie pamiętam,a jak go miałem to nie miałem gajgerka więc nie wiem ile pompuje ale czułem różnice w tym jak się furka zbierała wtedy a jak po wymianie na ten drugi z końcówką C czy uj wie jaką mam gdzieś wątek o tym założony bo chciałem dojśc do tego czy literka po numerze robi różnice ale z tego co mi się przypomina nie uzyskałem konkretnej odp.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie są takie same. Ten od RS2 ma całkiem inną charakterystykę. Sprawdziłem osobiście. Jeździłem z nim na GTRS i po założeniu do seryjnego ECU były przeładowania. Trzeba by zmienić mapę, żeby go zaadoptować. jestem tego samego zdania,też odczuwałem różnicę ile pompuje Ci turbo ???? 0.6 miej więcej z tego co gajgerek pokazuje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie są takie same. Ten od RS2 ma całkiem inną charakterystykę. Sprawdziłem osobiście. Jeździłem z nim na GTRS i po założeniu do seryjnego ECU były przeładowania. Trzeba by zmienić mapę, żeby go zaadoptować. jestem tego samego zdania,też odczuwałem różnicę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowa bateryjka do wujka leci w końcu nie będzie niespodzianek z rana
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a widzisz,jak mi N75 klękło to założyłem wątek,szukałem i się nie dowiedziałem a jednak jest różnica moja N-ka z nowa różniła się ostatnią literką tylko,a wielu pisało że to jeden c hooj a jednak...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:02_________________________________________________no i ja własnie miałem K teraz mam chyba F
-
[ALL B5] Audi S4
jaka oszczędność na paliwie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak wrócę na stałę do CB to będe częściej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
byłem,jak był w Świeciu :gwizdanie: :?:- Jaki olej silnikowy do Audi?
jej już nic chyba nie zaszkodzi- Jaki olej silnikowy do Audi?
w najbliższym czasie płuczę silnik i wymieniam, samochód długich tras nie robi gdzieś 14km dziennie więc nie jest tak źle- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
muszę w końcu ogarnąć trochę furmankę bo aż wstyd [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:41_________________________________________________od nowego roku biere się za suke- Jaki olej silnikowy do Audi?
http://moto.allegro.pl/olej-motul-8100-x-clean-5w30-5l-filtry-30-f-va-i1984045245.html se zaleje bo obecnie jeżdżę na półsyntetyku MG po małym remoncie silnika- [B5 ADP] Brak ssania
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie