Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema [emoji111] nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
wiecie czyja to furka? nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fajny nosek Kumpel To jest ryjek. czyli "siema ryjki" :vnabazgrane z Tapatalka Ma ktoś namiar na sprawdzoną miejscówkę nad morzem w przystępnej cenie? nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema [emoji201] nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Albo sprzedać na tajle i kupić s4 nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No chyba że w tył. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cfaniaczek. nabazgrane z Tapatalka Wkasza, ja po roku odkurzyłem i Plakiem przetarłem. nabazgrane z Tapatalka Jeszcze zapomniałem, zamontowałem na tylnej półce głośniki Hertz EV 165.5. Całkiem spoko są ale zastanawiam się nad wygłuszeniem auta ale w b5 głośniki nie są przymontowane do drzwi co sprawia małe problemy przy wygłuszaniu. Dostałem znaczną podwyżkę więc mogę popracować przy aucie Lampy przód zmieniłeś? nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cfaniaczek. nabazgrane z Tapatalka Wkasza, ja po roku odkurzyłem i Plakiem przetarłem. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W pip lakier, zawieszenie, środek nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co zrobić żeby zacząć rezać czarnucha? Bo chęci i motywacji brak. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak Jesteś w Sopocie to bardziej pomogą miejscowi z Pomorskiego, a co do zaślepienia to ja użyłem zwykłej śruby jak zaślepiałem egrPanie,to nie to samo inny skok gwintu jest chyba na złączkach od przewodów nabazgrane z Tapatalka Przetnij,zaklep porządnie i powinno trzymać nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema [emoji113] nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czarny bracie, wiara zawsze jest,tylko chętnych brak! nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To może pieczyska? nabazgrane z Tapatalka
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
...kyb +springi weitec Chyba też się skusze na taki zestaw bo gwint mnie już wykańcza nerwowo nabazgrane z Tapatalka
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Jest kosa! Co ty masz tam za zawias? nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem poza podium. :/ [emoji1] nabazgrane z Tapatalka
-
B6 DIVISION
Od chyba 3 miechów już nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:v dawno takiej fazy nie miałem i następnym razem musimy ściślej parkować co by aparat wszystkich uchwycił nabazgrane z Tapatalka Również dzięki nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zależy gdzie jesteś Szwederowo- Błonie. Słońce świeci nabazgrane z Tapatalka Dalej, pod Łuczniczke jechać! nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Słońce świeci nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem, dawno nie byłem nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na Fordońskiej na przeciwko kabla też jest tuning shop jak by co, kiedyś od nich postoje leć brałem, trochę towaru mają nabazgrane z Tapatalka Btw. Jeszcze zdesia nie pomalowalem a już dokładkę dziś załatwiłem. nabazgrane z Tapatalka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na allegro też są nabazgrane z Tapatalka