Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Meczyk pierwsza klasa :th:
  2. A no tak, zawsze mi to mowisz A sokoł słucha Hip Hop to rymuje w tip top Dobra panowie, miłej nocki.
  3. PABLO odpowiedział(a) na adamevo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Miałem przyjemność przejechać sie tą A4 pół polski Nie będę tym razem pisać tego typu rzeczy jak: zmień kierunki na białe, glebę i lampy po 2 lifcie Wiem jak będzie wygladac bo własciciel ma w planach naprawde dobrze zapowiadające się mody Opcja naprawdę miodzio Adam :th:
  4. Jak szybko sie urwę z pracy to wpadnę
  5. gdzie masz taka akire w takie cenie ? U nas były nie dawno po 289zł ale juz ich nie ma bo poszły szybko. Poszukaj na aukcjach model 3512 ale cięzko bedzie kupic w takiej cenie bo ludzie którzy kupili masowo w MM powystawiali na aukcjach i 100zł na sztuce srednio mają.
  6. Kamil powiem Ci ze chłop tam duzo bzdur posciemniał o tej navi ale jak chcesz to kup sobie Akire za 250-300 zł. To sobie odblokujesz i będziesz miał wszystko to samo Panowie zeby nie było pytan na przyszłosc to kazda navi która ma System Windows CE 5.0 jest do odblokowania i wtedy z takiej np Akiry robicie Harmana Beckera na full wypasie
  7. Lepsze Pumy niż raabok Dobra panowie, miłej nocki
  8. Baty będziesz miał jak przyjadą naraz 3 V6stki na spota
  9. No, dokładnie, Audiczka Adama robi wrazenie, jechałem nią od Poznania do nas i musze powiedzieć ze silnik pracuje bardzo dobrze i elastycznie, tak samo zawieszenie jest :th: Nic tylko jezdzić Nie długo kolejne A4rki będą pod MM :>
  10. Panowie, własnie przyjechałem z Poznania z nowym nabytkiem kolegi :> Jak będzie okazja to przyjedzie kolega na spota i zaprezentuje A4ke bo jest na co popatrzeć :naughty:
  11. To działaj dobrze MAX zobaczymy koncowe efekty
  12. Panowie jutro jade do Poznania oglądać tą A4ke z kolegą bo chce kupic, proszę opinie co myslicie o tej ofercie Rozrząd był wymieniany przy 210 tys km ale nie w serwisie Audi, dlatego nie skasowali inspekcji 1n 2. Z tego co zauwazyłem to z przodu mogła byc mała przygoda bo prawa część maski przylega bardziej do błotnika niz lewa. Nie pytajcie czemu taki silnik, czy nie lepiej diesla itd http://moto.allegro.pl/item363826720_audi_a4_v6_150km_gaz_sekw_alu17_skora_klima.html
  13. No problem, ważne ze kupiliscie to co trzeba A co do zamieszania to nie będę komentować :polew:
  14. RTOCKI wszystkiego najlepszego i najszybszego :naughty:
  15. Cuber a moze któraś z tych
  16. No no Cuber A4 nabrała teraz agresora a to ze tak wszyscy piszą to poprostu... przyzwyczajenie Jest :th:
  17. Cholera szkoda ze tak pozno skonczyłem prace bo tez podbił bym na piłe
  18. 13 jest pechowa dla Wisełki No cóz karne to loteria
  19. O tej godzinie to można powiedziec do spania
  20. No no ładna B7mka i ten silnik miodzio :> Kmk wpadaj w najbliższą Niedziele na spota
  21. Dopiero lookałem i było 3 strony mnie spamu Co wy na spidzie jakims
  22. Witam panowie Oj widze ze sporo dzis sie działo. rtocki fotki normalnie miażdzą
  23. Te zenek z walcowni, naprawde jak bedziesz chciał to pogadamy i Ci załatwię tą fakture

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.