Treść opublikowana przez PABLO
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
Piękne bo Sokół wiedział jaki miał aparat kupić i gdzie :th:
-
[B5 AJM] Moja pierwsza Czarnula.
I kolejna ładna A4ka na forum Załóż ładne fele 17 lub większe , chlapacze zdejmij, obniż ją troszkę, mały virusik przy tym silniku jak najbardziej wskazane :> Zrób fotki co tam tył kryje, bo nie ma w ogóle fotek z tyłu. Ogólnie bardzo ładna sztuka :th:
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
Wstaw fotki a pozniej będziemy oceniać [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 02:47 _________________________________________________Poszło na priva.
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
Furka naprawdę Nie ma się do czego przyczepić i ma swój styl :th: Jakiej firmy masz grill??
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Spox Sokół, poczekamy na resztę opinii i podejmie sie kolejne mody
-
[B6 BBK] Moja S4
Nic tylko zalewać i jezdzić Umyj Audike i zrob nowe fotki
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
Takich jaj jeszcze nie było w dziale moja A4 Kolego Keban99722 zrób konkretne foty i chłopaki będą mogli normalnie sie wypowiadać co do twojej A4
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Witam Po dłuższej przerwie nowe fotki mojej A4ki Za duzo sie nie zmieniło po za: -przednie lampy po 2 lifcie -ksenony 6000K -z powrotem założone Ori lusterka -zdjęty znaczek Audi z grilla Foty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokół sesja Jarko na razie po 0:0 i mamy przerwę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Niezły dzień sie zapowiada, najpierw Roland Garros: pojedynek gigantów w finale czyli Nadal vs Federer a pózniej nasz Kubica i białooo czerwoonii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cholera dawno tak nie było Moze wszyscy za duzo procentu zatankowali Oki do jutra na rynku
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
Zapamiętajcie ten wynik 2:1 dla naszych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No no Jarko czasem długo lubi obserwawac ale jak zacznie spamowac to nie skończy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nikt nie spi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A o kościach to gdzie zapomniałes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Link sie nie otwiera ale jeśli chodzi Ci o reklamę z telewizorami to prawda :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dają radę chłopy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty Teraz nie twoja kolej [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2008, 23:41 _________________________________________________Kamil ten Nikon naprawdę za***iste robi te zdjęcia :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty Teraz nie twoja kolej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stąd nie widać z huty nic nie widać Macie coś do huty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Grzesiek gdzie ześ był jak Cię nie było Sokoł podjadę w srode do Ciebie do pracy po postojówki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez ide w kime. Miłej nocki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fotki pierwsza klasa :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie stero Pablo tylko SOURRAND Normalnie Bang & Olufsen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber zapodaj filmik z stereo "Jak anioła głos"