Treść opublikowana przez maxus24
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
witam panowie potrzebuje porady chce podpiac tablet pod radio symphony II w a4 b6 aby odtwarzac muzyke i sterowac z tabletu tym jaki najtanszy kabel wystarczy do tego ? pozdrawiam
-
Jak wyciągnąć radio audi concert II
ok dziekuje klucze zamowione pozdrawiam
-
Jak wyciągnąć radio audi concert II
witam mam prosbe moze ktos podac link do kluczy do a4 b6 aby wyciagnac audi symphony II ?
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
witam panowie czy moze ktos dac fotke gdzie sa dokladnie te zatrzaski od tej podsofitki gdzie jest ten zmacniacz w sedanie ? probowalem to sciagnac ale ciezko az si ewyginal ten plastik i balem sie ze zlamie cos znalazlerm takie cos w necie ale nieznam eng moze komus sie przyda http://www.audiworld.com/tech/elec187.shtml
-
Filtr gazu
ok dzieki a jest jeszcze taki filtr tylko z poliestrem i teraz ktory z tych 2 lepszy bulpren czy poliester ? FILTR FAZY LOTNEJ F-781 POD WĄŻ 12mm POLIESTER i jeszcze chcialem zapytac jaki do fazy cieklej kupic ?
-
Filtr gazu
to ktory jest lepszy ten f 781 ? roznice w cenie f779 15 zl f781 9 zl ale niewiem ktory ma ten lepszy wklad ?
-
Filtr gazu
witam mam pytanie czym sie rozni filtr certools f779c od certools 781 ? mam instalacje stag 300isa2 zavoli zeta n wtryski hana i chce wymienic filtry i niewiem czy placic wiecej za f779c czy kupic polowe tanszy f781
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
witam mam pytanie posiadam silnik 2.0 ALT i tu jest inny termostat ktory kosztuje okolo 300 zl a czytalem ze robia wymiany samego wkladu ktory kosztuje okolo 50 zl czy to prawda ?
-
Platforma cyfrowa NC+
witam ,chcialem zapytac kogos obeznanego w temacie telewizji cyfrowej , a mianowicie jak nagrac cos z polsatu cyfrowego na pc abym potem mogl to wypalic na plytke dvd lub archiwizowac na dysku twardym ? czytalem o dysku polsatu 320 gb ale tego niemozna zgrac na pc bo jest jakos szyfrowany ale chyba sa inne sposoby , i tu bym sie chcial dowiedziec jakie
-
złączka do sprawdzenia szczelnosci klimatyzacji
ok racja panowie z tym powietrzem to faktycznie odpada, odwiedze serwis klimy w takim razie
-
złączka do sprawdzenia szczelnosci klimatyzacji
witam ,mam takie pytanie chcialbym sprawdzic sobie szczelnosc klimatyzacji kompresorem lecz niemam tej złączki co sie wpina w uklad klimy czy moze mi ktos podac link gdzie takie cos mozna kupic lub jak sie to fachowo nazywa ? czy wpompowanie w uklad powietrza jest prawidlowe czy niezalecane ? z gory dziekuje ipozdrawiam szukajac zlaczki znalazlem na allegro takie cos co o tym sadzicie ? ZESTAW SERWISOWY DO KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ R134 ZESTAW SERWISOWY DO KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ R134 (3256809595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ---------- halo, nikt nic nie powie na ten temat ? ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 17:17 ---------- halo
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam ,prosze o ceny olej MOTUL 8100 X-CESS 5W40 filtr oleju jaki do 2,0 alt polecany man czy knecht ? filtr powietrza filtr paliwa filtr kabinowy
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
aha zainteresowalem sie nim bo mam taki sam kolor samochodu jak ty ale niewiem czy jest sens go montowac niemajac reszty , bo by trzeba bylo do niego jeszcze progi i tyl bo z tego co widze to on jest wiekszy od s line
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
opłaca sie za 350 zl ten zderzak ?
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
z tego co ktos tam pisze to nie sline ze chyba ABT wiec sam niewiem
-
prosze o opinie zderzak do a4 b6
witam, chcialbym zapytac co sadzicie o takim zderzaku do a4 b6 , czy mozna dokupic do niego jakies kratki i dolny grill ? http://img809.imageshack.us/img809/3570/abtzderzak.jpg
-
Na jaki kolor pomalować ALU????
mnie sie podobaja fele koloru miedz
-
Audi Symphony II - mp3/telefon ?
witaj , tu masz emulator mozesz kupic od kolegi DeeJay_Kill z forum http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/
-
Lpg w 2,0 130km
witam ja rowniez polecam lpg do tego silnika 2,0 ALT tutaj mozesz poczytac ,silnik ten jest polecany do LPG Którym autom nie szkodzi jazda na gazie? Prawdy i mity o instalacjach gazowych - czy LPG naprawdę niszczy silniki? ja mam instalacje stag 300 isa2 wtryski hana reduktor zavoli zeta n i wlew pod klapka obok wlewu benzyny i wszystko gra oleju mi lyka bardzo malo okolo 0,5 l na 10 tys km
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
a mniej wiecej jak myslisz ile jeszcze cie to wyjdzie ?
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
jaki to moze byc mniej wiecej koszt takiego swapa z 2,0 na 1,8 T i ktory 1,8 T jest najlepszy ?
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
czyli łatwiej zrobic swapa z 2,0 na 1,8 T ?
-
Kupno silnika na co zwrocic uwage ??
czy nikt z forum nierobil swapa z 2.0 alt na jakis inny silnik ? , moze 3,0 by bylo latwiej i taniej wsadzic niz 1,8 T ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
mam takie pytanie ,widzialem na allegro kompletny silnik 1,8 t 163 km BFB gotowy do zamontowania w cenie 4800 zl i tu moje pytanie co jeszcze trzeba bylo by wymienic aby dzialal demontujac 2,0 ALT ? czy nikt z forum nierobil swapa z 2.0 alt na jakis inny silnik ? , moze 3,0 by bylo latwiej i taniej wsadzic niz 1,8 T ?
-
2.0 alt
Zgadzam sie maxus24 ile ci spala gazu (na 44 l robie ok.500 km)zalezy jaki gaz i jazda. nietestowalem jeszcze ile robie z pelnego baku , poprostu malo robie km zeby to sprawdzic ,kupilem auto z przebiegiem 117 tys km w 2010 a dzis mam ponad 130 tys , teraz w lecie jak pojade gdzies dalej to sprawdze