Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Meczyk pierwsza klasa :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zes pierd..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A no tak, zawsze mi to mowisz A sokoł słucha Hip Hop to rymuje w tip top Dobra panowie, miłej nocki.
-
MOJA A4
Miałem przyjemność przejechać sie tą A4 pół polski Nie będę tym razem pisać tego typu rzeczy jak: zmień kierunki na białe, glebę i lampy po 2 lifcie Wiem jak będzie wygladac bo własciciel ma w planach naprawde dobrze zapowiadające się mody Opcja naprawdę miodzio Adam :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak szybko sie urwę z pracy to wpadnę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie masz taka akire w takie cenie ? U nas były nie dawno po 289zł ale juz ich nie ma bo poszły szybko. Poszukaj na aukcjach model 3512 ale cięzko bedzie kupic w takiej cenie bo ludzie którzy kupili masowo w MM powystawiali na aukcjach i 100zł na sztuce srednio mają.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil powiem Ci ze chłop tam duzo bzdur posciemniał o tej navi ale jak chcesz to kup sobie Akire za 250-300 zł. To sobie odblokujesz i będziesz miał wszystko to samo Panowie zeby nie było pytan na przyszłosc to kazda navi która ma System Windows CE 5.0 jest do odblokowania i wtedy z takiej np Akiry robicie Harmana Beckera na full wypasie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze w Plazie??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepsze Pumy niż raabok Dobra panowie, miłej nocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Baty będziesz miał jak przyjadą naraz 3 V6stki na spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No, dokładnie, Audiczka Adama robi wrazenie, jechałem nią od Poznania do nas i musze powiedzieć ze silnik pracuje bardzo dobrze i elastycznie, tak samo zawieszenie jest :th: Nic tylko jezdzić Nie długo kolejne A4rki będą pod MM :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, własnie przyjechałem z Poznania z nowym nabytkiem kolegi :> Jak będzie okazja to przyjedzie kolega na spota i zaprezentuje A4ke bo jest na co popatrzeć :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To działaj dobrze MAX zobaczymy koncowe efekty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jutro jade do Poznania oglądać tą A4ke z kolegą bo chce kupic, proszę opinie co myslicie o tej ofercie Rozrząd był wymieniany przy 210 tys km ale nie w serwisie Audi, dlatego nie skasowali inspekcji 1n 2. Z tego co zauwazyłem to z przodu mogła byc mała przygoda bo prawa część maski przylega bardziej do błotnika niz lewa. Nie pytajcie czemu taki silnik, czy nie lepiej diesla itd http://moto.allegro.pl/item363826720_audi_a4_v6_150km_gaz_sekw_alu17_skora_klima.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No problem, ważne ze kupiliscie to co trzeba A co do zamieszania to nie będę komentować :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
RTOCKI wszystkiego najlepszego i najszybszego :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber a moze któraś z tych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No no Cuber A4 nabrała teraz agresora a to ze tak wszyscy piszą to poprostu... przyzwyczajenie Jest :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cholera szkoda ze tak pozno skonczyłem prace bo tez podbił bym na piłe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
13 jest pechowa dla Wisełki No cóz karne to loteria
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O tej godzinie to można powiedziec do spania
-
[B7 BWT] A4 b7 2.0TQ US - Nareszcie przypłynęła :)
No no ładna B7mka i ten silnik miodzio :> Kmk wpadaj w najbliższą Niedziele na spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dopiero lookałem i było 3 strony mnie spamu Co wy na spidzie jakims
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panowie Oj widze ze sporo dzis sie działo. rtocki fotki normalnie miażdzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Te zenek z walcowni, naprawde jak bedziesz chciał to pogadamy i Ci załatwię tą fakture